انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چطور میشه یک سرور میرور برای لینوکس ساخت؟  (دفعات بازدید: 1941 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین meysam1717

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 27
سلام
میخواستم بدونم کلا میرور ها چطور کار میکنن؟ و چجوری میشه یک میرور برای لینوکس ساخت تا کاربران ایرانی با سرعت بالا پکیج ها رو دانلود کنن؟ حجم فایلهایی هم که ههر توزیع روی سرور ها قرار میده هم تقریبا چقدر هستش؟

آفلاین insomniac2016

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
تو ایران هست میرو.
ایران سرور
چندتا دا نشگاه هم هست.

آفلاین meysam1717

• Jr. Member
  • *
خب یعنی الان میگید ما سرور ایجاد نکنیم و بدرد نمیخوره؟ چون سرور های ما سرعت بسیار بالا دارند و محدودیت حجمی هم نداریم.

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 443
خب یعنی الان میگید ما سرور ایجاد نکنیم و بدرد نمیخوره؟ چون سرور های ما سرعت بسیار بالا دارند و محدودیت حجمی هم نداریم.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند
اما به نظرم بهتره برای توزیع‌هایی که سرور داخلی نداریم درخواست بفرستید
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
خب یعنی الان میگید ما سرور ایجاد نکنیم و بدرد نمیخوره؟
نیکی و پرسش؟!  :D
آرچ و اوبونتو هر کدوم حداقل یکی دارند. اگر یکی دیگه باشه خیلی بهتر میشه. این راهنما رو بخونید: https://wiki.archlinux.org/index.php/DeveloperWiki:NewMirrors
اما فدورا تا قبل از این بخاطر اینکه امریکاییه و تحریمها، کمی اذیت می کرد. اگر بتونید با تیم فدورا صحبت کنید و براش میرور کنید که خیلی عالی میشه.
اگر توزیع Manjaro که فورکی از آرچه رو هم میرور کنید خیلی خوبترترتر میشه چون توزیعیه که داره تو ایران کاربرهاش رو پیدا می کنه. توزیع برای میرور کردن زیاده: Magiea Opensuse Mint وووو
بهترین جا برای گرفتن اطلاعات کامیونیتی های زبان اصلی خود توزیع هاست. irc جای خوبی برای گرفتن سرنخ های اولیه است.
سرورتون تو کدوم شهره؟
چون سرور های ما سرعت بسیار بالا دارند و محدودیت حجمی هم نداریم.
«ما» یعنی؟

آفلاین meysam1717

• Jr. Member
  • *
اقا من اونقدری حرفه ای نیستم که بتونم زبان انگلیسی مطالعه کنم در کل توزیع هایی که بیشترین استفاده رو داشته باشن رو بتونیم میرور کنیم خوب میشه. منظور از ما هم شرکت هستش

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
اقا من اونقدری حرفه ای نیستم که بتونم زبان انگلیسی مطالعه کنم
- پس بیخیال شو برو کلاس زبان ثبت نام کن.
- وقتی حرفه ای نیستی، لازم نیست کار حرفه ای بکنی
منظور از ما هم شرکت هستش
کدوم شرکت؟ وقتی می خوای کاری بکنی و به کمک بقیه نیاز داری، خودت و توانایی هات رو معرفی کن، تا جدی گرفته بشی.

آفلاین meysam1717

• Jr. Member
  • *
اگر بلد هستید به زبان شیرین فارسی جواب بدید جواب بدید بلد نیستید بیخودی پست نزنید