انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب درایور کارت گرافیک intel gma hd  (دفعات بازدید: 2666 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین cariboo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
نصب درایور کارت گرافیک intel gma hd
« : 17 مهر 1394، 10:41 ب‌ظ »
سلام خدمت دوستان گرامی
بنده همین الان به جمع لینوکسی ها پیوستم برای شروع اوبونتو رو روی ویرچوال باکس نصب کردم با نصب مشکلی نداشتم فقط مشکلم اینه سایز صفحم از  480*640 بزرگتر نمیشه حالا نمیدونم کارت گرافیکم نصب نیست چون وقتی توی display میرم فقط همین رزولیشنی که گفتم وجود داره کارت گرافیکم هم intel GMA HD  هستش لپ تاپم هم msi  البنه توی قسمت ادیشنال درایو هم رفتم گزینه ایی برای نصب نیومد حالا موندم چیکار کنم لطفا کمکم کنید با تشکر

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
پاسخ : نصب درایور کارت گرافیک intel gma hd
« پاسخ #1 : 17 مهر 1394، 10:47 ب‌ظ »
سلام.
شما باید تنظیمات ویرچوال باکس رو تغییر بدی تا برای رزولوشن های بالاتر استفاده بشه.
و شخصا ندیدم بیشتر از این مقدار بشه.
شما اگه میخوای از قدرت لینوکس در کارهای روزانه استفاده کنی، باید اونو به صورت واقعی روی هارد نصب کنی. نصبش روی ماشین مجازی صرفا برای تست هست. که اگه دیدی میتونی باهاش کار کنی، اونو به صورت واقعی نصب کنی
نکته: درایورهای اینتل نیاز به نصب درایور (به صورت مرسوم) ندارن.  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین cariboo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #2 : 17 مهر 1394، 10:57 ب‌ظ »
سلام.
شما باید تنظیمات ویرچوال باکس رو تغییر بدی تا برای رزولوشن های بالاتر استفاده بشه.
و شخصا ندیدم بیشتر از این مقدار بشه.
شما اگه میخوای از قدرت لینوکس در کارهای روزانه استفاده کنی، باید اونو به صورت واقعی روی هارد نصب کنی. نصبش روی ماشین مجازی صرفا برای تست هست. که اگه دیدی میتونی باهاش کار کنی، اونو به صورت واقعی نصب کنی
نکته: درایورهای اینتل نیاز به نصب درایور (به صورت مرسوم) ندارن.  ;)
ممنونم دوست عزیز

آفلاین 不眠症

• Full Member
  • *
  • ارسال: 191
    • lazygeek
« پاسخ #3 : 18 مهر 1394، 12:31 ق‌ظ »
باید Guest Additions رو نصب کنی تا resolution مناسب داشته باشی. ضمن اینکه امکانات دیگری مثل به اشتراک گذاری فایل و ... با همین کار صورت می گیرد.

وقتی سیستم عامل روی virtualbox  بالا اومد ، از منوی  device  می‌توانید پیداش کنید