انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرعت بسیار پایین دانلود منیجرها در دانلود(حل شد)  (دفعات بازدید: 3830 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
واقعا خسته نباشی پ   ;D

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
با pdmt دیسک نجات کسپر بگیری  ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 299
با pdmt دیسک نجات کسپر بگیری  ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
;)نه داداش این رو گذاشتم سرعت دانلود رو نشون بدم زودی کنسل کردم ;)
لینوکس مورد استفاده مینیت

آفلاین Fire.Phoenix

• Full Member
  • *
  • ارسال: 108
xtreme download manager  را هم تست کن از نظر سرعت برای من به صورت جزیی قدری بهتر از IDM بوده

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
xtreme download manager  را هم تست کن از نظر سرعت برای من به صورت جزیی قدری بهتر از IDM بوده
XDM دانلودمنجر خوبی هست ولی منابع سیستم رو زیاد استفاده میکنه و برای دانلود های طولانی مدت مناسب نیست چون باعث بالا رفتن لود سی پی یو و گرم شدن سیستم میشه و به مرور زمان استهلاک سیستم شما رو نتیجه میده
و تجربه ای که خودم باهاش دارم این هست که فایل های ISO رو گهگاهی خراب میکنه متاسفانه

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
داداش دیگه حرف زیادی نزن من ۴ برنامه رو تست کردم سرعت همشون پایین بود این برنامه ها رو هم تو انجمن گفته بودن منم دانلود نصب کردم آخرش خسته شدم راهنمایی خواستم ;)

کسی که میگه برو سرچ کن، داره نهایت لطف رو بهت میکنه. در جواب بهش میگی حرف زیادی نزن؟
تازه دم دوستان گرم که همین قدر هم کمکت کردن. با این طرز برخورد من اگه بودم جواب نمیدادم.
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین shahramlok

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 299
داداش دیگه حرف زیادی نزن من ۴ برنامه رو تست کردم سرعت همشون پایین بود این برنامه ها رو هم تو انجمن گفته بودن منم دانلود نصب کردم آخرش خسته شدم راهنمایی خواستم ;)

کسی که میگه برو سرچ کن، داره نهایت لطف رو بهت میکنه. در جواب بهش میگی حرف زیادی نزن؟
تازه دم دوستان گرم که همین قدر هم کمکت کردن. با این طرز برخورد من اگه بودم جواب نمیدادم.
داداش وقتی من کامنت میزارم یعنی چیزی دستگیرم نشده از سرچ بر میگرده میگه برو بگرد پس انجمن برای چیه برای کمک به همدیگه حالا من بهش گفتم زیاد حرف نزن یعنی کمک نمیکنی کامنت الکی نزار که کمکی هم نکردش ;)
لینوکس مورد استفاده مینیت