انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرور  (دفعات بازدید: 4167 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hadar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • lما میتوانیم
سرور
« : 23 آذر 1388، 02:00 ب‌ظ »
چرا سرور سايت ما تو المان قرار داره اخه خيلي سايتها سرورشون تو ايرانه من اين رو از طريق flag موزيلا ميببينم. :oops:

آفلاین SAM1

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 382
  • LONG LIVE FREEDOM
پاسخ به: سرور
« پاسخ #1 : 23 آذر 1388، 02:16 ب‌ظ »
چرا سرور سايت ما تو المان قرار داره اخه خيلي سايتها سرورشون تو ايرانه من اين رو از طريق flag موزيلا ميببينم. :oops:
چون سرورهای ایران (در مقایسه با سرورهای کشورهای پیشرفته) نه سرعت مناسبی دارن، نه خدمات مناسب، نه قیمت مناسب، نه آپ تایم خوب، نه پینگ تایم متعادل نسبت به مناطق مختلف کره زمین (تو ایران دسترسی بهشون خوبه ولی وای به این که بخوای از خارج از کشور یا با چیز پی ان بهش کانکت بشی)، و چندیدن و چند دلیل دیگه!
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند، به پای هرزه علفهای باغ کال پرست

وطنم

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
« پاسخ #2 : 23 آذر 1388، 06:44 ب‌ظ »
آیا شما در ایران زندگی میکنید؟
اگر بله! آیا از کیفیت اینترنت خودتون راضی هستید؟!!..
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین hadar

• Full Member
  • *
  • lما میتوانیم
« پاسخ #3 : 28 آذر 1388، 12:46 ب‌ظ »
بعضي ها ميگن المان پيشرفته تره و اگه اينطوره پس ويندوز هم خيلي چيزها داره که چهل هزار برنامه نويس روش کار ميکنن و کلي امکانات و ساپورتها پس ويندوز ميشه بهتر باشه؟

آفلاین SAM1

• Sr. Member
  • *
  • LONG LIVE FREEDOM
« پاسخ #4 : 28 آذر 1388، 03:52 ب‌ظ »
بعضي ها ميگن المان پيشرفته تره و اگه اينطوره پس ويندوز هم خيلي چيزها داره که چهل هزار برنامه نويس روش کار ميکنن و کلي امکانات و ساپورتها پس ويندوز ميشه بهتر باشه؟
۱. چهل هزار تا برنامه نویس ویندوز در مقایسه با میلیون ها برنامه نویس لینوکس که به پیشرفت و توسعه اش کمک می کنن عددی نیست!
۲. من فکر می کنم جواب شما یه جور مغلطه است!‌ خط ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه سرور آلمانی بهتره یا خط ۳۰ مگابیت بر ثانیه سرور ایرانی؟!!

وطنم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #5 : 28 آذر 1388، 07:49 ب‌ظ »
متاسفانه ارتباطش رو متوجه نمی‌شم
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hadar

• Full Member
  • *
  • lما میتوانیم
« پاسخ #6 : 01 دی 1388، 07:55 ق‌ظ »
شما بايد به سبک استعمار فکر کنيد يعني  زماني شما ميتوانيد در مورد يک مورد  امنيت کامل داشته باشيد که  شما بتوانيد بر ان مسلط شويد  حتي يک ويروس هم  زماني که در کنترل شما در ايد  خيلي بهتر است تا اينکه به فکر نابود کردن  ان باشيد. 

آفلاین SAM1

• Sr. Member
  • *
  • LONG LIVE FREEDOM
« پاسخ #7 : 01 دی 1388، 01:16 ب‌ظ »
شما بايد به سبک استعمار فکر کنيد يعني  زماني شما ميتوانيد در مورد يک مورد  امنيت کامل داشته باشيد که  شما بتوانيد بر ان مسلط شويد  حتي يک ويروس هم  زماني که در کنترل شما در ايد  خيلي بهتر است تا اينکه به فکر نابود کردن  ان باشيد. 
این پاک کردن صورت مساله است. دلیل اصلیش به نظر من به خود کشورها و سطح توسعه یافتگی شون بر میگرده. در مورد اون ژاپنیه و یا اون کره ایه که از پیرمردهاشون بپرسی خاطرشون هست میومدن ایران کار می کردن که با پولش برای خودشون زندگی درست کنن چه طور؟ چرا الان جزو کشورهایی با بهترین خطوط اینترنت هستن و در نتیجه دیتاسنترهای خودشون را دارن؟ دلیلش جز تلاش و پیشرفت خودشون نبوده؟ حالا بیاید بگید می خوان ما را استعمار کنن!

وطنم

آفلاین اسماعیل اکبری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 190
    • مرکز خدمات انفورماتیک ساینا
« پاسخ #8 : 02 دی 1388، 09:31 ق‌ظ »
سلام
اگر اینجا یک سایت ایرانی هست و کاربرانش ایرانی هستند باید سرور آن هم ایران باشد ۱۰۰ مگ آلمان برای آلمانی ها یا کسانی خوبه که نزدیک کشور آلمان هستند. از آنجایی که بیشتر ISP ها از مخابرات سرویس میگیرند به نظر من بهتره که از سرور ایران استفاده شود چون سرویس مخابرات برای سایت های ایرانی توپ کار می کنه می توانید وقتی که اینترنت وضع خرابی دارد تست کنید سایت هایی که سرور ایران دارد راحت تر باز میشود. نمونه آن را چند روز پیش خودم تست کردم به دلیل تغییر backbone اینترنت سرعت خیلی افت کرده بود ولی سرور ایران  سریع لود می شد.

من ۳ روز یک سرور ایران را از آمریکا ریموت کردم و زیر دانلود گزاشتم  (۲۴×۳ ساعت )  توی این ۳ روز ۱ ثانیه هم دان نشد چجوری میگید استیبل نیست؟ ;)
باز هم نظر مدیران سایت مهم هست
من و تو می توانیم ...

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #9 : 07 دی 1388، 01:44 ب‌ظ »
والا ما اگه سرور تو ایران نباشه احساس تسلط بیش‌تری داریم. خودتون که باید بدونین. اون‌جا دیگه حکم حکومتی و این‌قبیل مزخرفات نیست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن