انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فروم کوبونتو  (دفعات بازدید: 5802 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فرهاد فرامرزی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 764
  • آزادی در لینوکس(فرهاد فرامرزی)
    • مطالبی متفاوت در مورد فدورا
فروم کوبونتو
« : 19 فروردین 1389، 11:42 ب‌ظ »
سلام
به نظر من کسانی که کوبونتو کار می کنن بهتره یک فروم و یک سایتی مثل اوبونتو داشته باشن . اگه آقای حسن لطف کنن بهتره یک سایت دیگه به همراه ویکی و فروم با نام kubuntu.ir داشته باشیم

www.fedora1.wordpress.com
==================================
فرهاد فرامرزی

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
پاسخ به: فروم کوبونتو
« پاسخ #1 : 20 فروردین 1389، 12:43 ق‌ظ »
به نظر من همین فروم و همین وب سایت نیازها رو برآورده می کنه...
اونجوری موازی کاری می شه...
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • Google is your friend
« پاسخ #2 : 20 فروردین 1389، 02:37 ق‌ظ »
i agree

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
« پاسخ #3 : 20 فروردین 1389، 10:10 ق‌ظ »
نیازی به این جور جداسازی ها نیست و احساس هم نمیشه

آفلاین SALOOMAN

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 60
  • آزادی - عشق - انسانیت ===> گنو/لینوکس
« پاسخ #4 : 20 فروردین 1389، 10:35 ق‌ظ »

من هم مواف
بچه ها تر خدا به جای اینکه هر کی ساز خودشو بزنه و جدا بشه بیایید همه یا هم متحد باشیم و پشت هم، در ضمن مثلا من هم دوست دارم سوالات شما و جوابهاشو در مورد کوبونتو ببینم /
عشق اساس زندگیست.

آفلاین iCEAGE

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 399
  • Life is Free and Beautiful
    • وبلاگ شخصی من
« پاسخ #5 : 20 فروردین 1389، 11:35 ب‌ظ »
به نظر من خوبه، هر توزیعی یک اجتماع برای خودش داشته باشه. الان شما هر جای اینترنت نگاه کنید، می‌بینید هر محصولی، برای خودش یک اجتماع داره.
برعکس اجتماع‌های ایرانی، در یک فروم از شیر بز تا جون آدمی‌زاد مطلب گذاشتند، بدون هیچ نظمی، بدون هیچ هماهنگی‌ای

درسته نیازها برآورده میشه، ولی فکر کنم نظم خودشو از دست میده و در صورت بیشتر شدن سوال‌ها خواننده رو به جوابش نمی‌رسونه.
در ضمن قرار نیست که هرکس در فروم اوبونتو فعالیت میکنه، در فروم کوبونتو هم فعالیت داشته باشه.
People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world. Richard Stallman
زندگی آزاد

آفلاین iCEAGE

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 399
  • Life is Free and Beautiful
    • وبلاگ شخصی من
« پاسخ #6 : 20 فروردین 1389، 11:44 ب‌ظ »
نقل‌قول
من هم مواف
بچه ها تر خدا به جای اینکه هر کی ساز خودشو بزنه و جدا بشه بیایید همه یا هم متحد باشیم و پشت هم، در ضمن مثلا من هم دوست دارم سوالات شما و جوابهاشو در مورد کوبونتو ببینم /
در ضمن چه ایرادی داره هرکس سازه خودش رو بزنه، شاید من از سازه یک نفر خوشم نیاد! من مجبور نیستم ساز کسه دیگرو بزنم! من براساس علاقه‌هام و نسبت به چیزی که دوست دارم بشنوم، سازمو انتخاب میکنم!
اگر همه در دنیا اینطوری فکر می‌کردن که یک نفر یک سازی رو کوک می‌کرد و می‌زد و بقیه هم به طبع اون همون ساز رو می‌زدن الان نرم‌افزار آزادی وجود نداشت و دنیا به یک شکل میشد.
People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world. Richard Stallman
زندگی آزاد

آفلاین Tahmooreth

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • یــاد بـاد
« پاسخ #7 : 20 فروردین 1389، 11:49 ب‌ظ »
من مخالفم با ایجاد فروم برای کوبونتو.

الان همین فروم اوبونتو با مشکلاتی دست به گریبانه که باید حل بشن.از جمله اینکه بعضی مطالب و پست ها و تاپیک ها خیلی قدیمی شدن و برای ورژن های قدیمی هستن که باید پاک بشن.مطالب ویکی باید به روز بشه.تالار ها پاکسازی بشن از تاپیک های تبلیغاتی و موازی.

