انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: راه‌اندازی تور: استفاده از پل‌هاـ obfs3 (موقتن حل شد)  (دفعات بازدید: 1881 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
obfsproxy 0.2.12-1
tor 0.2.4.20-1
و خط آخر فایل torrc:
UseBridges 1
Bridge obfs3 ***.**.**.***:****
ClientTransportPlugin obfs3 exec /usr/bin/obfsproxy --managed
------
Jun 03 04:49:14.000 [notice] Interrupt: exiting cleanly.
Jun 03 04:49:17.000 [notice] Tor 0.2.4.20 (git-0d50b03673670de6) opening log file.
Jun 03 04:49:17.000 [notice] Parsing GEOIP IPv4 file /usr/share/tor/geoip.
Jun 03 04:49:17.000 [notice] Parsing GEOIP IPv6 file /usr/share/tor/geoip6.
Jun 03 04:49:17.000 [warn] OpenSSL version from headers does not match the version we're running with. If you get weird crashes, that might be why. (Compiled with 1000105f: OpenSSL 1.0.1e 11 Feb 2013; running with 1000106f: OpenSSL 1.0.1f 6 Jan 2014).
Jun 03 04:49:19.000 [warn] Could not launch managed proxy executable at '/usr/bin/obfsproxy' ('Permission denied').
Jun 03 04:49:20.000 [notice] Bootstrapped 5%: Connecting to directory server.
Jun 03 04:49:20.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '192.36.61.214:20978' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.
Jun 03 04:49:20.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '66.228.46.98:52772' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.
Jun 03 04:49:20.000 [warn] We were supposed to connect to bridge '77.109.138.46:42243' using pluggable transport 'obfs3', but we can't find a pluggable transport proxy supporting 'obfs3'. This can happen if you haven't provided a ClientTransportPlugin line, or if your pluggable transport proxy stopped running.

چطور می‌تونم این مشکل رو برطرف کنم؟
« آخرین ویرایش: 13 خرداد 1394، 10:35 ب‌ظ توسط نسترن پ. کفاش »

آفلاین HSN6

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • یک راَکتیست اسپرانتیست پایتونیست گودوئیست!
    • بلاگ شخصی
پاسخ : راه‌اندازی تور: استفاده از پل‌ها، obfs3
« پاسخ #1 : 13 خرداد 1394، 09:55 ق‌ظ »
اول این که اون obfs3 بعد از ip و port یک رشته‌ی دیگه هم داره .
و اون قسمت از log که Permission denied داده احتمالاً همون باگ‌ـه که چند وقت پیش دیدم . جستجو کن عبارت خطای اون قسمت رو .

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 13 خرداد 1394، 01:45 ب‌ظ »
تورت خیلی قدیمیه. 2.6.8 رو از این‌حا بگیر و نصب کن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
« پاسخ #3 : 13 خرداد 1394، 09:42 ب‌ظ »
اول این که اون obfs3 بعد از ip و port یک رشته‌ی دیگه هم داره .
و اون قسمت از log که Permission denied داده احتمالاً همون باگ‌ـه که چند وقت پیش دیدم . جستجو کن عبارت خطای اون قسمت رو .

توضیح http://tor.stackexchange.com/questions/3723/obfsproxy-problem-in-ubuntu رو به‌کار بستم و تور راه افتاد.

تورت خیلی قدیمیه. 2.6.8 رو از این‌حا بگیر و نصب کن

نتونستم آپدیت کنم. ینی بلد نیستم. (البته باید جستجو کنم ببینم دقیقن مشکل چیه و چه باید کرد،)
فایل deb. رو گرفتم و اوبونتو سنتر ارور داد:
dependency is not satisfied libsystemd0
فایل tar.gz رو هم وقتی با ترمینال و راهنمایی‌های موجود تو پک، خواستم نصب کنم ارور داد:
configure: error: Missing libraries; unable to proceed.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #4 : 13 خرداد 1394، 09:44 ب‌ظ »
سلام
منهم یه‌بار میخواستم فایل بگیرم و ارتقا بدم ولی با سافت‌ور ارور میزد که با راهنمایی بچه‌ها فهمیدم فایل رو اشتباه گرفتم . شما هم ببین اشتباه نشده باشه
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 13 خرداد 1394، 09:51 ب‌ظ »
سلام
منهم یه‌بار میخواستم فایل بگیرم و ارتقا بدم ولی با سافت‌ور ارور میزد که با راهنمایی بچه‌ها فهمیدم فایل رو اشتباه گرفتم . شما هم ببین اشتباه نشده باشه

