انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ضرورت حذف تاپیک های بی فایده و اسپم  (دفعات بازدید: 7445 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
ضرورت حذف تاپیک های بی فایده و اسپم
« : 28 اردیبهشت 1389، 11:34 ب‌ظ »
از ابتدای راه اندازی این انجمن تاکنون همواره چند دسته از افراد موجب شده اند حجم عنوان های ارسال شده بی دلیل افزایش یابد:

۱- تازه واردین به انجمن با طرح پرسش و موضوعات تکراری
۲- اسپمرها با ارسال پست های تبلیغاتی

از مسئولان مستقیم انجمن گرفته تا سایر اعضایی که سابقه بیشتری دارند یا با قوانین و عرف رایج و همچنین فرهنگ استفاده از فروم ها آشنایی داشته اند -با راهنمایی افرادی که مبادرت به ارسال پست های بی مورد و تکراری می کرده اند- در تلاش بودند از این مشکل جلوگیری کنند اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کاربران به این موضوع و اصرار بر ارسال پست، انجمن دچار نوعی هرج و مرج گردیده است و نمود واقعی این موضوع زمانی است که واژه ای در انجمن جستجو می شود و نتایج به دست آمده بسیار بی ربط است.

بهترین مرورگر
بهترین میزکار
و بهترین... از جمله پست هایی است که به تازگی وارد شده است و همچنین معرفی امکانات و برنامه هایی که از قبل یا بهتر بگویم مدت ها قبل معرفی شده بودند و درباره آن ها بحث شده است. متاسفانه به دلیل نوع فرهنگ و تربیت اجتماعی ملت ما جستجو قبل از پرسش امری محال است و بیشتر مردم به جای یافتن پاسخ به دست خود بلافاصله به دنبال حل معما از طریق دیگران هستند. گاهی اوقات موضوع به قدری ناشناخته و عجیب است که چاره ای جز عنوان کردن آن در انجمن وجود ندارد اما بیشتر اوقات سوال های مطرح شده با یک جستجوی ساده به راه حل و پاسخ مناسب خواهند رسید.

نکته دیگر اینکه -البته می دانم برای بسیاری از هموطنانم بسیار خنده آور یا مسخره یا کم اهمیت است- یکی از مهمترین مشکلات تکنولوژی امروز دنیا تولید گاز دی اکسیدکربن است و اینترنت در این میان نقش بسیار به سزایی دارد به طوری که با هر بار بازدید از یک سایت یا دریافت فایل و برقراری ارتباط با سرورهای مختلف مقدار زیادی گاز دی اکسید کربن وارد جو زمین می گردد.شاید این مورد برای بسیاری از هموطنانم اهمیت چندانی ندارد چرا که مسایل پیش پا افتاده تری هم وجود دارد که متاسفانه به دلیل ضعف و فقر فرهنگی بدان ها توجهی نمی شود چه رسد به رابطه جستجوهای اینترنتی و تولید گاز دی اکسید کربن!!! پس پاک سازی انجمن می تواند از میزان جستجوها هم بکاهد و این رابطه مستقیم دارد با تولید گاز دی اکسید کربن.

به هر حال از هم اکنون می دانم که این پیشنهاد من به مزاق خیلی ها خوش نمی آید و همواره هستند افرادی که ساز مخالف بودن را به دلیل بزرگ نشان دادن خود و ابراز وجود بر همیاری و همکاری ترجیح می دهند اما از مدیران سایت درخواست می کنم که درباره پست های تکراری و اسپم ها فکری جدی نمایند و اینگونه پست ها را از انجمن حذف نمایند تا جستجو راحت تر باشد. همچنین می توان برای جلوگیری از ارسال اینگونه پست ها در زمان ثبت نام با باز شدن یک پنجره جدید به طوری که توجه کاربر را به خود جلب کند این نکته را گوشزد کرد که همواره می توان به جای ایجاد یک تاپیک جدید با جیتجو به پاسخ رسید. راه دیگر هم برخورد مستقیم با کاربر پس از یکبار تذکر است.

