انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پخش آهنگ و فیلم در پلیر پیش فرض  (دفعات بازدید: 2002 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hasantavasoli

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
پخش آهنگ و فیلم در پلیر پیش فرض
« : 03 اردیبهشت 1394، 03:01 ب‌ظ »
سلام
من میخوام آهنگ را روی پلیری که خود اوبونتو گذاشته اجرا کنم فیلم را تو برنامه Videos  و آهنگ هم در برنامه  Rhythmbox  ولی هرکاری میکنم اجرا نمیکنه چطور باید فرمت mp3 و ... را به برنامه بدم که اجرا کنه؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : پخش آهنگ و فیلم در پلیر پیش فرض
« پاسخ #1 : 03 اردیبهشت 1394، 03:18 ب‌ظ »
سلام. خوش اومدی.
من دقیقاً نفهمیدم مشکلت چیه… اجرا نمی‌کنه یعنی چی؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #2 : 03 اردیبهشت 1394، 03:34 ب‌ظ »
سلام
من میخوام آهنگ را روی پلیری که خود اوبونتو گذاشته اجرا کنم فیلم را تو برنامه Videos  و آهنگ هم در برنامه  Rhythmbox  ولی هرکاری میکنم اجرا نمیکنه چطور باید فرمت mp3 و ... را به برنامه بدم که اجرا کنه؟
دو راه داری:
روش اول: اون پرونده رو به پلیر ویدیو اوبونتو (totem) (فکر کنم اسمش Videos بود) بده خودش یه کادر محاوره ای باز می کنه و میگه فلان کدک نصب نیست می خوای نصب کنی؟ شما بگو بله و تمام(حجم دانلود حدود 3 مگ)
روش دوم: ترمینال رو باز کن و بنویس:
sudo apt-get install ubuntu-restricted-extrasاین دستور کل کدک ها رو نصب می کنه (حجم دانلود در حدود 60 مگ)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #3 : 03 اردیبهشت 1394، 03:43 ب‌ظ »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hasantavasoli

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
« پاسخ #4 : 04 اردیبهشت 1394، 03:45 ب‌ظ »
سلام
دو راه داری:
روش اول: اون پرونده رو به پلیر ویدیو اوبونتو (totem) (فکر کنم اسمش Videos بود) بده خودش یه کادر محاوره ای باز می کنه و میگه فلان کدک نصب نیست می خوای نصب کنی؟ شما بگو بله و تمام(حجم دانلود حدود 3 مگ)
sudo apt-get install ubuntu-restricted-extrasاین دستور کل کدک ها رو نصب می کنه (حجم دانلود در حدود 60 مگ)
روش دوم را رفتم ولی بازم mp3 را نمیخونه خودش هم وقتی سرچ میکنه پیدا که کرد میزنم دانلود کنه ارور میده

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
« پاسخ #5 : 04 اردیبهشت 1394، 05:31 ب‌ظ »
سلام
دو راه داری:
روش دوم را رفتم ولی بازم mp3 را نمیخونه خودش هم وقتی سرچ میکنه پیدا که کرد میزنم دانلود کنه ارور میده
چه اروری عزیز حتما ارور هایی که بهتون میده رو هم ذکر کنید چون گاهی راه حل دقیقا تو ارور اعلام میشه.

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
« پاسخ #6 : 18 خرداد 1394، 01:34 ب‌ظ »
سلام
از توی ubuntu software center بستهٔ GStreamer extra plugins رو نصب کن.