انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کدام شرکت پشتیبانی بهتری از لینوکس دارد؟ seagate یا western digital ؟  (دفعات بازدید: 4129 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین bestos

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
یه سوال دیگه...
این هارد‌های پرتابل رو میشه به تبلت نکسوس زد؟ این تبلت فلش رو میخونه (البته فلش برق کمتری نیاز داره) میخوام بدونم برقش انقدی هست که هارد پرتابل رو بشه بهش زد؟
ببخشید زیاد سوال کردم  :oops:

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
یه سوال دیگه...
این هارد‌های پرتابل رو میشه به تبلت نکسوس زد؟ این تبلت فلش رو میخونه (البته فلش برق کمتری نیاز داره) میخوام بدونم برقش انقدی هست که هارد پرتابل رو بشه بهش زد؟
احتمالش هست ولی باید تست کنی خودت
در ضمن موقعی که هارد روشنه توصیه میشه زیاد حرکتش ندی که بدسکتور ایجاد نشه (داخل هارد دیسک داره و میچرخه و ضربه حین حرکت ممکنه بهش ضربه بزنه)
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین bestos

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
یه سوال دیگه...
احتمالش هست ولی باید تست کنی خودت
در ضمن موقعی که هارد روشنه توصیه میشه زیاد حرکتش ندی که بدسکتور ایجاد نشه (داخل هارد دیسک داره و میچرخه و ضربه حین حرکت ممکنه بهش ضربه بزنه)
اگه برقشون با هم نخونه، یا تبلت به فنا میره یا هارد یا جفتش! :D واسه همین ترجیح دادم قبلش بپرسم تا اگر کسی در این مورد اطلاعات فنی داره جواب بده.
بله وقتی هارد داره کار می‌کنه نباید تکانش داد.

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
من تقریبا 5 تا هارد اکسترنال وسترن دیجیتال دارم، مشکلی هم باهاشون نداشتم. همه هم 1 ترابایت هستن. اکثرشون هم قابلیت Password Protection دارن.

توی شرکت که حدودا 820 تا سیستم هست، ثابت شده که فقط هارد اینترنال وسترن دیجیتال کیفیت داره؛ و هر هارد دیگه ای خرابی داشته، اما WD از همه کمتر خراب شده.