در پایان امیدوارم روزی سطح فرهنگی مردم کشورم تا جایی ارتقا پیدا کند که به جای من اینجا و خلیفه در بغداد بودن کمی هم به طرز رفتار خود و عرف های رایج و قوانین توجه نمایند.
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
پاسخ به: ضرورت حذف تاپیک های بی فایده و اسپم
« پاسخ #1 : 29 اردیبهشت 1389، 12:00 ق‌ظ »
از ابتدای راه اندازی این انجمن تاکنون همواره چند دسته از افراد موجب شده اند حجم عنوان های ارسال شده بی دلیل افزایش یابد:

۱- تازه واردین به انجمن با طرح پرسش و موضوعات تکراری
۲- اسپمرها با ارسال پست های تبلیغاتی

از مسئولان مستقیم انجمن گرفته تا سایر اعضایی که سابقه بیشتری دارند یا با قوانین و عرف رایج و همچنین فرهنگ استفاده از فروم ها آشنایی داشته اند -با راهنمایی افرادی که مبادرت به ارسال پست های بی مورد و تکراری می کرده اند- در تلاش بودند از این مشکل جلوگیری کنند اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کاربران به این موضوع و اصرار بر ارسال پست، انجمن دچار نوعی هرج و مرج گردیده است و نمود واقعی این موضوع زمانی است که واژه ای در انجمن جستجو می شود و نتایج به دست آمده بسیار بی ربط است.

بهترین مرورگر
بهترین میزکار
و بهترین... از جمله پست هایی است که به تازگی وارد شده است و همچنین معرفی امکانات و برنامه هایی که از قبل یا بهتر بگویم مدت ها قبل معرفی شده بودند و درباره آن ها بحث شده است. متاسفانه به دلیل نوع فرهنگ و تربیت اجتماعی ملت ما جستجو قبل از پرسش امری محال است و بیشتر مردم به جای یافتن پاسخ به دست خود بلافاصله به دنبال حل معما از طریق دیگران هستند. گاهی اوقات موضوع به قدری ناشناخته و عجیب است که چاره ای جز عنوان کردن آن در انجمن وجود ندارد اما بیشتر اوقات سوال های مطرح شده با یک جستجوی ساده به راه حل و پاسخ مناسب خواهند رسید.

نکته دیگر اینکه -البته می دانم برای بسیاری از هموطنانم بسیار خنده آور یا مسخره یا کم اهمیت است- یکی از مهمترین مشکلات تکنولوژی امروز دنیا تولید گاز دی اکسیدکربن است و اینترنت در این میان نقش بسیار به سزایی دارد به طوری که با هر بار بازدید از یک سایت یا دریافت فایل و برقراری ارتباط با سرورهای مختلف مقدار زیادی گاز دی اکسید کربن وارد جو زمین می گردد.شاید این مورد برای بسیاری از هموطنانم اهمیت چندانی ندارد چرا که مسایل پیش پا افتاده تری هم وجود دارد که متاسفانه به دلیل ضعف و فقر فرهنگی بدان ها توجهی نمی شود چه رسد به رابطه جستجوهای اینترنتی و تولید گاز دی اکسید کربن!!! پس پاک سازی انجمن می تواند از میزان جستجوها هم بکاهد و این رابطه مستقیم دارد با تولید گاز دی اکسید کربن.

به هر حال از هم اکنون می دانم که این پیشنهاد من به مزاق خیلی ها خوش نمی آید و همواره هستند افرادی که ساز مخالف بودن را به دلیل بزرگ نشان دادن خود و ابراز وجود بر همیاری و همکاری ترجیح می دهند اما از مدیران سایت درخواست می کنم که درباره پست های تکراری و اسپم ها فکری جدی نمایند و اینگونه پست ها را از انجمن حذف نمایند تا جستجو راحت تر باشد. همچنین می توان برای جلوگیری از ارسال اینگونه پست ها در زمان ثبت نام با باز شدن یک پنجره جدید به طوری که توجه کاربر را به خود جلب کند این نکته را گوشزد کرد که همواره می توان به جای ایجاد یک تاپیک جدید با جیتجو به پاسخ رسید. راه دیگر هم برخورد مستقیم با کاربر پس از یکبار تذکر است.

در پایان امیدوارم روزی سطح فرهنگی مردم کشورم تا جایی ارتقا پیدا کند که به جای من اینجا و خلیفه در بغداد بودن کمی هم به طرز رفتار خود و عرف های رایج و قوانین توجه نمایند.
به نظره من اگر برای انسانهای بی فرهنگی که اجازه هر گونه توهین رو به خودشون میدن مجازاتی در نظر گرفته بشه خیلی بهتره.
شما همینجور پست اسپم بده تا برسی به ۲۰۰۰ تا !!! اون موقع بیا من یه جایزه بت بدم!!! در ضمن اینقدر حرف زدی که دیگه نمیشه با کاشتن n تا درخت دی اکسیدات رو جمع و جور کرد.......

آفلاین ellvllan

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 425
« پاسخ #2 : 29 اردیبهشت 1389، 01:04 ق‌ظ »
به عنوان یه عضو کوچیک از این انجمن بر آن شدم یه اظهار نظری بکنم
 یه جستجو تازه خیلی ها رو گیج و گم میکنه اگه اصولی نباشه و طبیعتا نه برای این فروم برای همه جا خیلی وقتها آدم رو به سر منزل مقصود نمیرسونه
پستها داخل فروم قدیمی میشن و تقریبا بی خاصیت با توجه به رشد لینوکس و توسعه برای یه کاربری که دنبال یه موضوع میگرده استفاده از لینک های قدیمی نه تنها جالب نیست بلکه بی فایده هم هست ولی یه سری از موضوعات هستند که به قولی هنوز تازه هستند ولی طرف یه تاپیک با همون اسم دوباره ایجاد میکنه ُ به نظر من اگه فروم یه نقشه کامل از سایت در کنارش به صورت کشویی بگذاره خب پیدا کردن موضوعات راحتتر میشه ( البته دسته بندی موضوعات هم دقیق تر بشه ) و مثلا طرفی که می خواد وارد بحث در مقوله مودم اکسترنال دایال آپ بشه خب برای ارسال موضوع وارد زیر گروه همون میشه ( انجمنهای فارسی اوبونتو > کمک و پشتیبانی > سخت‌افزار > نصب و پیکربندی انواع مودم و اتصال به اینترنت > مودم های دایال آپ > اکسترنال ){ داخل پرانتز هم بگم که مثلا در صفحه انجمنهای فارسی اوبونتو > کمک و پشتیبانی > سخت‌افزار > نصب و پیکربندی انواع مودم و اتصال به اینترنت نشه موضوع ایجاد کرد و حتما باید به صفحه ای که مربوط به سوالش میشه وارد بشه }  حالا اگه موضوع تازه باشه و در صفحه اول قابل رویت باشه طبیعتا مبادرت به زدن یه تاپیک جدید نمی کنه ُ به نظر من مدیران یه همفکری بکنند و دسته بندی موضوعات رو علمی تر انجام بدند
و زدن تاپیک های تکراری شاید واسه کشته کار ها کمی نا خوشایند باشه ولی تازه کارها اینجوری وارد موضوع میشن و به نظر من از نظر یادگیری بهتره ُ اونجوری خودش در مرحله  آزمایش قرار میگیره حالا اگه کسی ناراحته جوابشون رو نده
من شخصا وقتی وارد فروم میشم نمی رم مثلا در صفحه دسکتاپ ها و وارد صفحه هشتم بشم و یه مطلب بخونم ولی اینجوری که یه نفر ایده ی خودش هرچند تکراری رو مطرح میکنه باعث میشه من اون صفحه رو باز کنم ( آخرین ارسال ها پس از ورود شما ) و یه چیز جدید یاد بگیرم
در نهایت نظر بنده دسته بندی دقیق تر موضوع لازمه و نباید از پست های تکراری هم زیاد گله نمود ( آموزنده اند‌)
« آخرین ویرایش: 29 اردیبهشت 1389، 01:08 ق‌ظ توسط eMan »

