انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: راهکار های استفاده از رادیو و تلویزیون اینترنتی  (دفعات بازدید: 2127 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Saeid aZm

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • سعید اعظمی هستم و ادمین ماهنامه آنلاین iHARDWARE
با عرض ادب و احترام

بنده چند مدتی هست که کلا دسترسی یه دستگاه تی وی و رادیو ندارم و جند سالی هم هست که کاربر لینوکس هستم در توزیع های متفاوت . برای چند روزی هست در مورد نحوه استفاده از رادیو ها و تلویزیون های اینترنتی جستجویی تو انجمن و سایر سایت ها کردم .با توجه به اینکه از مدت ایجاد تاپیک ها خیلی گذشته بود تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتم.

در مورد کانال های داخلی با توجه به اینکه از لینک مستتقیم جهت استریم تصویر شبکه ها استفاده می کردم کیفیت به اندازه کافی  نبود و قطعی زیادی داشت.لینک ها از طریق لینک زیر قابل دستیابی هست :

http://ardabil.irib.ir/-/%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C

که از طریق سایت رسمی صدا سیما کیفیت بهتری رو دریافت کردم و همچنین سرعت بارگذاری رو دارا هست: لینک زیر:

http://www1.live.irib.ir/
ضمنا رادیو های داخلی هم از طریق این سایت در دسترسه.

اما سوال اصلی من اینه که ایا ابزار کاربردی تری برای دریافت و مدیریت تلویزیون ها جه داخلی و و جه خارجی وجود داره برای لینوکس با توجه به اینکه ریتم باکس و تست کردم بعضا به مشکل برمی خوره .خیلی خوشحال می شم که تجربیات خودتون در این زمینه در اختیار ما قرار بدید

با تشکر
« آخرین ویرایش: 22 آذر 1394، 01:37 ب‌ظ توسط Saeid aZm »
چه زیباست رایگان بهتر زیستن را به دیگران بیاموزیم .به نظرم همون کاری که با دنیای متن باز میشه کرد.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام
من از (s)mplayer استفاده می کنم. وخیلی هم راضی ام. حالا مشکلی با همین ریتم‌باکس هست؟ اگر تیکه تیکه پخش می شه بافر رو ببر بالا
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین Saeid aZm

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • سعید اعظمی هستم و ادمین ماهنامه آنلاین iHARDWARE
راستش لینک مستقیم استریم رادیو هارو وارد می کنم در ریتم باکس به خوبی کار نمی کنه .ایا لیست اپدیتی از لینک های جدید رادیو های داخلی هست؟؟ که بتونم تو ریتم باکس استفاده کنم.
دوم اینکه چطور می تونم شبکه های ماهواره ای رو داشته باشم بدون اینکه به سایت خود کانال مراجعه کنم؟؟
چه زیباست رایگان بهتر زیستن را به دیگران بیاموزیم .به نظرم همون کاری که با دنیای متن باز میشه کرد.