انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دنبال یه Feedخوان خوب برای اوبونتو می گردم  (دفعات بازدید: 5064 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
سلام;
یه مدته شور Google Reader گرفتتم! و خیلی باهاش کار می کنم.
از بد روزگار چون اغلب تو سفر هستم،یه لپ تاپ کپچیک دل گرفتم و روش اوبونتو زدم ولی چون همه جا اینترنت بیسیم نداریم!! نمیتونم وارد گوگل ریدر بشم (با آفلاینش هم راحت نیستم!) حالا دنبال یه فید ریدر عالی می گردم تا رو می‌نی لپ‌تاپم نصب کنم.   ../البته برنامه Liferea feed Reader رو تازه نصب کردم، مثل این که برنامه خوبی هستش. میخوام ببینم بهتر از اون چیز دیگه ای سراغ دارید؟ و این که نطر دوستان و صاحب نظران چی‌یه؟
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1598
    • در دفاع از آزادی بیان
چیز «بهتر» که توی لینوکس نداریم (: هر کدوم مزایا و معایب دارن. می تونی Akregator رو هم تست کنی (مال کی دی ای است). خیلی از برنامه های خوندن ایمیل یا حتی براوزرهای جدید هم خود به خود فید دارن. اما مشکل فیدخون‌های غیرآنلاین اینه که اگر سایتی بسته باشه، نمی تونن فیدش رو بیارن. گوگل ریدر این مشکل رو نداره.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
جادی دودلم کردی! من از Gnome استفاده می‌کنم، جای من بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟ :دی
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
جادی دودلم کردی! من از Gnome استفاده می‌کنم، جای من بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟ :دی

دو دل شدن نداره ! برنامه Akregator می تونی روی گنوم نصب کنی...

خواستی می تونی کل KDE SC رو نصب کنی :D
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا

مخلص استاد KDE و همکار توزیع چاکرا روزبه عزیزم.
ممنون، میدونستم که میتونم رو Gnome نصبش کنم، فقط نمیدونم کدومش امکانات بیشتری داره! البته هر دوشون خوبن لینوکس بد نداره (گفته دوست عزیزم جادی)

آفلاین یه انقلابی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
    • یه‌انقلابی
با سلام
من نظر خودم رو می‌گم : من از life استفاده می‌کنم و تا حالا انقدر خوب بوده که احتیاج به برنامه‌ی دیگه‌ای پیدا نکنم . اما تنها ایرادش اینه که وقتی به کامپیوترت دسترسی نداری نمی‌تونی فید بخونی  :(
از Akregator هم تا حالا استفاده نکردم  :oops:
از فیدخوان نرم‌افزارهای میل هم اصلا راضی نبودم .
یا علی
فعلا قصد ندارم اینجا بیام، شاید اصلا نیام.
انجمن‌های آزادتری هم خواهند بود برای آزاد بودن.
یا علی

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
بنده هم نظر یه انقلابی عزیز رو دارم، با این که حدود یکی دوروز بیشتر نیست که از Liferea استفاده میکنم.
ممنون.

آفلاین aliva

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 363
    • http://vakilzade.ir
evolution-rss
این یه پلاگینه برای ecolution
من که خوشم اومد ازش

آفلاین onlycoder

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 41
evolution-rss
این یه پلاگینه برای ecolution
من که خوشم اومد ازش

من تو ایمیل عشق evolution هستم ولی این rss هاش رو کجا میریزه؟
ببین من این پلاگبن رو او کی کردم و فید هام رو بهش دادم... فید ها رو هم دانلود میکنه... بعد هرچی میگردم نیست!!!

برای rss فعلا با Thunderbird کار میکنم.... در نوع خودش خیلی خوبه.
البته همون evolution چون واسه میل همیشه بازه خیلی بهتره :دی

آفلاین aliva

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 363
    • http://vakilzade.ir
توی همون قسمت میل!
زیر اینباکس و درفت
یه چیزی اصافه می‌شه به اسم
news and blogs

آفلاین onlycoder

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 41
پلاگین رو غیر فعال و فعال کردم درست شد! مرسی.
این evolution هم از اون چیزای دوست داشتنیه! \\:D/

آفلاین Mehrab

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
rssowl هم هست. البته من کلا هیج کدوم از این فیدریدرای آفلاین رو زیاد استفاده نکردم
http://www.rssowl.org/

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page

ممنون، میدونستم که میتونم رو Gnome نصبش کنم، فقط نمیدونم کدومش امکانات بیشتری داره! البته هر دوشون خوبن لینوکس بد نداره (گفته دوست عزیزم جادی)

خواهش می کنم از القابی مثل استاد و اینجور چیزا استفاده نکنید ! چون من هم یکی هستم مثل همه شما و در بعضی موارد حتی پایین تر از شما  ;)

در مورد Akregator هم باید بگم قوی ترین فید ریدر آفلاین توی لینوکس هستش با توجه به استفاده از تکنولوژی Akonadi ! خود من همچنان به خاطر قابلیت Sharing و اشتراک گذاری Google Reader رو ترجیح می دم ولی با پیشرفت هایی که توی kdepim و akonadi می بینم و خبرهایی که از گوشه و کنار به گوش می رسه ظاهرا قابلیت sync شدن با گوگل ریدر توی akregator توی kde 4.5 اضافه خواهد شد و شما می تونید دقیقا محیط گوگل ریدر و قابلیت هاشو توی akregator ببینید...
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا

خواهش می کنم از القابی مثل استاد و اینجور چیزا استفاده نکنید ! چون من هم یکی هستم مثل همه شما و در بعضی موارد حتی پایین تر از شما  ;)

در مورد Akregator هم باید بگم قوی ترین فید ریدر آفلاین توی لینوکس هستش با توجه به استفاده از تکنولوژی Akonadi ! خود من همچنان به خاطر قابلیت Sharing و اشتراک گذاری Google Reader رو ترجیح می دم ولی با پیشرفت هایی که توی kdepim و akonadi می بینم و خبرهایی که از گوشه و کنار به گوش می رسه ظاهرا قابلیت sync شدن با گوگل ریدر توی akregator توی kde 4.5 اضافه خواهد شد و شما می تونید دقیقا محیط گوگل ریدر و قابلیت هاشو توی akregator ببینید...

شکست نفسی میکنید..
منتظر نسخه جدید akregator میمونم.   البته فعلا Liferea رو دارم.

آفلاین یه انقلابی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
    • یه‌انقلابی
با سلام
راستی به جز life کدوم یکی دیگه از فیدخوان‌ها از راست به چپ‌ نویسی پشتیبانی می‌کنه؟
یا علی
فعلا قصد ندارم اینجا بیام، شاید اصلا نیام.
انجمن‌های آزادتری هم خواهند بود برای آزاد بودن.
یا علی