انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: تغییر حالت میزکار (حل شد)  (دفعات بازدید: 732 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین msaeedd

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
تغییر حالت میزکار (حل شد)
« : 26 امرداد 1394، 11:02 ق‌ظ »
سلام
من یوبونتو 12.10 نصب کردم ولی منو بالا رو ندیدم توش
یکی از دوستان گفت که در ورژن های قدیمی تر منو های place و applications و اینا اون بالا بوده
و برای اینکه بفهمم الان چطور به زیر منو ها و منو های اونا دسترسی داشته باشم توی پست جدید ازتون بخوام که راهنماییم کنید
این مورد هم در نظر بگیرید که الان ورژن 14 که روی سایت اصلی یوبونتو هست رو گذاشتم برای دانلود تا اینو نصب کنم
ممنون میشم کمک کنید

اینم عکسی هست که من دیدم و نتونستم توی ورژن فعلی که کار میکنم این منو رو مشاهده کنم
« آخرین ویرایش: 26 امرداد 1394، 12:12 ب‌ظ توسط msaeedd »

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
پاسخ : تغییر حالت میزکار
« پاسخ #1 : 26 امرداد 1394، 11:14 ق‌ظ »
سلام

http://www.howtogeek.com/189912/how-to-install-the-gnome-classic-desktop-in-ubuntu-14.04

آموزش نصب Gnome Classic در Ubuntu 14.04

چند نکته:

اول " یوبونتو " نه، باید بگید " اوبونتو "

دوم ورژن 14 نداریم، یا Ubuntu 14.04 هست یا Ubuntu 14.10 که احتمال زیاد دارید Ubuntu 14.04 LTS را میگیرید.

سوم سعی کنید پیش از پرسیدن هر سوالی اول جستجو کنید. از عموگوگل بپرسید، اگر جوابی نداد، اینجا برسید.

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 432
  • Life is Good With GNU/Linux
    • Hamidrezakp Web Site
« پاسخ #2 : 26 امرداد 1394، 11:30 ق‌ظ »
این عکسی که شما گذاشتی خیلی قدیمی هست و الان اوبونتو از میزکار unity استفاده میکنه که منو ها درون dash هستند .
HamidRezaKP.ir
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand.

آفلاین msaeedd

• Newbie
  • *
« پاسخ #3 : 26 امرداد 1394، 11:45 ق‌ظ »
سلام

http://www.howtogeek.com/189912/how-to-install-the-gnome-classic-desktop-in-ubuntu-14.04

آموزش نصب Gnome Classic در Ubuntu 14.04

چند نکته:

اول " یوبونتو " نه، باید بگید " اوبونتو "

دوم ورژن 14 نداریم، یا Ubuntu 14.04 هست یا Ubuntu 14.10 که احتمال زیاد دارید Ubuntu 14.04 LTS را میگیرید.

سوم سعی کنید پیش از پرسیدن هر سوالی اول جستجو کنید. از عموگوگل بپرسید، اگر جوابی نداد، اینجا برسید.

ممنون از راهنماییتون
آخه خیلی سرچ زدم ولی چیزی پیدا نکردم
و اینکه بعضی موارد هست که با کد دوستان وارد میکنن و من که میزنم میبینم اصلا همچین چیزی و من روی اوبونتوی خودم ندارم
نمونه اش Gparted بود که چون من منو اصلی رو نداشتم نتونستم پیداش کنم و از جستجو هم پیداش نکردم!

آفلاین { AliReaza }

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی، دیگر در مورد آزادی شعار نده...
« پاسخ #4 : 26 امرداد 1394، 12:06 ب‌ظ »
ممنون از راهنماییتون
خواهش میکنم.

آخه خیلی سرچ زدم ولی چیزی پیدا نکردم
قصد جسارت ندارم، اما سعی کنید روی جستجو تمرکز کنید، چون سوال شما خیلی جاها پرسیده شده و با پرسیدن Ubuntu 14.04 Gnome Classic درجا به جواب میرسیدید

و اینکه بعضی موارد هست که با کد دوستان وارد میکنن و من که میزنم میبینم اصلا همچین چیزی و من روی اوبونتوی خودم ندارم
نمونه اش Gparted بود که چون من منو اصلی رو نداشتم نتونستم پیداش کنم و از جستجو هم پیداش نکردم!
در Unity برای پیدا کردن برنامه ها می تونید از Dash استفاده کنید.

و اگر برنامه ای را پیدا نمی کنید احتمالا نصب نیست و باید نصب کنید.

برای نصب برنامه هم می تونید از Software Center استفاده کنید.

آفلاین msaeedd

• Newbie
  • *
پاسخ : تغییر حالت میزکار (حل شد)
« پاسخ #5 : 26 امرداد 1394، 12:12 ب‌ظ »
ممنون از راهنماییت دوست عزیز
ببخشید اگه سوالاتی میپرسم که شاید بقیه پرسیده باشن  :D
بذارید پای تازه کار بودنم  ;)