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #3 : 29 اردیبهشت 1389، 01:35 ق‌ظ »
با LinuxRevo تا حدی موافقم

هم با منظم تر شدن انجمن و هم با گوشزد جستجو کردن قبل از زدن تاپیک ( در زمان ثبت نام و یا بصورت یک نوشته در پایین انجمن )

و هم با بهینه کردن موتور جستجوی انجمن در صورت امکان  :)

نقل‌قول
اما با راه دیگر هم برخورد مستقیم با کاربر پس از یکبار تذکر است

موافق نیستم میشه کمی هم صمیمی تر عمل کرد مخصوصا در مورد افراد اغازگر بدون اینکه باعث رنجشی در اونها بشه مثلا با تذکر بصورت خصوصی توسط مدیران نه تذکر عمومی جلوی چشم اینهمه کاربر ! اونم به عضوی تازه کار

پاینده باشید

آفلاین heresh

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 968
« پاسخ #4 : 29 اردیبهشت 1389، 09:43 ق‌ظ »
با LinuxRevo تا حدی موافقم

هم با منظم تر شدن انجمن و هم با گوشزد جستجو کردن قبل از زدن تاپیک ( در زمان ثبت نام و یا بصورت یک نوشته در پایین انجمن )

و هم با بهینه کردن موتور جستجوی انجمن در صورت امکان  :)

نقل‌قول
اما با راه دیگر هم برخورد مستقیم با کاربر پس از یکبار تذکر است

موافق نیستم میشه کمی هم صمیمی تر عمل کرد مخصوصا در مورد افراد اغازگر بدون اینکه باعث رنجشی در اونها بشه مثلا با تذکر بصورت خصوصی توسط مدیران نه تذکر عمومی جلوی چشم اینهمه کاربر ! اونم به عضوی تازه کار

پاینده باشید
+۱       کاملا درسته.

یک نکته رو در مورد حرفهای دوستمون LinuxRevo می‌خواستم بگم، در مورد دی‌اکسید کربن و گازهای گلخانه‌ای، اصلا قصدم هم گیردادن الکی یا به حاشیه بردن موضوع تاپیک نیست. شاید هم جاش اینجا نباشه ولی چون تو پست اول در موردش حرف زده شده و خیلی از دوستان دیگه ممکنه بخونن لازم دونستم بگم. میگن که این یه تهدید جهانی هست و ممکنه همه ما رو منقرض کنه!!! پس فکر کنم بشه هر جایی ۲، ۳ خط در موردش نوشت.
هر کس از دوستان که انگلیسیش خوبه حتما توصیه می‌کنم فیلم    The Great Global Warming رو ببینه. تو این فیلم با دلایل علمی ثابت می‌کنه که مسئله گازهای گلخانه‌ای درست نیست و توجیه علمی نداره.

اگه کسی هم کنجکاو هست و دوست داره بیشتر بحث کنه پیام خصوصی برام بفرسته و اصلا اینجا دنباله این بحث رو نگیره.

