انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با کافئین  (دفعات بازدید: 3002 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین morijordan

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
مشکل با کافئین
« : 18 فروردین 1395، 10:31 ب‌ظ »
سلام دوستان من نرم افزار کافئین رو برای تماشای شبکه های ماهواره ای نصب کردم ولی متاسفانه جهت یاهست رو نداره و جایی هم برای اضافه کردن فرکانس نداره یا من ندیدم.میشه بگید کجا باید فرکانس اضافه کنم؟یا یه برنامه دیگه معرفی کنید؟!ممنون

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
پاسخ : مشکل با کافئین
« پاسخ #1 : 19 فروردین 1395، 12:48 ق‌ظ »
سلام دوستان من نرم افزار کافئین رو برای تماشای شبکه های ماهواره ای نصب کردم ولی متاسفانه جهت یاهست رو نداره و جایی هم برای اضافه کردن فرکانس نداره یا من ندیدم.میشه بگید کجا باید فرکانس اضافه کنم؟یا یه برنامه دیگه معرفی کنید؟!ممنون
سلام
متاسفانه برنامه به اون شکلی که داخل ویندوز برای این کار هست اینجا وجود نداره. اما میتوانید از vdr یا ترکیب tvheadend و kodi استفاده کنید.
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین morijordan

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 19 فروردین 1395، 07:19 ق‌ظ »
سلام
متاسفانه برنامه به اون شکلی که داخل ویندوز برای این کار هست اینجا وجود نداره. اما میتوانید از vdr یا ترکیب tvheadend و kodi استفاده کنید.
Vdr چیه؟یه نرم افزار مستقله؟kodi رسیور هم نشون میده؟من فقط دیجیتال تست کردم باهاش؟شما تست کردی ؟

آفلاین morijordan

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #3 : 19 فروردین 1395، 09:33 ب‌ظ »
من هر کاری کردم نتونستم kodi رو از مخازن پیدا کنم.xbmc بود ولی kodi نبود.میشه بگی چطور kodi رو به همراه اون افزونش نصب کنم؟ممنون

آفلاین x

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 561
« پاسخ #4 : 19 فروردین 1395، 10:36 ب‌ظ »
من هر کاری کردم نتونستم kodi رو از مخازن پیدا کنم.xbmc بود ولی kodi نبود.میشه بگی چطور kodi رو به همراه اون افزونش نصب کنم؟ممنون
سلام
http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Install_Kodi_for_Linux

آفلاین morijordan

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 26 فروردین 1395، 08:31 ب‌ظ »
من هنوز نتونستم مشکلمو رفع کنم.کارتم اسکای استار ۲.۸ هست و میخوام جهت یاهست رو ببینم کسی میتونه کمک کنه؟!

آفلاین blue-sky

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
« پاسخ #6 : 31 اردیبهشت 1395، 09:39 ق‌ظ »
 در نرم افزار کافئین برای اضافه کردن فرکانسها فایل متنی scanfile.dvb رو در مسیر /home/username/.kde4/share/apps/kaffeine/ رو ویرایش کنید 8)

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
« پاسخ #7 : 31 اردیبهشت 1395، 11:26 ق‌ظ »
اول کارت را بر روی سیستم عامل خود راه‌اندازی کنید و سپس از Kodi برای اینکار استفاده کنید, این لینک‌ها هم شاید برای آشنایی با روند کار Kodi کارساز باشند:

راه‌اندازی شبکه‌های دیجیتال در گنو/لینوکس قسمت اول

راه‌اندازی شبکه‌های دیجیتال در گنو/لینوکس قسمت دوم

راه‌اندازی شبکه‌های دیجیتال در گنو/لینوکس قسمت سوم

Kodi هم یه ابزار آزاده و هم فوق العاده قدرتمند برای راه‌اندازی مدیا سنتر به نظرم استفاده ازش خالی از لطف نیست ;)
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس