انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: connection lost در jdownloader....؟؟  (دفعات بازدید: 2657 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
connection lost در jdownloader....؟؟
« : 07 خرداد 1389، 07:09 ق‌ظ »
دوستان من یه مشکل دارم با jdownloader

وقتی یه کم کار میکنه یهو قطع میشه و مینویسه connection lost و  یه زمان ۵ دقیقه ای رو معکوس میشماره.چرا این مشکل پیش میاد؟؟
توی setting هم چیزی مربوط به اینها دستگیرم نشد.البته در قسمت connection یه گزینه داره که کمتر از ۲۰۰۰۰ ms نمیشه!!!
کسی میدونه چطوری میشه کم و زیاد کرد؟؟یا چطوری میشه درستش کرد.؟؟
« آخرین ویرایش: 08 خرداد 1389، 12:57 ب‌ظ توسط AliReza.iMi »

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
پاسخ به: مشکل با jdownloader....
« پاسخ #1 : 07 خرداد 1389، 04:08 ب‌ظ »
کسی علتش رو نمیدونه؟؟؟؟
برای بقیه هم این اتفاق رخ میده؟؟

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
پاسخ به: connection lost در jdownloader....؟؟
« پاسخ #2 : 10 خرداد 1389، 11:51 ق‌ظ »
عجیبه !! یعنی هیچ کس همچین مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #3 : 10 خرداد 1389، 12:07 ب‌ظ »

نه !

در عین حال تو تنظیماتش بخش کانکشن میتونی تعیین کنی تحت هیچ شرایطی لینک رو استپ نکنه پیشفرض اگه سرعت کمتر از 10 کیلو باشه نیگه میداره بزاری صفر اصلا دیگه نیگه نمیداره ممکنه از این باشه

موفق باشی

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 10 خرداد 1389، 07:57 ب‌ظ »

نه !

در عین حال تو تنظیماتش بخش کانکشن میتونی تعیین کنی تحت هیچ شرایطی لینک رو استپ نکنه پیشفرض اگه سرعت کمتر از 10 کیلو باشه نیگه میداره بزاری صفر اصلا دیگه نیگه نمیداره ممکنه از این باشه

موفق باشی
بسيار ممنون از كمك و پاسختون   \\:D/
كم كم داشتم نااميد ميشدم.  :'(
تست میکنم خبر میدم
« آخرین ویرایش: 10 خرداد 1389، 11:55 ب‌ظ توسط AliReza.iMi »

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 10 خرداد 1389، 11:55 ب‌ظ »
آقا این گزینه ای که شما گفتید رو تست کردم و مشکل اینجاست که کمتر از 10kb نمیشه!
چطور هیچ کس این مشکل رو نداره؟؟؟

آفلاین rd1381

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 77
  • اوبونتو 10.4 ۶۴ بیتی
« پاسخ #6 : 11 خرداد 1389، 02:38 ب‌ظ »
داداش این سوالارو توی فروم jdownloader بپرس
منم از این نرم ارفزار استفاده میکنم و مشکلاتمو اونجا میپرسم
این مشکلات 99٪ به اوبونتو مربط نمیشه.مثلا من الان یه مشکل با isp و rapidshare دارم.(تپی فوروم jdownloader )
پرسیدم و به این نتیجه رسیدم مشکل از اینترنت منه(نه سیستم عاملم).
راستی هر جا میخوای سوال بپرسی واضح و کامل بپرس. مثلا الان برا این مشکل باید بگی مثلا :" وقتی از rapidshare های فایل خاص را میگیرم در اینجا قطع میشود".
jdownloader از پلاگین برای هر سایتی استفاده میکنه که ممکنه مشکل داشته باشن پس باید بگی از چه سایتی میگیری.

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #7 : 11 خرداد 1389، 05:04 ب‌ظ »
داداش این سوالارو توی فروم jdownloader بپرس
منم از این نرم ارفزار استفاده میکنم و مشکلاتمو اونجا میپرسم
این مشکلات 99٪ به اوبونتو مربط نمیشه.مثلا من الان یه مشکل با isp و rapidshare دارم.(تپی فوروم jdownloader )
پرسیدم و به این نتیجه رسیدم مشکل از اینترنت منه(نه سیستم عاملم).
راستی هر جا میخوای سوال بپرسی واضح و کامل بپرس. مثلا الان برا این مشکل باید بگی مثلا :" وقتی از rapidshare های فایل خاص را میگیرم در اینجا قطع میشود".
jdownloader از پلاگین برای هر سایتی استفاده میکنه که ممکنه مشکل داشته باشن پس باید بگی از چه سایتی میگیری.
دوست عزیز ممنون از اینکه بعد ازاین همه وقت حضور توی انجمن یادمون دادید که چطوری بپرسیم  :D
اما باید بگم که بنده چجوری باید واضح بپرسم؟؟اگر منظورتون اوناییه که گفتید من اونا رو امتحان کردم و ربطی به اونا یا سیستم عاملم نداره اینو میدونم و به همین دلیل هست که توی زیربخش نرم افزار این پست رو دادم.
در ضمن توی فرومش هم خیلی جستجو کردم و به این نتیجه رسیدم که این یه اشکال کلی هست اما هیچ دلیل یا راه کاری براش ارائه نشده !!!
نمونه هایی از اونا:::
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=14603&highlight=connection+lost
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=14542&highlight=connection+lost
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=10781       عکس توی این پست مشکل بنده هم هست.
و....   
البته همه اتفاق نظر به کم کردن تعداد con ها داشتن اما من با این هم نتونستم مشکل رو حل کنم.
یه سوال شما در کل با چنین مشکلی مواجه نمیشید؟؟اگر میشید چه لینکهایی هستند؟؟
« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1389، 05:22 ب‌ظ توسط AliReza.iMi »

آفلاین rd1381

• Jr. Member
  • *
  • اوبونتو 10.4 ۶۴ بیتی
« پاسخ #8 : 11 خرداد 1389، 10:22 ب‌ظ »
داداش مثل اینکه متوجه نشدی؟
من میگم که وقتی میپرسی مثلا بگو jdownloader با rapidshare مشکل داره یا مثلا با megaupload مشکل داره .نکنه میخوای بگی از هر سایتی که میگیری اینجوریه؟
اون لینکهایی که که دادی برو یه بار دیگه دقیق بخون.
لینک ۳ میگه که تو آفیس با ۵ تا رایانه دیگه اینترنت مشترک داره و فقط هم با megaupload مشکل داره.
لینک ۱ هم میگه که وقتی کامپیوترو برا مدته طولانی میزاشته hard hibernate میشده و jdownloader قاطی میکرده.
لینک ۲ هم میگه که چطوری میتونه زمان ۵ دقیقه رو تغییر بده.
اگه اشتباه نکنم هیچکدوم ربطی به مشکله شما نداره. حالا شما هم که درست نمیگی با چه سایتی مشکل داره؟.آیا با فایل خاصیه یا با همه فایلهای اون سایت؟ آیا تو ویندوزم همیجوره؟آیا با خط اینترنت دیگه ای امتحان کردی؟

در مورده اونم که گفتی که چرا بهت میگم چجوری بپرس اولا ز گهوازه تا گور دانش بجوی یعنی 999999سالم که عمر کنی ممکنه از یه طفل صغیر مثل ما چیزی یاد بگیری.دوما اینو برا خودت میگم چون فرومای نرم افزارای مجانی که به اعظاشون پول نمیدن که جواب تورو بدن که. طرف میبینه تو یه چیزه کلی و بدون توضیح دقیق پرسیدی اصلا جوابتو نمیده،تموم شد و رفت.نگاه کنی میبینی که فقط ۲ نفر جواتو دادن.
نگاه کن من چجوری توی اون فروم سوال پرسیدم و با اینکه گفتم که مشکلم از jdownloader نیست ببین چه قدر سوال جواب قشنگ کردیم و چقدر برام توضیح دادن
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=17054

راستی داداش من یه سال قبل تو تو این انجن عضو بودم و  این هیچ ادعایی نمیاره. 8)
« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1389، 10:31 ب‌ظ توسط rd1381 »

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #9 : 11 خرداد 1389، 11:52 ب‌ظ »
داداش مثل اینکه متوجه نشدی؟
من میگم که وقتی میپرسی مثلا بگو jdownloader با rapidshare مشکل داره یا مثلا با megaupload مشکل داره .نکنه میخوای بگی از هر سایتی که میگیری اینجوریه؟
اون لینکهایی که که دادی برو یه بار دیگه دقیق بخون.
لینک ۳ میگه که تو آفیس با ۵ تا رایانه دیگه اینترنت مشترک داره و فقط هم با megaupload مشکل داره.
لینک ۱ هم میگه که وقتی کامپیوترو برا مدته طولانی میزاشته hard hibernate میشده و jdownloader قاطی میکرده.
لینک ۲ هم میگه که چطوری میتونه زمان ۵ دقیقه رو تغییر بده.
اگه اشتباه نکنم هیچکدوم ربطی به مشکله شما نداره. حالا شما هم که درست نمیگی با چه سایتی مشکل داره؟.آیا با فایل خاصیه یا با همه فایلهای اون سایت؟ آیا تو ویندوزم همیجوره؟آیا با خط اینترنت دیگه ای امتحان کردی؟

در مورده اونم که گفتی که چرا بهت میگم چجوری بپرس اولا ز گهوازه تا گور دانش بجوی یعنی 999999سالم که عمر کنی ممکنه از یه طفل صغیر مثل ما چیزی یاد بگیری.دوما اینو برا خودت میگم چون فرومای نرم افزارای مجانی که به اعظاشون پول نمیدن که جواب تورو بدن که. طرف میبینه تو یه چیزه کلی و بدون توضیح دقیق پرسیدی اصلا جوابتو نمیده،تموم شد و رفت.نگاه کنی میبینی که فقط ۲ نفر جواتو دادن.
نگاه کن من چجوری توی اون فروم سوال پرسیدم و با اینکه گفتم که مشکلم از jdownloader نیست ببین چه قدر سوال جواب قشنگ کردیم و چقدر برام توضیح دادن
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=17054