فعلا همین فروم اوبونتو رو بتونیم تر و تمیز نگه داریم و فعالیتش رو بیشتر کنیم هیچ نیازی به فروم کوبونتو احساس نمیشه.

ubuntu 10.04 قراره تغییر بزرگی باشه پس بهتره فروم اوبونتو ایران هم دست به تغییرات بزنه.

آفلاین سعید رسولی

• ilius, saeedgnu
  • عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1543
« پاسخ #8 : 21 فروردین 1389، 03:37 ق‌ظ »
نقل‌قول
من هم مواف
در ضمن چه ایرادی داره هرکس سازه خودش رو بزنه، شاید من از سازه یک نفر خوشم نیاد! من مجبور نیستم ساز کسه دیگرو بزنم! من براساس علاقه‌هام و نسبت به چیزی که دوست دارم بشنوم، سازمو انتخاب میکنم!
اگر همه در دنیا اینطوری فکر می‌کردن که یک نفر یک سازی رو کوک می‌کرد و می‌زد و بقیه هم به طبع اون همون ساز رو می‌زدن الان نرم‌افزار آزادی وجود نداشت و دنیا به یک شکل میشد.
بحث موازی‌کاری هست!! بحث اینه که اکثر مطالبی که در مورد اوبونتو مطرح میشه در مورد کوبونتو هم صدق می‌کنه و بالعکس. و حتی فرق زیادی با سایر توزیع‌های دبیان‌بیس (از جمله خود دبیان) وجود نداره (فوقش sudo بشه su -c یا بالعکس). اکثر سوالات وابستگی چندانی به نوع توزیع (اوبونتو یا کوبونتو یا مینت یا زوبونتو یا ... یا حتی دبیان) ندارن. نباید بذاریم تفاوت‌های سلیقه‌ای، جامعهٔ ما (جامعهٔ گنو/لینوکس و نرم‌افزار آزاد) رو خوردخورد کنه به تعدادی جامعهٔ کوچیک‌تر! طبق استدلال شما هر کاربری بایر برای خودش انجمن بزنه!! یعنی به تعداد کاربران گنو/لینوکس، انجمن داشته باشیم!!!!  ::)

آفلاین SALOOMAN

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 60
  • آزادی - عشق - انسانیت ===> گنو/لینوکس
« پاسخ #9 : 21 فروردین 1389، 07:46 ق‌ظ »
نقل‌قول
من هم مواف

ای بابا حالا چرا اینقدر عصبانی شدی
من تازه کارم و زیاد حالیم نیست معذرت میخوام :oops:
فقط میخواستم بگم اگه متحد باشیم و تعدادمون هم بیشتر بهتره
باز هم هر جور اساتیدی مثل شما بفرمایند والله ما حرفی نداریم  :D
عشق اساس زندگیست.

آفلاین فرهاد فرامرزی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 764
  • آزادی در لینوکس(فرهاد فرامرزی)
    • مطالبی متفاوت در مورد فدورا
« پاسخ #10 : 21 فروردین 1389، 08:10 ق‌ظ »
لطفا جنبه داشته باشین . این فقط یک پیشنهاد بود . یکی دو نفر که مخالفت کردن بسه . لازم نیست کل انجمن باید اینجا نظر بده . لطفا

www.fedora1.wordpress.com
==================================
فرهاد فرامرزی

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
پاسخ : فروم کوبونتو
« پاسخ #11 : 04 دی 1391، 09:44 ق‌ظ »
کوبونتو چیزی فراتر از یک رابط نیست ! من اصلا نظرم اینه اسم این سایت هم به انجمن لینوکس تغییر پیدا کنه اینجوری خیلی بهتره !
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین امیرمسعود مهرابیان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
    • http://ammir.ir
پاسخ : فروم کوبونتو
« پاسخ #12 : 04 دی 1391، 04:07 ب‌ظ »
کوبونتو چیزی فراتر از یک رابط نیست ! من اصلا نظرم اینه اسم این سایت هم به انجمن لینوکس تغییر پیدا کنه اینجوری خیلی بهتره !
تاپیک ۲سال پیش رو آوردی بالا  :D
البته به این قضیه هم نگاه کن که سایت داره توسط کانونیکال پشتیبانی میشه و قطعا کانونیکال در راستای اهداف خودش و اوبونتو حرکت خواهد کرد، و تغییر نام سایت به انجمن لینوکس ممکن نیست .. /
Freedom and community are important

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
پاسخ : پاسخ به: فروم کوبونتو
« پاسخ #13 : 05 دی 1391، 09:52 ب‌ظ »

آره آقا.کجا بهتر از اینجا آخه؟؟
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub