انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در لاگین در ubuntu 16.04.1 LTS [حل شد]  (دفعات بازدید: 2711 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
  • Arch + KDE
سلام دوستان بنده تصمیم داشتم به ابونتو بیام از ویندوز ، اما کم کم دارم منصرف میشم چون هی مشکل به وجود میاد براش بگذریم ....

خوب دوستان بنده وقتی لاگین میکنم صفحه بنفش میمونه بعد از اینکه flareget رو نصب کردم دیگه نیومد فکر میکنم مشکل از اون باشه .

بنده الان رو vmware هستم . یکی دیگه 16.04 LTS نصب داشتم اون کامل میاد ولی باز اونم الان مشکل انتقال فایل از ویندوز پیدا کرده .
« آخرین ویرایش: 08 امرداد 1396، 11:50 ق‌ظ توسط Al!R3Za »
اگر مشکلتون حل شده , [حل شد] رو به عنوان تاپیک اضافه کنید , اینطوری به کاربرای دیگه که مشکل شما رو دارن کمک میکنین ...

آفلاین سعيد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 296
پاسخ : مشکل در لاگین در ubuntu 16.04.1 LTS
« پاسخ #1 : 19 دی 1395، 07:38 ب‌ظ »
WMWARE را همان بس که ناپایدار است
یه سرچ بزن می بیبنی
از VBOX  استفاده کن

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #2 : 19 دی 1395، 08:07 ب‌ظ »
پس اگه اینطوری باشه نباید اون یکی دیگه میومد در کل هدفم از نصب vmware این بود که ابونتو رو تست کنم و در اخر روی سیستم واقعی نصبش کنم . الان نرم افزار هایی که دوست دارم و نیاز داشتم

رو نصب کردم و پیدا کردم تا بعدا مشکلی نداشته باشم .

یه چیز دیگه من الان ویندوزم توی درایو C هستش و میخوام ابونتو روی همین درایو نصب کنم و نیمخوام اطلاعاتی دیگه ازم پاک بشه و فقط این درایو پاک شه .

ممنون میشم راهنمایی کنید عزیزان  ;)
اگر مشکلتون حل شده , [حل شد] رو به عنوان تاپیک اضافه کنید , اینطوری به کاربرای دیگه که مشکل شما رو دارن کمک میکنین ...

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #3 : 19 دی 1395، 10:28 ب‌ظ »
اقا کسی نیست جواب مارو بده !!؟!؟!؟؟!؟!؟

آفلاین alipg

• Full Member
  • *
  • ارسال: 239
« پاسخ #4 : 20 دی 1395، 12:05 ق‌ظ »
پس اگه اینطوری باشه نباید اون یکی دیگه میومد در کل هدفم از نصب vmware این بود که ابونتو رو تست کنم و در اخر روی سیستم واقعی نصبش کنم . الان نرم افزار هایی که دوست دارم و نیاز داشتم

رو نصب کردم و پیدا کردم تا بعدا مشکلی نداشته باشم .

یه چیز دیگه من الان ویندوزم توی درایو C هستش و میخوام ابونتو روی همین درایو نصب کنم و نیمخوام اطلاعاتی دیگه ازم پاک بشه و فقط این درایو پاک شه .

ممنون میشم راهنمایی کنید عزیزان  ;)
نرم‌افزارها که خیلی راحت از داخل مخازن قابل نصب هست (:
فقط موقع نصب کافیه پارتیشن c رو پاک کنی و اوبونتو رو اونجا نصب کنی .

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #5 : 20 دی 1395، 12:22 ق‌ظ »
ممنونم عزیزم ولی منظورم این بود که اسم نرم افزارارو پیدا کردم این بود که چندتایی نصب کردم اونایی که دوست داشتمو به حافظه سپردم  :D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #6 : 20 دی 1395، 09:53 ق‌ظ »
الآن مشکلت چیه؟ از متن چیزی مشخّص نیست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #7 : 20 دی 1395، 10:20 ق‌ظ »
اینجا نوشتم ..

