انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با تورنت دانلودر  (دفعات بازدید: 3263 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین MaSmart

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 44
مشکل با تورنت دانلودر
« : 30 دی 1388، 09:51 ب‌ظ »
به یک مشکل برخوردم که هنگام دانلود تورنت یه بخشی از فایل دانلود می‌شه ولی بقیه‌اش دانلود نمی‌شه، یا یک مدت زمان طولانی طول می‌کشه تا دوباره شروع به دانلود کنه.
کسی می‌دونه این مشکل بخاطر چیه و چطور می‌شه حلش کرد؟
و سوال بعدی اینکه به نظر شما بهترین برنامه برای دانلود تورنت چیه؟
SEEDERS ARE ALWAYS PROTECTED BY GOD!

آفلاین iCEAGE

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 399
  • Life is Free and Beautiful
    • وبلاگ شخصی من
پاسخ به: مشکل با تورنت دانلودر
« پاسخ #1 : 01 بهمن 1388، 12:05 ق‌ظ »
در دانلود کردن فایل‌های تورنت به ۲ چیز توجه کن:
seeder: کسانی که فایل کامل رو دارند و در حال seed دادن هستند و خودشان چیزی دانلود نمی‌کنند.
peer: کسانی که در حال دانلود هستند البته میتونند upload هم بکنند.
اگه فایلی در تورنت دارای peer بالا و seed کم باشد باید خیلی منتظر باشی تا فایل دانلود بشه. در ضمن توجه کن بعضی از trackerها خصوصی هستند و به شما اجزای دانلود نمی‌‌دهند.
در گنو/لینوکس برنامه‌های خوبی برای دانلود تورنت هست. چند تاشون که من کار کردم:
Transmission: به طور پیش‌فرض در اوبونتو نصبه
Vuze: یک برنامه بسیار حرفه‌ای که اگه یه سر تو تنظیماتش بزنی میفهمی چی میگم
Deluge: یک برنامه کامل که با pluginهاش کامل‌تر میشه و واقعا دوست‌داشتنیه

اوایل من از Transmission استفاده می‌کردم. به دلیل نداشتن یک سری تنظیمات به Vuze مهاجرت کردم. Vuze یک برنامه بسیار حرفه‌ای است و واقعا تنظیماتی داره که تو هیچ نرم‌افزاری نمیتونی پیدا کنی در ضمن شبکه Vuze هم برای دانلود ویدئو خیلی دوست‌داشتنیه. اما تنها اشکال Vuze سنگین بودنشه که البته در نسخه جدیدش خیلی سرعتش بهتر شده. چند وقتی است که از Deluge استفاده می‌کنم همه‌چی داره و خیلی سبکه، در ضمن میتونی با plugin ها قدرتشو زیاد کنی.
Transmission که به صورت پیش‌فرض رو اوبونتو هست. Vuze در مخازن اوبونتو هست اما من پیشنهاد می‌کنم از سایت خودش دانلود کنی چون موقع به روز کردنش مشکل واست درست می‌کنه. و برای نصب Deluge هم میتونی از مخازن getdeb استفاده کنی.
People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world. Richard Stallman
زندگی آزاد

آفلاین yaslinush

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 310
پاسخ به: مشکل با تورنت دانلودر
« پاسخ #2 : 22 آبان 1390، 01:59 ق‌ظ »
سلام من از اینvuzeخیلی خوشم اومد اما تنظیماتی روش انجام ندادم. میشه یه توضیحی درموردش بدین واون تنظیمات به ما هم بگیدلطفا