انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل عدم ورود به یونیتی بعد از آپدیت اوبونتو ۱۴.۱۰ به۱۵.۰۴ .خیلی فوری هست  (دفعات بازدید: 3228 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 58

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
دوستان این لینک یسری دستورات داشت انجام دادم و فعلا تا حدودی درست شد تو نستم وارد شم ولی اوبونتو هیچی نداره.تونستم ن لانچر هست ن بقیه چیزا فقط عکس دسکتاپم و البته با راست کلیک رفتم تو قسمت ادیشنال درایور.چکنم  دسکتاپ درست شه؟
http://askubuntu.com/questions/206283/how-can-i-uninstall-a-nvidia-driver-completely

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
دوستان من الان وارد شدم ولی هیچی جز ی والپیپر و تزمینال ندارم پ یونیتی کو دوستان لطفا ی حرفی بزنید
« آخرین ویرایش: 31 امرداد 1394، 05:37 ب‌ظ توسط columbus »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19713
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
با زدن مهار+دگرساز+t شبیه‌ساز پایانه رو باز کن و توش بنویس unity ببین چی می‌گه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
آف نشو لطفا الان میگم

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
خوب زدم یونیتی اومد ولی بژرگه همه چی چژور باس اوکیش کنم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
بزرگه؟ یه عکس بگیر ببینیم چشه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
دوست عزیز نمیتونم فعلا با نت گوشی وصلم.آقا هنوز یونیتی درست نیست انگار ب زور سر پاس.تنظیمات  کار نمیکنن.لانچر رو نمیتونم کوچک کنم.ترمینالو بستم یونیتی بسته شد.چشه

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من که نمی‌دونم. شما که پای سیستمی باید بگی چشه. بعد من اگه بلد باشم، بگم چه‌طور درست می‌شه.

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
عزیز  دستوری رو ک گفتی وارد کردم و یونیتی لود شدولی پایدار نیست.هیچی نداشت .تنظیمات لانچر و خود یونیتی کار نمیکنه.مشکل من از اول بالا نیومدن بود ک حل شد.حالاک تونستم وارد شم اصن یونیتی ندارم دستوری نیست ک این مشکل رو حل کنه.یبار دیگه یونیتی رو نصب کنه.یلطفی میکنی بخونی از اول ببین داستان چی بوده.الان دوباره تو ترمینال نوشتم یونیتی ولی دیگ لود نشد و ارور میده ک no valid gl extentions string found   و در آخر هم میگه پلاگین اپن جی ال لود نشد.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
این‌جا هم مشکل شما رو داشته و گفته با نصب دوبارهٔ راه‌انداز انویدیا مشکلش حل شده: http://askubuntu.com/questions/69495/after-updating-packages-unity-launcher-is-not-showing-up

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
خوب دوست عزیز من چطور نصب کنم از طریق ترمینال؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
برو توی تنظیمات سامانه و از اون‌جا نصبش کن.

آفلاین columbus

• Jr. Member
  • *
آقا خسته نباشید پوستو بندید.نظرات دوستان راهنما بودا ولی اصن کمک نکرد.گنوم نصب کردم و جی دی ام نصب کردم.همه چی حل شد! و ی نصیحت به تازه واردا!من بعد کلی کار کردن فهمیدم یونیتی مزخرف است!فقط گنوم یا کی دی ای!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
این که تو بلد نبودی یا نتونستی با یه چیزی کار کنی دلیل بر مزخرف بودن اون چیز نیست. من خلبانی بلد نیستم، ولی هرگز نمی‌گم هواپیما مزخرفه، فقط سه‌چرخه!