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
« پاسخ #5 : 29 اردیبهشت 1389، 10:46 ق‌ظ »
نقل‌قول
با آقای حبیبی موافقم;
در ضمن چنین تاپیکی تو انجمن زده شده بود، پس خود شما هم اسپم ارسال نمودید!! و طبق قوانین خودتون باید توبیخ بشید..
در ضمن لحنتون اصلاً مودبانه نبوده، و ممکنه کاربرای تازه‌کار (مثل من)، این را یک توهین تلقی کنن.
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
  • یک نفر با کلی آرزو
« پاسخ #6 : 29 اردیبهشت 1389، 11:14 ق‌ظ »
با همتون موافقم
اما همچین تاپیک هایی هم مثل ضرورت حذف تاپیک های بی فایده و اسپم زیاد زده شده ولی کیه که به اونها عمل کنند به قول یکی اگر دست زیاد بشه هر کدوم کارو میندازه سر دیگری و آخر کاری انجام نمیشه و چوبشو تازه کارا میخورن > تازه کاری که میخواد همه چیزو بدونه ولی جستجویی هم بکنه که به جوابی برسه
 مثلا: خود من اوایل فقط درمورد یک وصل شدن به نت جستجو میکردم به جای جواب من 1000 ها تاپیک باز میشد که هر کدام هم کمش 5 صفحه بودن آخه و للهی کی میاد 5000 صفحه رو بخونه ؟ اگر هم میخواست باید از عصر آدم تا قرن 21 رو طی میکرد تازه این خوبش بود
الان تو هر تاپییکی بریم حتما +1 میبینیم و جاهایی هم هست که به همین +1 قناعت میکنن و دیگر هیچ
حالا کی باید پاسخگو باشه 1.مدیر سایت 2.ناظر سایت 3.گروه راهبران به نمایندگی از ما 4.از همه بهتر همکاری اونا
مثلا این گذاشتن دکمه حذف یا تشکر چقدر زمان میبره؟
با گذاشتن دکمه حذف همه خودشون دست بکار میشن و نیازی به زحمت کسی هم نیست و تاپیک های بی ربط خودشون رو پاک میکنن و راستی به این ویکی هم یه دستی رو سر و صورتش بکشین که خیلی کهنه و بی مصرف شده دیگری هم این تعداد ارسال رو بردارن چون کسی که تاپیک زیادی زده احساس غرور و خورد کردن تازه کارا میکنه و هم تازه کاری که اومده رو وادار به زدن تاپیک تکراری و توهین و این باعث کمتر شدن جامعه کاربری و زده شدن میکنه .
راستی این جور مواقع یکی از دوستان میاد و به جای این که موضوع رو حل کنه مینویسه تاپیک به دلیل بیراهه رفتن قفل شد ولی چرا ؟  ??? :-X
باز هم میگم قصدم کل کل با دوستانم نیس چون همگی برادریم و برابر ولی نیاز به همکاری داریم
« آخرین ویرایش: 29 اردیبهشت 1389، 11:37 ق‌ظ توسط بهزاد (beh7) »
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین ellvllan

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 425
« پاسخ #7 : 29 اردیبهشت 1389، 02:17 ب‌ظ »
نقل‌قول
مثلا این گذاشتن دکمه حذف یا تشکر چقدر زمان میبره؟
این چیزیه که توی اکثر فروم ها هست و واقعا این فروم نیاز داره
صد در صد موافقم
اگه هم این قابلیت بود من نمیومدم یه پاسخ ارسال کنم که موافقم با زدن دکمه تشکر از صحبت دوست خوبم بهزاد حمایت میکردم