راستی داداش من یه سال قبل تو تو این انجن عضو بودم و  این هیچ ادعایی نمیاره. 8)

نمیخوام بحثهای حاشیه ای رو زیاد و بیخود گسترشش بدم.  :-X
در مورد ۳تا لینکی که دادم بنده نگفتم که اینا مشکل منه ،گفتم اینا با مشکل من ارتباط داره   و همه سره یه چیز بحث داره.
یک باره دیگه هم کفتم خدمتتون "آقا من با همه سایتها مشکل دارم." فکر کنم مشخص شده باشه!! در ضمن با وین امتحان نکردم.
نکته بعدی اینه که همه چیز پول نیست  و همه کارها به خاطره پول انجام نمیشه.
و در اخر ممنون از اینکه جواب دادید و معذرت به خاطره لحن تندم (اگر بی ادبی شد.)واگرنه منظوری نداشتم.
حالا بریم سر اصل مطلب!
ببینید بنده با کلیه ساینها مشکل دارم یعنی فکر میکنم این یه مشل اساسیه البته نه از os.و تا اونجایی که فهمیدم باید با تنظیم کردن کانکشن های jd بشه درستش کرد.
چون توی تموم اون تاپیکا و جاهای دیگه به یه موضوع واحد اشاره کرده بودند (اگر دقت کرده باشید) و اون کم کردن max con و ست کردن آنتی ویروس بود.که فکر کنم مشکل بنده با همون اولی حل بشه.شما میشه سرعتت + تعداد لینکایی که توی یه واحد زمانی (مثلا دانلود شبانه) +تعداد max can +تعداد max dls خودت رو برای من بگی؟؟
ممنون

آفلاین rd1381

• Jr. Member
  • *
  • اوبونتو 10.4 ۶۴ بیتی
« پاسخ #10 : 12 خرداد 1389، 10:24 ق‌ظ »
ok
من اکانت دانلود از این سایتارو ندارم و اینترنتم هم 192kb شاتل هست برای همین تعداد con & dl روی ۱ هست.چرا؟چون اون سایتا برا اکانت مجانی بیستر از یک کانکشن(برای هر دانلود یکی) ساپورت نمیکن و دانلود هم روی ۱ هست تا فایلها هر کدوم که تمام شد بره رو بدی و با این سرعت مزخرف ایران اصلا جواب نمیده و اگه مثلا اگه روزای مجانی اینترنت dl رو ۲ کنم اونوقت تقریبا هر ۲تا فایل با هم دانلودش تمموم میشه و برای هر ۲تا فایل بعدی باید منتظر صفر شدن شمارشگر سایت آپلود شده برای کاربرای مجانی باشم.ولی با ۱ دانلود اگه چند تا سلیت دانلود باشه تا یکی تموم شه شمارشگر اون یکی صفر شده  \\:D/
پس بستکی به اینترنت شما داره.
راستی میتونی بدون اینکه هیچ کار شبکه دیگه در حال انجام باشه یه فایل رپیدشر رو ب jdownloader دانلود کنی و log اونو ببینی که چی میگه.

راستی نمیخام بحثو طولش بدم ولی یه بار دیگه مثلا لینک http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=14603&highlight=connection+lost که دادی رو بخون.
بندهخدا میگه که مشکلی نداره ولی شبا که برا دانلود میذاره error conection lost رو صبحها میبینه. دقت کن که این یک error کلی. آخر پستش هم معلوم میشه که بخاطر اینه که کامپیوترش هاردو شبا که کسی فعالانه پای کامپیتر نبود خاموش میکرده.حالا این کجاش مربوط به مشکل تویه؟تو میگی اصلا یه فایلم نمیتونی کامل بگیری ولی طرف میگه هیچ مشکلی وقتی صبحا پایه کامپیتره با jdownloader نداره.یا مثلا اون یکی پست هیچ مشکلی با دانلود از سایتا دیگه نداره فقط با megaupload.
حالا چون برا همتون میگه connection lost معنیش این نیست که اروره همتون یکه.
من خودم با سایته rapidshare و شاتل برای بعضی فایلا در مکان خاصی از دانلود مشکل دارم که با پیگیریم معلوم شده مشکل از شبکه مخابرات محلمه. ](*,) (توی همون پست من توی فرومشون هست) ولی میدونی چه اروری میده؟ وسط دانلودم یه ذفعه همه چیز ثابت میمونه (یعنی دانلود نمیکنه ویل سرعت هم ثابت میمونه و صفر یا چیز دیگه ای نمیشه) بعد از ۲ دقیقه میگه already downloading from this ip.حالا این معنیش اینه که من دارم یه فایله دیگه هم دانلود میکنم چون برا اون حالتم همون ارورو میده؟ نه .