انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل با xdm [حل شد]  (دفعات بازدید: 2211 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین tireng90

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
مشکل با xdm [حل شد]
« : 29 اسفند 1393، 06:57 ب‌ظ »
سلام من امروز با xdm آشنا شدم و نصبش کردم. اما مشکل اینجاست وقتی نرم افزار در tray قرار داره ویندوز خالی که تو تصویر زیر مشاهده می کنید هنوز نمایانه. مشکل کجاست؟ در ضمن من برای اجرا از openjdk 7 استفاده می کنم.
« آخرین ویرایش: 29 اسفند 1393، 07:42 ب‌ظ توسط tireng90 »

آفلاین dante00700

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
پاسخ : مشکل با xdm
« پاسخ #1 : 29 اسفند 1393، 07:09 ب‌ظ »
سلام

من هم دقیقا همین مشکل را داشتم اما بچه ها کمک کردن مشکلم امروز حل شد شما افزونه ی flashgot را به فایرفاکست اضافه کن بعد وقتی می خواهی از خود فایرفاکس دانلود کنی  گزینه هایی تو بخش فلشگات هست که تو با اون دانلود منیجرت را انتخاب می کنی (بعضی هاشون مثل یوگت و استیدی فلو خود ایکون نیز در لینوکس هست و بعضی هاش مثل آریا2 و اکس دی ام نه ) وقتی دانلود منیجر را انتخاب کردی گزینه ی save file را بزن بقیه اش هم آسونه مکان دانلود را انتخاب می کنی و دانلود می کنی.
« آخرین ویرایش: 29 اسفند 1393، 07:11 ب‌ظ توسط dante00700 »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #2 : 29 اسفند 1393، 07:13 ب‌ظ »
سلام من امروز با xdm آشنا شدم و نصبش کردم. اما مشکل اینجاست وقتی نرم افزار در tray قرار داره ویندوز خالی که تو تصویر زیر مشاهده می کنید هنوز نمایانه. مشکل کجاست؟ در ضمن من برای اجرا از openjdk 7 استفاده می کنم.

سلام.
یعنی بعد از زدن دکمه ی Close و رفتن به Tray بازم توی تسک بار نشونش میده؟ یک بار پاکش کن از اول نصبش کن. یا از XDM جدید استفاده کن. XDM جدید نیازی هم به جاوا نداره.
http://www.noobslab.com/2014/02/xtreme-download-manager-updated-and.html
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین dante00700

• Full Member
  • *
« پاسخ #3 : 29 اسفند 1393، 07:16 ب‌ظ »
با فلش گاتی که بهت گفتم نیازی به نوشت کد های آریا هم نیست خود به خود با ترمینال دانلود می کنه!!

آفلاین tireng90

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
« پاسخ #4 : 29 اسفند 1393، 07:40 ب‌ظ »

سلام.
یعنی بعد از زدن دکمه ی Close و رفتن به Tray بازم توی تسک بار نشونش میده؟ یک بار پاکش کن از اول نصبش کن. یا از XDM جدید استفاده کن. XDM جدید نیازی هم به جاوا نداره.
آقا رسول دستت درد نکنه.ممنون حل شد

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
پاسخ : مشکل با xdm [حل شد]
« پاسخ #5 : 29 اسفند 1393، 07:43 ب‌ظ »
خواهش می کنم. وظیفه بود  ;)
یه "حل شد" هم بذار تنگ عنوان تاپیکت  :D
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین farvahar_68

• Full Member
  • *
  • ارسال: 140
« پاسخ #6 : 29 اسفند 1393، 08:06 ب‌ظ »

سلام.

ورژن آخرش چنده؟؟مشکل من اینه با اینکه افزونه فایرفاکس نصبه بازم رو لینک دانلود که میزنم با xdm دانلود نمیکنه با flashgot هم که xdm انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و باید لینک کپی کنم....xdm من ورژن ۴.۷ بیلد ۲۲۷
این جهان زندان و ما زندانیان....
حفره کن زندان و خود را وارهان...

آفلاین dante00700

• Full Member
  • *
« پاسخ #7 : 29 اسفند 1393، 08:08 ب‌ظ »

سلام.

ورژن آخرش چنده؟؟مشکل من اینه با اینکه افزونه فایرفاکس نصبه بازم رو لینک دانلود که میزنم با xdm دانلود نمیکنه با flashgot هم که xdm انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و باید لینک کپی کنم....xdm من ورژن ۴.۷ بیلد ۲۲۷

من هم همین کار را میکنم ولی درسته

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
پاسخ : مشکل با xdm [حل شد]
« پاسخ #8 : 29 اسفند 1393، 08:10 ب‌ظ »
نمیدونم والا. سه ماهه که سوییچ کردم روی آریا2