انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب کارت گرافیک (حل شد)  (دفعات بازدید: 4552 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین bambul

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
پاسخ به: مشکل در نصب کارت گرافیک (حل شد)
« پاسخ #15 : 15 آبان 1388، 10:48 ق‌ظ »
 :'( :'( :'(
سلام گند زدم اومدم با اون روش تو ویکی درایور های قدیمی رو پاک کنم هرچی بسته مربوط به انویدیا بود بغیر از ستینگ پاک کردم اما همراه اونا خیلی از برنامه های دیگه مثل amarok instant messenger dolphin terminal و... پاک شد چیکار کنم الان هیچکدوم باز نمیشه  :oops:

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 728
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد
پاسخ به: مشکل در نصب کارت گرافیک
« پاسخ #16 : 15 آبان 1388، 11:01 ق‌ظ »
این درایور کارت گرافیک نمی دونم چرا یه جوری شده! به نظرم اگه خود اوبونتو سریع مخزن رسمیش رو آپدیت کنه این مشکلات پیش نمی یاد!

به نظرم از اول نصب کنی سنگین تری ;) و فعلا با همین درایور رسمی باید ساخت! به نظرم ما جوگیر می شیم . خوب اگه این سنخه 190.42 خوب بود حتما توی مخازن رسمی می ذاشتن. حتما یه مرگیش هست که هنوز نیومده :o

آفلاین bambul

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
« پاسخ #17 : 15 آبان 1388، 11:05 ق‌ظ »
این درایور کارت گرافیک نمی دونم چرا یه جوری شده! به نظرم اگه خود اوبونتو سریع مخزن رسمیش رو آپدیت کنه این مشکلات پیش نمی یاد!

به نظرم از اول نصب کنی سنگین تری ;) و فعلا با همین درایور رسمی باید ساخت! به نظرم ما جوگیر می شیم . خوب اگه این سنخه 190.42 خوب بود حتما توی مخازن رسمی می ذاشتن. حتما یه مرگیش هست که هنوز نیومده :o
پس برنامه هایی که پاک شده چیکار کنم؟

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #18 : 15 آبان 1388، 11:39 ق‌ظ »
وقتی همه چی پاک شده طبیعتا باید همه چیز نصب بشه پیشنهاد میکنم چون نصب جدیدی بوده دوباره از نو لینوکستو نصب کنی و بعدشم درایورش رو از راه درستش نصب کنی