انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کمپین حسابداری آزاد پارس  (دفعات بازدید: 7494 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
کمپین حسابداری آزاد پارس
« : 14 تیر 1394، 01:18 ق‌ظ »
آیا نیاز به یک نرم افزار حسابداری مطمپن با زبان فارسی هستید؟
آیا تا کنون به فکر طبقه بندی هزینه و درآمد های خود افتاده اید؟
آیا نگران کنترل سود و زیان خود هستید؟
آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که از نرم افزاری استفاده کنید بدون پرداخت پول بابت خرید آن<ودرضمن بدون پرداخت پول بتوانید تمام قسمت های آن را به دلخواه خود باطراحی کنید؟
آیا نگران از دست دادن اطلاعات حسابداری خود هستید؟
آیا میخواهید روزانه بصورت متمرکز ترازمالی روزانه شما و تمام اسناد شما طبق روال سازمان حسابرسی و اصول حسابداری بررسی و گزارش آنها مرتب طبق زمانبندی به شما ارایه گردد؟
آیا میخواهید در هنگام سفر تمام اطلاعات ثبت شده در سیستم های دفتر شما متمرکز در سیستم متمرکز کاملا آنلاین در اختیار شما باشد؟
آیا میخواهید گزارش صورتها و اسناد انتخاب شده شده بصورت خودکار از طریق پیامک و ایمیل طبق زمانبندی برای شما ارسال گردد؟

مبلغ مورد نیاز برای شروع پروژه حداقل: ۸۰۰۰۰۰۰ تومان

شرح برنامه پروژه:

۱-به محض رسیدن حمایت مالی به میزان ۲ درصد حداقل مبلغ مورد نیاز پروژه راه اندازی سایت معرفی رسمی و فعالیت های لحظه ای پروژه

نکته: زمان مورد نیاز جهت اجرای بند ۱ پروژه حداکثر ۷ روز

۲-به محض رسیدن حمایت مالی به میزان ۴۰ درصد حداقل تعیین شده آغاز تکمیل و طراحی و قالب بندی حسابداری آنلاین تحت وب

نکته: زمان مورد نیاز جهت اجرای بند ۲ حداکثر ۴۵ روز

۳-به محض رسیدن حمایت مالی به میزان ۷۵ درصد آغاز برنامه نویسی نرم افزار حسابداری و متصل نمودن به پایانه آنلاین و تطابق با استاندارهای حسابداری و سازمان حسابرسی

نکته: زمان مورد نیاز جهت اجرای بند ۳ حداکثر ۶۰ روز

۴-به محض رسیدن حمایت مالی به میزان ۸۵ درصد انتشار نسخه های آماده شده در سایت به منظور بررسی و شنیدن انتقادات و پیشنهادات حامیان و کاربران جهت رفع نقص

نکته: زمان مورد نیاز جهت اجرای بند ۴ حداکثر ۱۵ روز

۵- به محض تکمیل شدن حمایت مالی توسط عزیزان انتشار نسخه نهایی

نکات مهم:
۱-نرم افزار و نسخه تحت وب کاملا هماهنگ خواهند بود
۲-نسحه تحت وب یکی از پروژه های دوره کارشناسی ارشد من بوده و حال فقط نیاز به بازطراحی تطبیق مجدد با استانداردهای جدید سازمان حسابداری و حسابرسی میباشد
۳-از اونجایی که داریم با دقت و انعطاف پروژه ای رو به هدف میرسونیم که آرزوم هست نیاز به آرامش و همچنین حمایت مالی داره و همینطور که باید روی این پروژه که نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی داره طبیعی هست که نیاز به پول هم داره پس منتظر کمک کاربران هستیم.
۴-مجموعه نرم افزار متمرکز کاملا متن باز منتشر خواهد شد
۵-تیم فنی پروژه پس از انتشار نسخه نهایی تا ۱ سال بطور رایگان نرم افزار را گارانتی و پشتیبانی و بروزرسانی خواهد نمود
۶-پس از یکسال اول انتشار بروزرسانی و پشتیبانی با هزینه های اعلام شده در سایت انجام خواهد پذیرفت
۷-جهت نام گذاری نرم افزار لطفا پیشنهادات خودتون رو ارایه کنید تا بهترین نام ها جهت رای گیری در فروم قرار داده بشن
۸-هر هفته میان حمایت کننده ها قرعه کشی انجام میشه و برنده معرفی خواهد شد