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
« پاسخ #8 : 29 اردیبهشت 1389، 05:37 ب‌ظ »
برای سیستم SMF چنین قابلیتی وجود داره.
برای اطلاعات بیشتر به وبگاه روبرو مراجعه کنید : http://www.yarantoos.com/index.php?topic=4383.0
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
« پاسخ #9 : 29 اردیبهشت 1389، 11:16 ب‌ظ »
فکر  نمی  کنم که اینقدر  این مساله مهم باشه ؛ خوب با عوض شدن و ریلیز شدن اوبونتو  در هر  6 ماه این طبیعی  هستش که پست های  تکراری  هم به میون بیاد
چگونه گرافیک Ati را در 7.10 نصب کنم؟
چگونه گرافیک Ati را در 8.04 نصب کنم؟
چگونه گرافیک Ati را در 8.10 نصب کنم؟
چگونه گرافیک Ati را در 9.04 نصب کنم؟
چگونه گرافیک Ati را در 9.10 نصب کنم؟  
چگونه گرافیک Ati را در 10.04 نصب کنم؟
خوب شاید اصول کار به یه شکل باشه ولی در  هر  توزیع خواهیم دید که یه سری مشکلات جدید ایجاد خواهد شد و لزوم ایجاد پست جدید الزامی  میشه .
در  نهایت این سبب میشه که پست های  تکراری  هم به وجود بیاد.
در مورد سوالهایی  از  قبیل بهترین مرورگر یا بهترین توزیع و یا بهترین ..... همونطور  که همه دوستان میدونند اگه شما این سوال رو سه سال پیش  در  انجمن مطرح می کردید جوابی متفاوت از  آنچه که در  حال حاضر خواهید گرفت خواهید دید . و همین طور  در  مورد نوع توزیع ؛ الان توزیع هایی مثا ارچ و چاکرا و .. ایجاد یه پست جدید رو الزامی  می  کنند.

البته این مهمه که ما اول جستجو رو انجام بدیم و بعد بریم سراغ یه موضوع جدید !
من در  یه موضوعی  تو انجمن دبیان هم مطرح کردم :
بلوغ کاربران لینوکسی
به نظر من این بلوغ خیلی  بالا رفته اگه شما پست های  خیلی  قدیمی تر  رو نگاه کنید شاید برای  یه کاربر تازه وارد خیلی  کمدی  به نظر بیاد پس  این نشون میده که اکثر  کاربرا جستجو رو انجام میدن .

به نظر من به جای  اینکه جواب یه پست تکراری  رو با لحن بد بدیم به نظر من یا جواب ندیم و یا اینکه به طرف مقابل کمک کنیم ؛ به هر حال پستی  بود که گذاشته شد .
من تو انجمن های  خارجی  هم میرم تو اون انجمن ها اگه سوالی  رو بپرسی  همه میریزن تو و فقط  بهت جواب میدن!
« آخرین ویرایش: 29 اردیبهشت 1389، 11:21 ب‌ظ توسط taha1983 »

آفلاین heresh

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 968
« پاسخ #10 : 30 اردیبهشت 1389، 08:31 ق‌ظ »
نقل‌قول
به نظر من به جای  اینکه جواب یه پست تکراری  رو با لحن بد بدیم به نظر من یا جواب ندیم و یا اینکه به طرف مقابل کمک کنیم ؛ به هر حال پستی  بود که گذاشته شد .
من تو انجمن های  خارجی  هم میرم تو اون انجمن ها اگه سوالی  رو بپرسی  همه میریزن تو و فقط  بهت جواب میدن!
درسته و اگه اون شخص جستجو نکرده باشه، خودشون جستجو می‌کنند و لینک پست مفید رو می‌زارن نه اینکه فقط بگن خودت بگرد!

آفلاین Tahmooreth

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • یــاد بـاد
« پاسخ #11 : 30 اردیبهشت 1389، 02:21 ب‌ظ »
به نظر من بحث سر این مساله کاملا بی فایده است
چون بارها در این مورد بحث شده قبلا ولی دریغ از حتی یه اقدام از جانب مدیران
نمونه اش این تاپیک
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,6482.0.html
که 18 ماه پیش خودم درست کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسید.

