انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

اگر از ابونتو استفاده میکنید جنسیت خود را علامت بزنید

دختر
پسر

نویسنده موضوع: شما پسر هستید یا دختر ؟  (دفعات بازدید: 12391 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Comboy

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
پاسخ به: شما پسر هستید یا دختر ؟
« پاسخ #45 : 07 اردیبهشت 1389، 12:26 ب‌ظ »
شما اگه KDE می خواین خوب کوبونتو هست. می بینم که آواتارتون هم ubuntu هست که گنومه.

نقل‌قول
حالا اگه ابونتوی 10.04 بیاد

مطمئن باشید می آد  ;D دو روز دیگه. همیشه هر ۶ ماه یکبار اومده، این بار هم می آد.
« آخرین ویرایش: 07 اردیبهشت 1389، 12:28 ب‌ظ توسط Comboy »

آفلاین Big Bang

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
  • کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من!
« پاسخ #46 : 07 اردیبهشت 1389، 01:15 ب‌ظ »
خب فکر کن همه‌ی کاربرا اومدن و نظر دادن و شما هم فهمیدی چه تعداد پسر و دختر داریم اما بعدش می‌خواهی چکار کنی؟

من یه خواهر دارم که از گنو/لینوکس استفاده نمی‌کرد ولی firefox و abiword رو واسش تو ویندوز نصب کردم( البته راهکار برای ترغیب دیگران زیاده) و خیلی خوشش اومد و حالا هم با اوبونتو کار میکنه هم با ویندوز. خیلی بهتره بجای بحث درباره ی تعداد دختر و پسرا بیایم بررسی کنیم هر کاربری (دختر یا پسر, پیر یا جوون) چه علاقمندی‌ها و نیازمندی هایی دارند و چطور میشه اونها رو ترغیب کرد تا از نرم افزار آزاد استفاده کنند.

آفلاین saeedmar

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 87
پاسخ به: پاسخ به: شما پسر هستید یا دختر ؟
« پاسخ #47 : 07 اردیبهشت 1389، 08:01 ب‌ظ »
من تا آنجایی که می دونم پسر بود و هستم و خواهم بود. ولی از اوبونتو زیاد خوشم نمیاد. حالا اگه ابونتوی 10.04 بیاد شاید بیام با اوبونتو کار کنم. ولی در اصل چون من از محیط kde خوشم میاد ، دنبال یک توزیع مناسب kde می گردم که تا اینکه adsl دار شدم اون را اجرا کنم. به احتمال زیاد opensuse را برای یادگرفتن امتحان می کنم و بعد از با یک سقوط آزاد میفتم توی آرچ.

در مورد دخترها هم باید بگویم که چون تجربه خواهر داشتن را به طور مکرر حس کردم به این نتیجه رسیدم که دخترا در کارهایی که دنگ و فنگ دارند زیاد وارد نمی شن و اگر هم بر اثر اتفاقی وارد شدن تا آخر می جنگند و می خوان برنده بشن.

مگه میشه بجز win xp روی کامپیوتر دخترا پیدا کرد؟ :)
مائیم و می و مطرب و این کنج خراب        جان و دل و جام و جامه در رهن شراب
فارغ ز امید رحمت و بیم عذاب               آزاد ز خاک و باد و از آتش و آب

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
« پاسخ #48 : 08 اردیبهشت 1389، 08:12 ب‌ظ »
من تا آنجایی که می دونم پسر بود و هستم و خواهم بود. ولی از اوبونتو زیاد خوشم نمیاد. حالا اگه ابونتوی 10.04 بیاد شاید بیام با اوبونتو کار کنم. ولی در اصل چون من از محیط kde خوشم میاد ، دنبال یک توزیع مناسب kde می گردم که تا اینکه adsl دار شدم اون را اجرا کنم. به احتمال زیاد opensuse را برای یادگرفتن امتحان می کنم و بعد از با یک سقوط آزاد میفتم توی آرچ.

در مورد دخترها هم باید بگویم که چون تجربه خواهر داشتن را به طور مکرر حس کردم به این نتیجه رسیدم که دخترا در کارهایی که دنگ و فنگ دارند زیاد وارد نمی شن و اگر هم بر اثر اتفاقی وارد شدن تا آخر می جنگند و می خوان برنده بشن.

