انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب "اندروید استودیو" و "جاوا"  (دفعات بازدید: 1009 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alirezajalilii

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
    • رام فا | مرجع رام های ایران
مشکل در نصب "اندروید استودیو" و "جاوا"
« : 04 اسفند 1394، 12:57 ق‌ظ »
سلام دوستان. من چندی بیشتر نیست که دارم از این سیستم عامل استفاده میکنم و درواقع برای کد نویسی بیشتر و روون تر سمت این os اومذم.

همونطور که اطلاع دارید بسیاری از سایت ها مثل گوگل (بخش دولوپمنتش)، کل سایت اوراکل که جاوا و توزیعاتش رو داده، سایت هایی مثل virtual box و..... دیگه خودتون در جریان اید... اینا مارو بلاک کردن و ما نمیتونیم بطور متستقیم اقدام به استفاده از سرویس هاشون کنیم. در ویندوز که با یک فری گیت هم مشکل حل میشه

اما در این سیستم عامل من متاسفانه نتونستم از هیچ نرم افزار مخفی کننده ای استفاده کنم... به هرجا سر زدم تور رو دیدم معرفی کردن ( حتی توی همین فروم هم یک آموزش در موردش خوندم (http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=99912.0) ) اما تور برای من جواب نمیده. یعنی وقتی روی کانکت میزنم دیگه وصل نمیشه ( از آخرین ورژنش که توی سایت خودشون بود دانلود و استفاده کردم. (tor-browser-linux64-5.5.2_en))
میخواستم بدونم آیا از کار افتاده و اگر نه، در حال حاضر راه حلتون چیه؟ من باید نرم افزار های اندروید استودیو و jdk جاوا رو نصب کنم تا بتونم به کد نویسی بپردازم و این تحریم ها...

ممنون میشم یک راه آسون و کم دغدغه که بتونم باهاش تحریم ها رو دور بزنم (‌و البته در ترمینال هم قابل استفاده باشه) به من معرفی کنید

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
پاسخ : مشکل در نصب "اندروید استودیو" و "جاوا"
« پاسخ #1 : 04 اسفند 1394، 02:52 ق‌ظ »
سلام خوش امدید به انجمن
در جواب سوال شما باید بگم که شما تور را به عنوان یه سرویس بر روی اوبونتو استفاده کنید تا بتواند کل ترافیک سیستم را از تور عبور دهید.اموزش نصب و تنظیماتش ساده هست متاسفانه ویکی را پاک کردن اما رسول یه لینک گذاشته بود برای اموزش این کار
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین alirezajalilii

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
    • رام فا | مرجع رام های ایران
« پاسخ #2 : 04 اسفند 1394، 09:05 ق‌ظ »
ممنون . لطف دارید
پس این لینکی که گذاشتم درست نبوده نه

میشه لطفا لینک یک آموزش جامع و کامل  رو به من معرفی کنید و یا اگر مشکل در انتشار در فروم داره از نظر قوانین دولتی به ایمیل لم ارسدل کنید؟

Alirezajalilii@gmail.com

پیشاپیش تشکر

آفلاین 藤沼

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 414
« پاسخ #3 : 04 اسفند 1394، 09:55 ق‌ظ »
متاسفانه ویکی را پاک کردن

ویکی از بین نمی‌رود بلکه از جایی به جای دیگر منتقل می‌گردد (:
https://web.archive.org/web/*/wiki.ubuntu.ir/Tor