باور کنید من کمتر فرومی میبینم مثل اینجا به هم ریخته باشه.هر کسی تازه عضو میشه تاپیک میزنه.عنوان هایی دیده میشه تو این فروم که واقعا خنده دار هستن.گاهی اوقات بعضی کاربران سوالشون رو توی عنوان تاپیک مطرح میکنن.حاصل این وضع میشه تاپیک هایی که تیترشون کل title bar مرورگر وب رو پر میکنه.!
دوستان عزیز من که مدیر اینجا هستید با این وضع فروم به یک تپه اطلاعات به هم ریخته تبدیل میشه.
بعضی فرومهایی که عضو هستم حتی به خاطر یک اسپم(فقط یک اسپم زدن) کاربر خاطی رو حداقل سه روز اخراج میکنن. تکرار بشه اخراج دائم.

نمیگم اینجا چنین فضایی حاکم بشه.
ولی این وضع هم اصلا قابل تحمل نیست.

دوستدار همگی
موفق باشید

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #12 : 31 اردیبهشت 1389، 11:05 ق‌ظ »
 من کاملا با LinuxRevo موافقم.
فکر میکنم فروم باید هر چه سریع تر پاکسازی بشه.
Godisnowhere

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #13 : 31 اردیبهشت 1389، 12:14 ب‌ظ »
به نظر من بحث سر این مساله کاملا بی فایده است
چون بارها در این مورد بحث شده قبلا ولی دریغ از حتی یه اقدام از جانب مدیران
نمونه اش این تاپیک
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,6482.0.html
که 18 ماه پیش خودم درست کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسید.

باور کنید من کمتر فرومی میبینم مثل اینجا به هم ریخته باشه.هر کسی تازه عضو میشه تاپیک میزنه.عنوان هایی دیده میشه تو این فروم که واقعا خنده دار هستن.گاهی اوقات بعضی کاربران سوالشون رو توی عنوان تاپیک مطرح میکنن.حاصل این وضع میشه تاپیک هایی که تیترشون کل title bar مرورگر وب رو پر میکنه.!
دوستان عزیز من که مدیر اینجا هستید با این وضع فروم به یک تپه اطلاعات به هم ریخته تبدیل میشه.
بعضی فرومهایی که عضو هستم حتی به خاطر یک اسپم(فقط یک اسپم زدن) کاربر خاطی رو حداقل سه روز اخراج میکنن. تکرار بشه اخراج دائم.
نمیگم اینجا چنین فضایی حاکم بشه.
ولی این وضع هم اصلا قابل تحمل نیست.
دوستدار همگی
موفق باشید
نکته جالب توجه این است که در این انجمن میان تازه کار و تازه وارد هیچ تفاوتی قایل نمی شوند و بهانه همه این است که در صورت برخورد، کاربر از لینوکس زده می شود! در حالی که در چنین مواقعی ما در حال تلاش برای راهنمایی کاربر هستیم که چگونه باید از فروم استفاده شود لینوکس پیش کش. در اینجا تفاوت بسیار زیادی میان تازه کار و تازه وارد است برخی از تازه واردین اطلاعات زیادی از لینوکس دارند اما تازه کار با اوبونتو را شروع کرده اند یا مانند من ئس از 3-4 سال کار با لینوکس و اوبونتو وارد انجمن شده اند.
این یک بحث فرهنگی است البته همانگونه که در ابتدا عرض کردم در این باره بهانه ها و دلایل بی ارزش زیاد است چرا که ما در کشوری زندگی می کنیم که فرهنگ مردم آن در رانندگی و طرز برخورد اجتماعی شان آشکار است.
-------

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #14 : 31 اردیبهشت 1389، 12:19 ب‌ظ »

به نظره من اگر برای انسانهای بی فرهنگی که اجازه هر گونه توهین رو به خودشون میدن مجازاتی در نظر گرفته بشه خیلی بهتره.
شما همینجور پست اسپم بده تا برسی به ۲۰۰۰ تا !!! اون موقع بیا من یه جایزه بت بدم!!! در ضمن اینقدر حرف زدی که دیگه نمیشه با کاشتن n تا درخت دی اکسیدات رو جمع و جور کرد.......
[/quote]
شما نیاز مبرمی به دکتر روانشناس یا روانپزشک دارید.
-------