خب من از لینکی که آقای بهزادی گذاشتن اول آخرین فایل که به روز‌ترین بود گرفتم و وقتی ارور لایبرری داد نسخه deb.  رو گرفتم که با اوبونتو سنتر نصب کنم که اون هم ارور خودش رو داد.
حالا باید بگردم ببینم چی شده.
فعلن که چیزی پیدا نکردم  ;D

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه

فکر کنم فایل سوم از آخر که ۲.۶.۸.۵ یا یه همچین چیزیی
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
فایل deb.ای که گرفتم:

tor_0.2.6.8-5_amd64.deb

فایل tar.gzای که گرفتم:
tor_0.2.6.8.orig.tar.gz

و فکر می‌کنم ارور هردو مربوط به مشکل یکسانی تو لایبرری باشه.

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
نسخه ٔ اوبونتو چیه ؟
سیستمت ۶۴ یا ۳۲ هست ؟
اون اعداد و ارقام پلها رو در پست اولت پاک کن
« آخرین ویرایش: 13 خرداد 1394، 10:20 ب‌ظ توسط narayana »

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
نسخه ٔ اوبونتو چیه ؟
سیستمت ۶۴ یا ۳۲ هست ؟
اون اعداد و ارقام پلها رو در پست اولت پاک کن

Ubuntu 14.04_amd64

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • حل نشو ؛ حل میشه
ظاهرا همه‌چی درسته . نمیدونم مرتبط هست یا نه :

خودم در اولین ارتباط تور همینطور ارور میگرفتم و اولش فکر میکردم که چیزی رو اشتباه ثبت کردم ولی با بررسی موارد اصلاحی وقتی میدیدم که تغییرات درست بوده پس بیخیالش میشدم که در کمال آرامش کارشو انجام بده و به ۱۰۰ برسه و میرسید هرچند که خیلی زیاد طول میکشید ولی بالاخره انجام میشد حالا :

شما اگه اولین ارتباط تور رو داری راه‌اندازی میکنی پس صبورتر باش چون فعلا ۵٪ هست .

با همون ایمیلت دوباره درخواست پل ارسال کن ببین چی میگن شاید پلها مشکل دارن .

سیستم آپدیته ؟ چرا نسخهٔ ‌obfs هم قدیمیه ؟
« آخرین ویرایش: 13 خرداد 1394، 10:57 ب‌ظ توسط narayana »

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
ظاهرا همه‌چی درسته . نمیدونم مرتبط هست یا نه :

خودم در اولین ارتباط تور همینطور ارور میگرفتم و اولش فکر میکردم که چیزی رو اشتباه ثبت کردم ولی با بررسی موارد اصلاحی وقتی میدیدم که تغییرات درست بوده پس بیخیالش میشدم که در کمال آرامش کارشو انجام بده و به ۱۰۰ برسه و میرسید هرچند که خیلی زیاد طول میکشید ولی بالاخره انجام میشد حالا :

شما اگه اولین ارتباط تور رو داری راه‌اندازی میکنی پس صبورتر باش چون فعلا ۵٪ هست .

با همون ایمیلت دوباره درخواست پل ارسال کن ببین چی میگن شاید پلها مشکل دارن .

سیستم آپدیته ؟ چرا نسخهٔ ‌obfs هم قدیمیه ؟

من با تور دیگه مشکلی ندارم. گفتم که راه افتاد و داره کار میکنه.
آقای بهزادی برای حل مشکل اولیه‌ام بهم گفت تور رو آپدیت کنم.
من با همین آپدیت تور مشکل دارم.
ینی حالا صرفن مشکلم تو نصب آپدیت یک برنامه است.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه از اون راهنما استفاده کردی که حلّه. تور قدیمی با apparmor مشکل داشت که تو نسخه‌های جدیدش درست شده. اگه با نرم‌افزار داخل مخازن اوبونتو مشکلی نداری، لازم نیست نگارش جدید رو نصب کنی
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین نسترن پ. کفاش

• Newbie
  • *
اگه از اون راهنما استفاده کردی که حلّه. تور قدیمی با apparmor مشکل داشت که تو نسخه‌های جدیدش درست شده. اگه با نرم‌افزار داخل مخازن اوبونتو مشکلی نداری، لازم نیست نگارش جدید رو نصب کنی

بله. درحال حاضر هیچ مشکلی نیست و تور هم خیلی خوب و با سرعت قابل قبول داره کار می‌کنه.
« آخرین ویرایش: 14 خرداد 1394، 02:14 ق‌ظ توسط نسترن پ. کفاش »