جهت حمایت مالی تا میزان ۲ درصد برای راه اندازی وب سایت رسمی پروژه از لینک زیر وارد شوید

« آخرین ویرایش: 14 تیر 1394، 04:33 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : کمپین حسابداری آزاد پارس
« پاسخ #1 : 14 تیر 1394، 04:35 ق‌ظ »
خیلی خوبه. پروانهٔ انتشار اون چیه و برای نصب به چه پیش‌نیازهایی نیاز داره؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #2 : 14 تیر 1394، 09:52 ق‌ظ »
خیلی خوبه. پروانهٔ انتشار اون چیه و برای نصب به چه پیش‌نیازهایی نیاز داره؟

سلام اقای بهزادی از دلگرمیتون واقعا ممنونم.برپایه (فری-بی-اس-دی) خواهد بود.اما در مورد پیش نیازها یه سری موارد مشخص هست و یه سری هنوز نه چون میخوام انعطاف بیشتری به برنامه تحت وب بدم در حال حاظر که دیروز بطور کامل پروژه ۲ سال گذشتمو دیدم همین الان راه بندازمش بطور کامل نیازهای یه موسسه رو میتونه پاسخگو باشه اما توان یه سری کارها که معرفی کردم رو نداره برای همین باید طبق زمانبندی در هنگام شروع لیست کنم چه کارهایی باید اضافه بشه سپس بگم روی نسخه سرور به چه پیش نیازهایی نیاز هست و همچنین روی نسخه خانگی یا اداری به چه پیش نیاز هایی نیاز هست.

جناب بهزادی لطفا پیشنهادتون در مورد نام نرم افزار که این روزها به شدت برام کار سختی شده هم بفرمایید.چون رو این پروژه وقت زیادی دارم صرف میکنم و میخوام روش تبلیغات گسترده انجام بدم.
باتشکر

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #3 : 14 تیر 1394، 11:12 ق‌ظ »
با توجه به اینکه باید جهت دریافت حمایت های مالی تبلیغات گسترده در محیط نت انجام بگیره و راه اندازی سایت رسمی پروزه طیق بند ۱ نیازمند حمایت هست موقتا صفحه معرفی پروژه و اهداف به آدرس زیر راه اندازی گردید
http://pfag.cashout.ir/

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
« پاسخ #4 : 14 تیر 1394، 03:36 ب‌ظ »
قبل از این برنامه‌ای رو به صورت آزاد منتشر کردید؟

و همینطور که دانیال سوال کرد، مجوز اون چی خواهد بود؟ (یک لینک به مجوز اون بهترین جوابه :)‌ )

دارید تقاضای کمک مالی می‌کنید و برای اون باید یک معرفی کاملی از خودتون یک جایی بذارید و بهش لینک بدید. همچنین حرف از تیم فنی زدید، یک معرفی هم از تیم فنی بذارید.
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1394، 03:41 ب‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #5 : 14 تیر 1394، 03:54 ب‌ظ »
قبل از این برنامه‌ای رو به صورت آزاد منتشر کردید؟

و همینطور که دانیال سوال کرد، مجوز اون چی خواهد بود؟ (یک لینک به مجوز اون بهترین جوابه :)‌ )

دارید تقاضای کمک مالی می‌کنید و برای اون باید یک معرفی کاملی از خودتون یک جایی بذارید و بهش لینک بدید. همچنین حرف از تیم فنی زدید، یک معرفی هم از تیم فنی بذارید.

پس از پیام جناب بهزادی اقدام به پرتال موقت معرفی اهداف و تیم نمودیم که در حال تکمیلش هستیم فقط کافیه یه مقدار شکیبا باشید.سوال شما همون سوال اقا بهزاد به جز مورد معرفی تیم که در حال طبقه بندی چند تا مورد هستیم که به محض قرار گرفتن هر موردی در سایت تو انجمن هم اطلاع رسانی خواهیم کرد

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #6 : 14 تیر 1394، 04:27 ب‌ظ »
تیم به طور کامل در پرتال موقت پروژه معرفی شدند که میتونید از لینک پرتال موقت ملاحضه نمایید.

ضمنا در پاسخ ناظر انجمن:

خیر قبلا منتشر نشده اما نسخه تحت وب سال ۹۲ به عنوان قسمتی از پایانه نامه دوره کارشناسی ارشد اینجانب در دانشگاه آزاد اسلامی رشت معرفی و بایگانی شده

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
« پاسخ #7 : 14 تیر 1394، 04:42 ب‌ظ »
خیر قبلا منتشر نشده اما نسخه تحت وب سال ۹۲ به عنوان قسمتی از پایانه نامه دوره کارشناسی ارشد اینجانب در دانشگاه آزاد اسلامی رشت معرفی و بایگانی شده
سوال کلی بود که آیا کلا برنامه‌ی دیگه رو تا الان به صورت آزاد منتشر کردید؟ یا این اولین تجربه هستش؟

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #8 : 14 تیر 1394، 04:51 ب‌ظ »
سوال کلی بود که آیا کلا برنامه‌ی دیگه رو تا الان به صورت آزاد منتشر کردید؟ یا این اولین تجربه هستش؟

این اولین تجربه کار ما هست که البته بصورت تیمی داره انجام میشه اما خود من به چشم یه سرمایه گذاری بلند مدت دارم بهش نگاه میکنم و از اونجایی که علاقه شدیدی به حسابداری دارم و این برنامه رو هرطوری که هست میخوام به بهترین شکل ممکن به هدف خودم برسم و منتشرش کنم.این رو هم بگم از همین الان مشکلاتی هست.مهر دانشنامه خودم و یکی از اعضای تیم هنوز خشک نشده و جیب مارو دانشگاه ازاد خالی کرده و مورد بعدی حتی روی اسم نرم افزار به توافق نرسیدیم مورد سوم اینکه خواهش میکنم تو هر زمینه ای که فکر میکنید لازم هست و به ذهنتون میرسه بفرمایید که ما بهش یه نگاه منطقی و کامل داشته باشیم

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
« پاسخ #9 : 14 تیر 1394، 04:54 ب‌ظ »
و قسمت مهم قضیه. این نرم‌افزار به چه مجوزی منتشر خواهد شد؟

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #10 : 14 تیر 1394، 05:02 ب‌ظ »
و قسمت مهم قضیه. این نرم‌افزار به چه مجوزی منتشر خواهد شد؟

دوست عزیز gpl تو پرتال همراه معرفی تیم به سایت اضافه شده بعد از همون اول پستتون یه سری موارد تو سایت اضافه شد که جواب های شما هم جز اونا بود

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #11 : 14 تیر 1394، 09:42 ب‌ظ »
دوست عزیز gpl تو پرتال همراه معرفی تیم به سایت اضافه شده بعد از همون اول پستتون یه سری موارد تو سایت اضافه شد که جواب های شما هم جز اونا بود
gpl برای قسمت رومیزی‌اش خیلی خوب و منطقیه، ولی برای برنامه‌های تحت‌وب gpl کارایی نداره و باید از چیزی مثل agpl استفاده کنی.

یه سوال دیگه هم دارم. توی تیمتون متخصّص حسابداری هم دارین؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین امین عرب

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 51
« پاسخ #12 : 15 تیر 1394، 04:09 ق‌ظ »
به عنوان کسی که حسابداری خوندم وجود یک نرم افزار متن باز برای حسابداری رو در ایران یک نیاز ضروری می دونم و حتی ایده اش رو هم به تیم برنامه نویس خودمون دادم که جدی نگرفتن!

من در بخش حسابداری صنعتی می تونم کمک کنم

یک سوال: چرا یک سیستم جامع برای حسابداری صنعتی که نیاز اکثر مدیرهاست نمی نویسید؟ برنامه های حسابداری مالی زیاد هست ولی نرم افزار های حسابداری صنعتی نیست و معمولا به صورت ماژول های ناقص برای نرم افزار های مالی وجود دارد!
« آخرین ویرایش: 15 تیر 1394، 04:14 ق‌ظ توسط امین عرب »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #13 : 15 تیر 1394، 09:57 ق‌ظ »
gpl برای قسمت رومیزی‌اش خیلی خوب و منطقیه، ولی برای برنامه‌های تحت‌وب gpl کارایی نداره و باید از چیزی مثل agpl استفاده کنی.

یه سوال دیگه هم دارم. توی تیمتون متخصّص حسابداری هم دارین؟

برای همین گفتم نسخه تحت وب باید دستخوش تغییرات بشه در مورد معرفیتون یه تخقیق اجمالی امروز میکنم واقا ممنونم دارید کمک میکنید.
بله عزیز تیم خودمون رو تو پرتال موقت معرفی کردم سنشون تخصص اونها همچنین مدرک دانشکاه و محل تحصیلشون رو قرار دادم.خودم که کارشناسی ارشد حسابداری دارم و همسرم که امسال باید از تز ارشدش دفاع کنه تو رشته حسابرسی

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #14 : 15 تیر 1394، 10:02 ق‌ظ »
به عنوان کسی که حسابداری خوندم وجود یک نرم افزار متن باز برای حسابداری رو در ایران یک نیاز ضروری می دونم و حتی ایده اش رو هم به تیم برنامه نویس خودمون دادم که جدی نگرفتن!

من در بخش حسابداری صنعتی می تونم کمک کنم

یک سوال: چرا یک سیستم جامع برای حسابداری صنعتی که نیاز اکثر مدیرهاست نمی نویسید؟ برنامه های حسابداری مالی زیاد هست ولی نرم افزار های حسابداری صنعتی نیست و معمولا به صورت ماژول های ناقص برای نرم افزار های مالی وجود دارد!

ممنون از پیشنهاد خوبتون...رک بگم خیلی عالی هست که تو این پروژه حسابداری صنعتی هم اضافه بشه از اونجایی که تو پروتوکول حسابرسی ما کلیه ابعاد و اصول رو مطابق اصولی که سازمان حسابرسی تدوین کرده مطابقت دادیم و تو دیتابیسمون هست عملا مشکلی با این موضوع نداریم اما مشکل ما چیز دیگری هست من خودم تنها دچار مشکل میشدم اما حالا که یه تیم رو جمع کردم با هم کار کنیم واقعا دشوار هست و عملا غیر ممکن که بتونیم رایگان کاری رو شروع کنیم و بخوام اینارو هماهنک نکه دارم که رایگان کار کنند.از شروع کار کمپین تا الان ۱ ریال هم حمایت مالی نشده .تبلیغات گسترده تحت وب هم اغاز نشده چون هنوز بند ۱ محقق نشده که وبگاه رسمی ساخته بشه و تو گوگل و برنامه های مجازی شروع به تبلیغات کنیم اما این پیشنهادتون عالی بود اگر پروژه از روی فقر زمین نخوره امیدوارم بتونم بهش اضافه کنیم.و اگر شما هم در رشته حسابداری صنعتی تحصیلات کردید از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاعاتی از خودتون بدید تا در زمان لازم باهاتون در جهت یه سری همکاری ها تماس بگیریم