انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: لود نشدن اوبونتو پس از آپگرید  (دفعات بازدید: 962 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amirashrafy

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
لود نشدن اوبونتو پس از آپگرید
« : 28 آذر 1394، 08:26 ب‌ظ »
سلام
وقتی که اوبونتو 15.10 رو آپگرید کردم (که البته با اینکه نت وصل بود آخرش ارور داد) و بعد از ریستارت اوبونتو دیگه لود نشد و وقتی از گراب اوبونتو رو انتخاب میکنم در زمان لود که نوشته ها میاد نوشته ها متوقف میشه و کار دیگه ای انجام نمیده توی گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم میز کار دیگه هم دانلود و نصب کردم بازم بالا نیومد دوباره زدم آپگرید با اینکه گفته بود 115 مگ حدود 500 مگ دانلود کرد آخرش بازم ارور داد اینم بگم که نمیخام اوبونتو رو دوباره نصب کنم چون یک کسی گفته بود که اوبونتو خراب نمیشه و هر مشکلش راه حلی داره حالا دنبال اون راه حل هستم که تا الان پیداش نکردم

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
پاسخ : لود نشدن اوبونتو پس از آپگرید
« پاسخ #1 : 28 آذر 1394، 09:38 ب‌ظ »
چه اروری میده؟
ازش عکس بگیرید اینجا بذارید تا دوستان بهتر راهنمایی کنن.

آفلاین amirashrafy

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
« پاسخ #2 : 28 آذر 1394، 10:24 ب‌ظ »
اصلا اروری نمیده تو موقع لود یک هو وای میسته
http://uupload.ir/files/h3c0_p_۲۰۱۵۱۲۱۹_۲۲۱۴۱۸_hdr.jpg

آفلاین علی ۵۰۰

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 775
« پاسخ #3 : 29 آذر 1394، 09:39 ق‌ظ »
سلام
وقتی که اوبونتو 15.10 رو آپگرید کردم (که البته با اینکه نت وصل بود آخرش ارور داد) و بعد از ریستارت اوبونتو دیگه لود نشد و وقتی از گراب اوبونتو رو انتخاب میکنم در زمان لود که نوشته ها میاد نوشته ها متوقف میشه و کار دیگه ای انجام نمیده توی گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نکردم میز کار دیگه هم دانلود و نصب کردم بازم بالا نیومد دوباره زدم آپگرید با اینکه گفته بود 115 مگ حدود 500 مگ دانلود کرد آخرش بازم ارور داد اینم بگم که نمیخام اوبونتو رو دوباره نصب کنم چون یک کسی گفته بود که اوبونتو خراب نمیشه و هر مشکلش راه حلی داره حالا دنبال اون راه حل هستم که تا الان پیداش نکردم
سلام
قبلا توی همین انجمن این اتفاق برای یکی دیگه هم افتاده بود که با کمک دوستان حل شد. فکر کنم یک دستور داده بود که ادامهٔ بسته‌ها رو نصب کنه. (اوبونتو رو یک جور دیگه اجرا کرد)