انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در اجرای نصاب گرافیکی centos 6.6 (احتمالا حل نخواهد شد )  (دفعات بازدید: 1312 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
سلام . بعد از بوت شدن cd نصب  centos 6.6  وانتخاب گزینه اول  .....install upgrade    در هنگام لود شدن نصاب گرافیکی با این خطا مواجه میشوم
81c2c929  ?  error+0*0/0*17     
مشکل از کجاست ؟ چگونه میتوانم centos 6.6 کنار ubuntu نصب کنم ؟ (منظورم نصب از راه دیگر بدون توجه به حضور این مشکل است ) ( ubuntu 14.04 نصب است )
(call trace  ها معمولا از ناسازگاری با سخت افزار  ناشی میشوند پس بعید است حل شود )
« آخرین ویرایش: 18 تیر 1394، 06:48 ق‌ظ توسط محمودی فرد »
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
پاسخ : مشکل در اجرای نصاب گرافیکی centos 6.6
« پاسخ #1 : 08 تیر 1394، 04:27 ب‌ظ »
مشکل از تنظیمات بایاس است یا مشکل از کرنل 2 لینوکس است ؟ چه چیز دیگری ممکن است این مشکل را ایجاد کرده باشد ؟ (قبل از اجرای کامل نصاب گرافیکی در call trace  ها این مشکل رخ میدهد )  .  واقعا هیچ کس تجربه کار با centos ندارد ؟ اگر خود شماها با چنین مشکلی رو به رو شوید چه میکنید ؟ شما که معتقدید این توزیع ها روی هر سیستمی نصب میشوند !   
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
پاسخ : مشکل در اجرای نصاب گرافیکی centos 6.6
« پاسخ #2 : 08 تیر 1394، 05:04 ب‌ظ »
تصویر مشکل پیش امده را پیوست کردم .    نیم ساعت هم صبر کنم نصب از این جلوتر نمیرود  و نصاب گرافیکی بالا نمی اید .