انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: اوبونتو فون از چه دستگاه هایی پشتیبانی می کنه ؟  (دفعات بازدید: 2412 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
سلام
خسته  نباشید !

می خواستم  ببینم  اوبونتو فون رو میشه  رویه  گوشی هایه ویندوزفونی ( لومیا هایه مایکروسافت و نوکیا ) نصب کرد ؟

و کلا رویه  چه  دستگاه  هایی  پشتبانی میشه  و به  راحتی و بدون  درد سر میشه  اوبونتو فون  رو نصب کرد ؟

یه گوشی لومیا ۶۴۰ دارم این  ویندوزفون ۱۰ انقدر باگ داره و هر هفته  هم  یه  گیگ داره  حجممو  می بلعه  ازش خسته  شدم :D
ویندوز فون  ۸,1 هم  به  درد نمی خوره  و گرنه  دانگرید  می کردم   :(

الانم به سرم زد  ببینم  میشه از شر این  ویندوز خلاص شد یا  نه  :D
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« آخرین ویرایش: 29 آذر 1395، 07:01 ب‌ظ توسط RAS00L »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
یعنی  رسما مایکروسافتو ادم حساب نکردن :D

دمشون  گرم:)

یعنی واقعا راهی نیست  از ویندوز خلاص شیم :D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
چرا. پدر من یه راهی پیدا کرد. پرت کردن گوشی ویندوزیش از بالای گردنهٔ امام‌زاده هاشم توی درّه!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه

هر وخ اون بقیه رو آدم حساب کرد، بقیه هم آدم حسابش میکنن!
ببین من برای نصب اوبونتو روی گوشی، رفتم GALAXY E5 رو فروختم و Nexus4 خریدم! تازه اون اندرویدی بود که دوتا باگشم (معادل تارِ مو!) به ویندوز نمیدم!
ویندوز چیه آخه؟ خوبه خودتم داری میگی از دستش خلاص بشی. خب خلاص شو. روشی که دانیال گفت خیلی فانه و خاطره انگیز  ;D البته فروختنش به یه بدبخت بیچاره‌ی فلک‌زده‌ای که نمیدونه تو چه دامی گرفتار میشه هم راه خوبیه  ???
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین Saeid aZm

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • سعید اعظمی هستم و ادمین ماهنامه آنلاین iHARDWARE

هر وخ اون بقیه رو آدم حساب کرد، بقیه هم آدم حسابش میکنن!
ببین من برای نصب اوبونتو روی گوشی، رفتم GALAXY E5 رو فروختم و Nexus4 خریدم! تازه اون اندرویدی بود که دوتا باگشم (معادل تارِ مو!) به ویندوز نمیدم!
ویندوز چیه آخه؟ خوبه خودتم داری میگی از دستش خلاص بشی. خب خلاص شو. روشی که دانیال گفت خیلی فانه و خاطره انگیز  ;D البته فروختنش به یه بدبخت بیچاره‌ی فلک‌زده‌ای که نمیدونه تو چه دامی گرفتار میشه هم راه خوبیه  ???

درود بر رسول عزیز
تا جایی که فهمیدم شما کاربر ابونتو تاچ هستی نسخه اخرش xenial  هست درسته ؟ دوست دارم بهم رک و راست بگی بدرد کارای عادی می خوره یا نه .من کارم دوربین و موزیک و برنامه های سوشیال هست بازی و اینچیزا مهم نیست .اما میارزه برم سمتش یا نه . و اینکه میشه ازش در حالت دسکتاپ استفاده کرد آیا در جالت میراکست و ؟؟ راهی داره یا باید داکت و ابزاری تهیه کرد؟
چه زیباست رایگان بهتر زیستن را به دیگران بیاموزیم .به نظرم همون کاری که با دنیای متن باز میشه کرد.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
آهنگ و دوربین و تلگرام رو که داره. حالت دسکتاپش بستگی به توانایی گوشی‌ای که روش نصب شده داره و نمایش از راه دور بی‌سیم هم داره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
باووو خب می خواستم  گوشی رو بندازم دور دیگه به  این فکر نمی افتادم که  اوبونتو روش بنصبم  :D

راستی اوبونتو فون گیم داره؟ :D

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
باووو خب می خواستم  گوشی رو بندازم دور دیگه به  این فکر نمی افتادم که  اوبونتو روش بنصبم  :D

راستی اوبونتو فون گیم داره؟ :D

اینجا که ماین تست رو واسه آرم داره.
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
انقدر ماین تست  بازی کردیم
ماین  تست  دونم  پوکیده  :D