مگه میشه بجز win xp روی کامپیوتر دخترا پیدا کرد؟ :)

تا اونجایی که من دیدم این مونث ها دو نوع سیستم عامل به جز win xp را می تونن تحمل کنن. یکی Lindows هستش که اصلا تعریفی نداره و پس از یه چند ساعتی ور رفت یا با دستای خودشون یا یکی دیگر به کل پاکش می کنند. یک نوع سیستم عامل دیگه پیدا می شه که اینا می تونند تحمل کنند و اون چیزی نیست به جز Parsix. البته علت این ماجرا از این قراره که چون parsix به ویندوز شباهت داره و بیشتر کدک های صوتی و تصویری رو به تو اتوماتیک وار نصبیده.

البته این آماری بود که بنده با بیشترین دخترهایی که در تماس بودم و می دیدم حاصل شده ها.

در هر صورت عشقست متن باز. \\:D/
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
« پاسخ #49 : 08 اردیبهشت 1389، 08:24 ب‌ظ »
شما اگه KDE می خواین خوب کوبونتو هست. می بینم که آواتارتون هم ubuntu هست که گنومه.

نقل‌قول
حالا اگه ابونتوی 10.04 بیاد

مطمئن باشید می آد  ;D دو روز دیگه. همیشه هر ۶ ماه یکبار اومده، این بار هم می آد.

از Thinker به Comboy ....فیش....فیش....عزیز کلمات میان....ککلمات دیده میشن؟

عزیز دل برادر ، مقصود رو بچسب. آرم kde یا gnome بهانست. مقصود متن باز کار کردنه. حالا یکی گنوم ، یکی کی دی ای. البته این آرم ساختۀ دست خودمه که خیلی سادست و برای یک سال پیش که عضو انجمن شدم و تا حال عوضش نکردم. انشاءالله با توزیع 10.04 این ارم هم به لطف خدا و به صفای وجود دوستانی مثل شما و دیگران عوض می شه.

دلیل ماندن را از پاهای ایستاده بپرس نه پاهای محرّک. ;)
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
« پاسخ #50 : 05 خرداد 1389، 10:20 ق‌ظ »
خانم من هم دبیان کار می کنه ولی اینجا نیست یه رای هم به اسم اون + اینکه چند ماه دیگه که فرزندمون به دنیا اومد اون هم دبیانی میشه و لینوکسی یه رای دیگه هم به اسم اون ;)

آفلاین Caesar

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 383
    • A Virtual World for Learninig English
« پاسخ #51 : 05 خرداد 1389، 12:09 ب‌ظ »
خانم من هم دبیان کار می کنه ولی اینجا نیست یه رای هم به اسم اون + اینکه چند ماه دیگه که فرزندمون به دنیا اومد اون هم دبیانی میشه و لینوکسی یه رای دیگه هم به اسم اون ;)
مبارکه...مبارکه...
به سلامتی...
حتما خبرمون کن تو شادیت شریک بشیم...
حتما می‌دونی که اسم Debian از کجا اومده که!!! Debby و همسرشون Ian این توزیع رو ساختن...ظاهرا یه شباهتایی به شما هم دارن... ;)

آفلاین میکاییل

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79
  • بس ظلمانی است مکر آدمی
    • دانلود جزوه های دانشگاهی
« پاسخ #52 : 19 تیر 1389، 02:21 ق‌ظ »
"مهدی پیشگو" ی عزیز پیشاپیش تبریک من رو هم بپذیر .
امیدوارم همیشه در کنار خانواده ی خودت و خانواده ی بزرگ متن باز شاد باشی
پ ن : باز می گن این تاپیک که من شروعش کردم بی فایده بوده ](*,) همین الان یه خبر خوش شنیدیم  \\:D/

آفلاین xoma

• Full Member
  • *
  • ارسال: 151
« پاسخ #53 : 19 تیر 1389، 02:59 ق‌ظ »

با سلام.

بنده یک رای دادم اما شما به جز خودم برادرم و خواهرم رو حساب کنید. البته خواهرم کوبونتو رو ترجیح میده و بیشتر ثابت میکنه که خانوما زیبایی ظاهری رو خیییلی مقدم میدونن.
من  ا و بو نــــــــــــــــــــــــتو ر ا  دوست  دارم  و  پدرم  دبیــــــــــــــــــــــــــان  ر ا .