انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پروژه ساخت دانلود منیجر گرافیکی برپایه aria2  (دفعات بازدید: 15470 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
پاسخ : پروژه ساخت دانلود منیجر گرافیکی برپایه aria2
« پاسخ #60 : 02 شهریور 1394، 01:12 ب‌ظ »
خيلي حركت خوبي داري ميزني ايشالا موفق باشي
ولي بتهر نيست حالا كه داري انرژي و وقتت رو پاي همچين كار با ارزشي ميذاري قبلش ي چند نفر رو پيدا كني بصورت تيمي كار كني؟ فكر كنم از طريق دانيال بهزادي بتوني ي چند نفر رو براي همكاري پيدا كني
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین Fire.Phoenix

• Full Member
  • *
  • ارسال: 108
« پاسخ #61 : 02 شهریور 1394، 11:19 ب‌ظ »
نقل‌قول
راستی aria2 تورنت هم پشتیبانی میکنه؟اگه بتونی بخش تورنت هم بذاری خیلی عالی میشه :oops:
پیشنهاد بسیار خوبی است اگر سرعت دانلود هم خوب از کار دربیاد یک دانلودر واحد برای همه دانلود ها

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 432
  • Life is Good With GNU/Linux
    • Hamidrezakp Web Site
« پاسخ #62 : 03 شهریور 1394، 04:11 ب‌ظ »
کار تیمی خیلی خوبه ولی من نمیدونم چطوری باید کار بکنم (تا حالا کار تیمی نکردم :oops:).مثلا من الان تا یه جایی رو کد نوشتم چطوری کدم رو به بقیه هم گروهی هام بدم تا با هم توسعه بدیم ؟ چه افرادی واقعا میخوان توی تیم توسعه باشن؟
چطوری با هم ارتباط برقرار کنیم؟نرم افزاری مثل team foundation server برای گنو/لینوکس هست؟(البته میدونم گیت هست ولی روش کار رو بلد نیستم)
ببخشید سوالام زیاد شد ;D
HamidRezaKP.ir
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand.

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
« پاسخ #63 : 03 شهریور 1394، 06:29 ب‌ظ »
کار تیمی خیلی خوبه ولی من نمیدونم چطوری باید کار بکنم (تا حالا کار تیمی نکردم :oops:).مثلا من الان تا یه جایی رو کد نوشتم چطوری کدم رو به بقیه هم گروهی هام بدم تا با هم توسعه بدیم ؟ چه افرادی واقعا میخوان توی تیم توسعه باشن؟
چطوری با هم ارتباط برقرار کنیم؟نرم افزاری مثل team foundation server برای گنو/لینوکس هست؟(البته میدونم گیت هست ولی روش کار رو بلد نیستم)
ببخشید سوالام زیاد شد ;D
متاسفانه اين ي مشكل بزرگي هست كه دانشجوهاي ايراني بابتش اموزشي نميبينن و با اينكه استعداد فراواني در زمينه حل مسيله و برنامه نويسي دارند نميتونند ي برنامه كامل رو بصورت تيمي كار كنند تنها پيشنهادم بهت اينكه چند نفر كه علاقه به همكاري دارند و پيش نيازهاي علمي اين كار رو دارند رو پيدا كني شده نيرويي كه دارين ميذارين هم overlap داشته باشه برين جلو يكي دو بار اين شكلي كار كنين و از كتاب هايي مثل مهندسي نرم افزار الهام بگيرين ميتونين به جواب تمام اين سوالاتي كه الان پرسيدي برسين
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین samanparsi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 122
  • کامپیوتر همان ویندوز نیست !
« پاسخ #64 : 03 شهریور 1394، 06:44 ب‌ظ »
گیت دونستن از اوجب واجباته ! برو دنبالش سخت نیست . چند تا دستور ساده داره واسه مشخص کردن تغییرات و ... خیلی راحته به نظر من
Open source for ever

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 432
  • Life is Good With GNU/Linux
    • Hamidrezakp Web Site
« پاسخ #65 : 04 شهریور 1394، 04:40 ب‌ظ »
نسخه بتا (تست) رو گذاشتم توی انجمن به ادرس زیر :
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,122751.0.html
HamidRezaKP.ir
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand.