انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار مدیریت کارها Task Tracker نسخه 1.0  (دفعات بازدید: 6615 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 432
  • Life is Good With GNU/Linux
    • Hamidrezakp Web Site
نرم افزار مدیریت کارها Task Tracker نسخه 1.0
« : 17 امرداد 1394، 01:36 ب‌ظ »
سلام نسخه جدید برنامه Task Tracker (همون Persian cron editor) رو اماده کردم امیدوارم ازش خوشتون بیاد.

اسکرین شات :

قابلیت های جدید :

انتخاب هر n دقیقه / ساعت / ماه و ...
نوشتن توضیحات برای هر کرون
ظاهر کاملا جدید و سریع
انتشار بپسیله فایل deb برای راحتی در استفاده
انتشار سورس برنامه در github
و ...

روش نصب :

فعلا فقط نسخه ۶۴ بیت موجود هست . بزودی نسخه ۳۲ رو هم اضافه میکنم . یا میتونید از روی سورس به اردس https://github.com/hamidrezakp/tasktracker/ برنامه رو کامپایل کنید.

دستور زیر رو وارد کنید :

wget https://github.com/hamidrezakp/tasktracker/raw/master/tasktracker_1.0-0ubuntu1_amd64.deb && sudo dpkg -i tasktracker_1.0-0ubuntu1_amd64.deb
برای اجرا عبارت tasktracker رو درون ترمینال وارد کنید

توسعه برنامه :

برنامه نویسان و علاقه مندان به کامل کردن مستندات یا افزایش امکانات برنامه و یا طرح ایده های جدید در جهت توسعه برنامه میتوانند به صفحه پروژه در سایت github رفته و با ایجاد فورک از روی پروژه تغیرات رو ایجاد کرده و در صورت تایید تغیرات به برنامه اصلی افزوده میشوند.

ادرس پروژه در گیتهاب : https://github.com/hamidrezakp/tasktracker/
« آخرین ویرایش: 21 امرداد 1394، 10:43 ب‌ظ توسط hamidrezakp »
HamidRezaKP.ir
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand.

آفلاین Arcush

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 331
مرحبا و خسته نباشید.

من قبلا خیلی از کرون استفاده می کردم. شنیده بودم هم که رابط gui  داره. ولی چک نکردم هرگز. اما این یکی رو سریعا نصب و امتحان می کنم.
pacman -Rs ubuntu

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
خیلی خوبه. حالت هر n دقیقه/ساعت/روز/ماه/… رو هم اضافه کن بهش.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
    • Hamidrezakp Web Site
مرحبا و خسته نباشید.

من قبلا خیلی از کرون استفاده می کردم. شنیده بودم هم که رابط gui  داره. ولی چک نکردم هرگز. اما این یکی رو سریعا نصب و امتحان می کنم.

خیلی ممنون.واقعا بهم انرژی میدین با نظرات :)
HamidRezaKP.ir
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand.

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
    • Hamidrezakp Web Site
خیلی خوبه. حالت هر n دقیقه/ساعت/روز/ماه/… رو هم اضافه کن بهش.

میشه بیشتر توضیخ بدین؟ ???
توی کرون این قابلیت هست؟
یعنی مثلا برای هر دقیقه یدونه کرون باشه؟
HamidRezaKP.ir

آفلاین samanparsi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 122
  • کامپیوتر همان ویندوز نیست !
یعنی سر یک دقیقه مشخص یک عمل انجام بشه یا سر یک ساعت مشخص یا در یک روز مشخص هفته یا در یک ماه مشخص از سال !

یعنی تنظیم دقیق تر
Open source for ever

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
    • Hamidrezakp Web Site
یعنی سر یک دقیقه مشخص یک عمل انجام بشه یا سر یک ساعت مشخص یا در یک روز مشخص هفته یا در یک ماه مشخص از سال !

