انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا لینوکس برای کاربران خانگی هم هست؟  (دفعات بازدید: 8175 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین spitman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 101
    • اسپیتمان
از همه دوستان که وقت گذاشتند و جواب دادن ممنونم ،اول این نکته رو بگم که من حدود یک سال بیشتره که از ویندوز جدا شدم و راه حل تمام مشکلاتم (البته تقریبا) رو توی اوبونتو پیدا کردم. وقتی ۱۰.۰۴  اومد نصبش کردم صدا نداشت دوباره نصبش کردم صدا نداشت سه باره و همین طور تا پنجمین بار درایو linuxant (امیدوارم املاش درست باشه) که دانلود کردم مشکلم رو حل کردم. یعنی مطمئن باشید من از همه دیوونه تر هستم تازه هر بار هم موقع نصب adsl هم وصل بود و کلی آخر نصب خودش دانلود هم می کرد. ولی فرض کنید من یک کارمند که از صبح تا شب گرفتار کار و خانواده هم هستم حوصله کامپیوتر یاد گرفتن هم ندارم لینوکس برای یه همچین آدمی اصلا معنی پیدا میکنه؟
حالا --- کرنل چرا هردفعه باید از اول نصب بشه چرا نمیشه اون رو آپدیت کرد منظورم همونیه که نصب هست --- چرا بعد از نصب کرنل بعضی از سخت افزار ها باید دوباره درایورشون دانلود و نصب بشه (توضیح ندین این ایراد باید رفع بشه) ---نرم افزار آزاد چرا نباید اجازه بده کلیدهای کیبورد رو هر جوری که می خوام تعریف کنم شما صد سال دیگه هم صبر کنید جای حروف رو کارخونه های کیبورد سازی استاندارد نمی کنن خواهشمندم یه مسلمون پیدا بشه یه فیکسر کیبورد برای لینوکس بنویسه اصلا من و شاید خیلی های دیگه مدل کیبورد ویندوز رو دوست دارن مگه گناهه.
باز هم ممنون ول دوباره می گم لینوکس در حال حاضر برای یه کاربر خانگی خوره کامپیوتر خیلی گزینه مناسبی هست ولی برای یه کاربر عادی که مثلا می خواد انتخاب واحد دانشگاه بکنه یا نرم افزاری مخصوص رشته خودش داشته باشه جز دردسر هیچی نداره ](*,)

تا حدی با این نظرت موافقم!
اما کی زمان تعالی فرا می رسد؟!! کی؟
یه دوستی می گفت تفاوت لینوکس و ویندوز رو به صورت بسیار ابتدایی می توان در تفاوت بین خوردوی دنده اوتومات و دنده دستی! جست!!!!
اوتومات آسون تره ولی با دستی می تونی کلی مانور بدی !!!
آزادی مسئولیت دارد!

آفلاین مهدی...

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
  • http://Mearaji.ir
    • وبلاگم
چه تعبیر قشنگی...

آفلاین spitman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 101
    • اسپیتمان
مهدی جان شما هم هی به ما تیکه بنداز!
آزادی مسئولیت دارد!

آفلاین مهدی...

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
  • http://Mearaji.ir
    • وبلاگم
نه بابا...
تیکه کجا بود...
آخه من با دنده دستی خیلی حال میکنم.... ;)

آفلاین eMan

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1366
منم حرف مهدی رو تائید میکنم
خیلی دنده دستی حالش بیشتر از اتوماته
در ضمن فکر کنم اکثر کاربرای لینوکسم دنده دستی رو ترجیح میدن
من NFSMW رو تا تهش با دنده دستی رفتم ( خیلی حال میده )

بازم شرمنده بابت اف تاپیک
جهت تماس با بنده یا از طریق فروم آرچ و یا از طریق وبلاگ آرچ بوک و یا از طریق ایمیل با بنده تماس بگیرید