انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا درآمدزایی از فناوری اطلاعات بدون تحصیلات دانشگاهی امکان پذیر است یا خیر؟  (دفعات بازدید: 2873 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
به نام خداوند یکتا
سلام
آیا به نظرتون، توی ایران بدون تحصیلات دانشگاهی می‌شه با برنامه‌نویسی یا هر چیزی که به فناوری اطلاعات مرتبطه، کسب درآمد کرد؟ :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
بله، کاملاً. ولی رفتن به دانشگاه به دلایلی جدای از کسب علم و دانش و این‌ها صددردصد توصیه می‌شه!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین alireza378

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
به نام خدا، بله! :D

خب اگه اینطوری باشه که هیچکسی نمیره دانشگاه :|  :o

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
هیچ‌کس به قصد کسب دانش برنامه‌نویسی یا فن‌آوری اطّلاعات نمی‌ره دانشگاه. اگه کسی برای این کار می‌ره باید ببیه کجای کارش مشکل داره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
به نام خداوند یکتا
سلام
آیا به نظرتون، توی ایران بدون تحصیلات دانشگاهی می‌شه با برنامه‌نویسی یا هر چیزی که به فناوری اطلاعات مرتبطه، کسب درآمد کرد؟ :)
آخرین سخنان استیو جابز در دانشگاه استنفورد رو گوش بدید :)

آفلاین alireza378

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
هیچ‌کس به قصد کسب دانش برنامه‌نویسی یا فن‌آوری اطّلاعات نمی‌ره دانشگاه. اگه کسی برای این کار می‌ره باید ببیه کجای کارش مشکل داره.

خب مثلا توی رشته ی نرم افزار در واحدهای برنامه سازی یک ناخنکی به زبانهای برنامه نویسی میزنن...

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
« آخرین ویرایش: 30 امرداد 1394، 08:43 ب‌ظ توسط علی ۵۰۰ »

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
;)
کاملا با این جمله موافقم!
اکثرا فکر میکنن دانشگاه باید یاد بگیرند و اونجا هم بجاش پیچوندن رو یاد میگیرند و بعدش میگند دانشگاه پیچوندمون!!

اون 4-8 سال عمرتون رو روی هرچی بزارید استاد میشید! و بهتر از رفتن به دانشگاهه مگر اینکه به دلایل دیگه ای برید دانشگاه!
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317

آنوقت چه جوری اصول مهندسی و الگورتیم های مختلف را یاد بگیرد! اگر تحصیلات دانشگاهی در یک دانشگاه درست و حسابی داشته باشید در بیشتر مواقع درک بهتری از آنچه رخ می دهد دارید.
« آخرین ویرایش: 01 شهریور 1394، 01:16 ب‌ظ توسط alend »

آفلاین احسان فعالپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 408
خب این دانشگاه درست و حسابی ای که میگید توی ایران انگشت شماره.
به نظرم من آدم خودش شروع کنه به مطالعه بعد اون 4 سال سوادش خیلی بیشتر از یه فارغ التحصیل دانشگاهی میشه، فقط مشکل اینجاست که مدرک نداری اونوقت.
عضو ارشد فدراسیون بیکاران ایران FBI

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317
خب این دانشگاه درست و حسابی ای که میگید توی ایران انگشت شماره.
به نظرم من آدم خودش شروع کنه به مطالعه بعد اون 4 سال سوادش خیلی بیشتر از یه فارغ التحصیل دانشگاهی میشه، فقط مشکل اینجاست که مدرک نداری اونوقت.

آره به همین خاطر روش تاکید کردم.

من خودم الان که حساب می کنم حدود ۳۰ واحد از۱۴۰ واحد های لیسانسم الان برام کاربرد دارد.
« آخرین ویرایش: 01 شهریور 1394، 01:40 ب‌ظ توسط alend »

آفلاین امیــــــر

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 617
  • نرم‌افزار مال منه، نه من مال اون
بــــــــــــــــــــــــــله :)
همین حالا جایی کار میکنم که اصلا با مدرک دانشگاهیم کاری ندارن و البته دنبال تخصص برنامه نویسیم هم نبودن : ))))))
عملا مدرک دانشگاهم فقط باعث شده لفظ مهندس رو یدک بکشم و اسامی دیگه روم نباشه