یعنی تنظیم دقیق تر

الان یه چرخی تو اینترنت زدم خیلی پیچیده میشه درستش کرد (هر دو ساعت یا هر دقیقه بین دو ماه یا هر 5 شنبه در ساعات 12.30 و 4.50 و ... یک دستور اجرا بشه یا خیلی موارد دیگه). باید ذره ذره بهش این قابلیت ها رو اضاف کنم. درضمن اگر نظرس درمورد ساخت محیط گرافیکیش دارین بدین. :)
« آخرین ویرایش: 18 امرداد 1394، 12:15 ق‌ظ توسط hamidrezakp »
HamidRezaKP.ir

آفلاین Arcush

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 331

من روی آرچ یه خورده تستش کردم. بدون خطا نصب شد و ظاهرا مشکلی نداره. فقط اینکه بعد از
sudo chmod +x PersianCronEditorباید به دایرکتوری PersianCronEditor برم و بعد، اسکریپت رو اجرا کنم. لطفا توی پست اوّلتون اصلاح کنید. درمورد اون قابلیتی که دوستان اشاره کردن، یک امکان فوق العاده هست که حتما و لطفا سعی کنید که اضافش کنید.  :)

pacman -Rs ubuntu

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
    • Hamidrezakp Web Site

من روی آرچ یه خورده تستش کردم. بدون خطا نصب شد و ظاهرا مشکلی نداره. فقط اینکه بعد از
sudo chmod +x PersianCronEditorباید به دایرکتوری PersianCronEditor برم و بعد، اسکریپت رو اجرا کنم. لطفا توی پست اوّلتون اصلاح کنید. درمورد اون قابلیتی که دوستان اشاره کردن، یک امکان فوق العاده هست که حتما و لطفا سعی کنید که اضافش کنید.  :)
سلام.ممنون از فیدبک.چشم حتما اون قابلیت رو در نسخه جدید اضافه میکنم.
HamidRezaKP.ir

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من فعلاً با تنها چیزیش که مشکل دارم اسمشه! Persian؟ واقعاً؟ :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
    • Hamidrezakp Web Site
پاسخ : نرم افزار مدیریت کرون Persian Cron Editor نسخه بتا 0.1
« پاسخ #10 : 18 امرداد 1394، 01:21 ق‌ظ »
من فعلاً با تنها چیزیش که مشکل دارم اسمشه! Persian؟ واقعاً؟ :D
به این خوبی ;D . اسم بهتری سراغ دارید بگید اسمشو عوض کنم . در ضمن بزودی زبان فارسی هم اضافه میکنم.تنها مشکل من خوب نبودن سلیقم در طراحی گرافیک و کارای گرافیکی هست وگرنه کد زدنم خوبه  8)
HamidRezaKP.ir

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #11 : 18 امرداد 1394، 01:52 ق‌ظ »
لازم نیست این‌قدر واضح تو اسمش cron editor آورده بشه، آدم یاد Internet Explorer می‌افته :D
یه چیزی تو مایه‌های Repeat tracker و این‌ها خوبه.

در مورد طرّاحی هم لازم نیست خود پروندهٔ کرون رو صاف بیاری. مي‌تونی یه بخشی به اسم current tasks بذاری و دستوراتی که باید اجرا بشه رو با توضیح گرافیکی بنویسی و بغلش یه ضربدر قرمز بذاری برای کسی که بخواد حذفش کنه.

آفلاین احمد حمزه ئی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
    • Github
« پاسخ #12 : 18 امرداد 1394، 06:37 ق‌ظ »
به نظرم اینم میتونه کمک کنه:
http://gnutips.ir/crontab-generator/

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
    • Hamidrezakp Web Site
« پاسخ #13 : 18 امرداد 1394، 08:38 ق‌ظ »
لازم نیست این‌قدر واضح تو اسمش cron editor آورده بشه، آدم یاد Internet Explorer می‌افته :D
یه چیزی تو مایه‌های Repeat tracker و این‌ها خوبه.

در مورد طرّاحی هم لازم نیست خود پروندهٔ کرون رو صاف بیاری. مي‌تونی یه بخشی به اسم current tasks بذاری و دستوراتی که باید اجرا بشه رو با توضیح گرافیکی بنویسی و بغلش یه ضربدر قرمز بذاری برای کسی که بخواد حذفش کنه.
به نظرم اینم میتونه کمک کنه:
http://gnutips.ir/crontab-generator/

حتما در نسخه بعدی (دارم روش کار میکنم ) موارد بالا رو تصحیح میکنم. ;)
HamidRezaKP.ir

آفلاین samanparsi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 122
  • کامپیوتر همان ویندوز نیست !
« پاسخ #14 : 18 امرداد 1394، 12:24 ب‌ظ »
لطف کن سورس برنامه رو هم یه جایی بزار که بشه کمک کرد !‌ گیت هاب دوست پروژه های متن بازه !
Open source for ever