انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در Ububto Software Center 16.10  (دفعات بازدید: 586 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hosseinganji

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
مشکل در Ububto Software Center 16.10
« : 05 آبان 1395، 06:48 ب‌ظ »
سلام. قبلاً هم این مشکل رو داشتم و حل نشد کامل. بعضی مواقع درست می‌شد ولی بازم با یه ری‌استارت خراب...
الان هم رو پی سی تست کردم و هم رو لپتاپ. بازم خرابه. دفعه‌ی قبلی کاملاً ناامید شدم و رفتم رو Mint. ولی الان که دوباره اومدم اوبونتو همین مشکل رو دارم.تو فروم‌های خارجی هم همین مشکل رو داشتن ملت. فقط من موندم برای یه رلیز LTS و یه سیستم عامل که پیشرو جنبش نرم‌افزا متن‌بازه این مشکل بعیده!
حتی اگه با کمک شما دوستان هم این مشکل حل بشه، ولی این قابل قبول نیست که این مشکل به صورت بالقوه وجود داشته باشه. در ضمن همون رلیزی رو نصب کردم که رو خود سایت اصلی اوبونتو گذاشته شده.
ممنون میشم راهنمایی کنین. آپدیت هم کردم کامل اوبنونتو رو. لوکیشن و زبان هم گذاشتم رو آمریکا. ولی بازم فایده نکرده.

« آخرین ویرایش: 05 آبان 1395، 07:00 ب‌ظ توسط hosseinganji »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : مشکل در Ububto Software Center 16.10
« پاسخ #1 : 05 آبان 1395، 08:02 ب‌ظ »
نرم‌افزارهای گنوم آشغاله متأسّفانه. از apt استفاده کن.
https://wiki.ubuntu.ir/wiki/APT
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
پاسخ : مشکل در Ububto Software Center 16.10
« پاسخ #2 : 09 آبان 1395، 08:27 ق‌ظ »
سلام. قبلاً هم این مشکل رو داشتم و حل نشد کامل. بعضی مواقع درست می‌شد ولی بازم با یه ری‌استارت خراب...
الان هم رو پی سی تست کردم و هم رو لپتاپ. بازم خرابه. دفعه‌ی قبلی کاملاً ناامید شدم و رفتم رو Mint. ولی الان که دوباره اومدم اوبونتو همین مشکل رو دارم.تو فروم‌های خارجی هم همین مشکل رو داشتن ملت. فقط من موندم برای یه رلیز LTS و یه سیستم عامل که پیشرو جنبش نرم‌افزا متن‌بازه این مشکل بعیده!
حتی اگه با کمک شما دوستان هم این مشکل حل بشه، ولی این قابل قبول نیست که این مشکل به صورت بالقوه وجود داشته باشه. در ضمن همون رلیزی رو نصب کردم که رو خود سایت اصلی اوبونتو گذاشته شده.
ممنون میشم راهنمایی کنین. آپدیت هم کردم کامل اوبنونتو رو. لوکیشن و زبان هم گذاشتم رو آمریکا. ولی بازم فایده نکرده.

منم این مشکلو دارم... چیز زیاد جدی نیست که بخوای بخاطرش بری مینت... البته خوب باید درست شه.
چیزی که آقای بهزادی گفتن رو میتونید انجام بدید...

آها راستی برای من موقعی معمولا اینجوری میشد که مخازنم مشکل داشت، البته نمی دونم چقدر درسته اما خوب مشکل از اون که بود این اینجوری میشد!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!