خوب دوستان بنده وقتی لاگین میکنم صفحه بنفش میمونه بعد از اینکه flareget رو نصب کردم دیگه نیومد فکر میکنم مشکل از اون باشه .

وقتی لاگین میشه صفحه بنفش میشه و دیگه هیچی نمیاد . البته با زدن ctrl + alt + f1 و زدن startx تونستم یه جورایی وارد بشم اما موس حالت ضبدر گرفته بود و پوشه هام اصلا ایکن نداشت

و باز نمیشد و فقط یه ترمینال باز شد  :(

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #8 : 20 دی 1395، 01:33 ب‌ظ »
در ضمن دوستان اگر میشه آموزش نصب ابونتو روی سیستم واقعی رو آموزش بدید . توضیحاتی هم دادم بخونید ..  :D

آفلاین alipg

• Full Member
  • *
  • ارسال: 239
« پاسخ #9 : 20 دی 1395، 02:09 ب‌ظ »
در ضمن دوستان اگر میشه آموزش نصب ابونتو روی سیستم واقعی رو آموزش بدید . توضیحاتی هم دادم بخونید ..  :D
از این
لینک
یا
جادی تی‌وی ۱۱ تا ۱۳

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #10 : 20 دی 1395، 05:13 ب‌ظ »
دوستان محیط رو شبیه سازی کردم توی VBOX بعدش بعد یه ویندوز 8.1 نصب کردم و درایوهایی به اسم F و E ساختم بعدش توش همینجوری یه چیز الکی نوشتم ، حالا فرض میگیریم که سیستم اصلی منم هم همینجوری است .

الان میخوام که کلا ویندوز رو حذف کنم و فقط فقط درایو های دیگم باشه با ابونتوم .

خوب الان دقیق باید چیکار کنم ؟؟؟ (دقیق برام توضیح بدید توضیح های سایت ها رو خوندم ولی میخوام مطمئن شم که اطلاعتم نپره) .

« آخرین ویرایش: 20 دی 1395، 05:19 ب‌ظ توسط Alireza_MM »

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
« پاسخ #11 : 20 دی 1395، 09:04 ب‌ظ »
سلام.
اگر می‌خوای ویندوز رو حذف کنی و فقط یک درایو داشته باشی ۲ راه داری:
۱. بری مرحله‌ی قبل و اولین گزینه رو انتخاب کنی(اگه اشتباه نکنم) اون خودش کل هارد رو فرمت می‌کنه و اونجور که نیازه پارتیشن بندی.
۲. توی همین مرحله درایو‌هایی که درست کردی رو انتخاب کنی و با زدن علامت منفی کنار chenge پاکشون کنی. واز اول خودت پارتیشن‌های لازم رو بسازی. در این حالت حداقل ۲ تا پارتیشن باید بسازی: یکی root که و دیگری swap.

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #12 : 20 دی 1395، 10:55 ب‌ظ »
چرا اینجا هیشکی دقت نمیکنه و اسپم میده ...

گفتم که : الان میخوام که کلا ویندوز رو حذف کنم و فقط فقط درایو های دیگم باشه با ابونتوم .

یکمی دقت کنید عزیزان  ;)

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
« پاسخ #13 : 20 دی 1395، 11:49 ب‌ظ »
چرا اینجا هیشکی دقت نمیکنه و اسپم میده ...

گفتم که : الان میخوام که کلا ویندوز رو حذف کنم و فقط فقط درایو های دیگم باشه با ابونتوم .

یکمی دقت کنید عزیزان  ;)

خوب اون درایو‌های دیگه‌ی مد نظرت رو پاک نکن! اینکه دیگه جای فکر نداره.

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • Arch + KDE
« پاسخ #14 : 21 دی 1395، 01:43 ب‌ظ »
ممنونم از شما دوست عزیز . به صورت زیر عمل کردم ...

خوب الان میخوام مثلا وارد یکی از درایوهام بشم این ارور رو میدده . یه سوال دیگه برای همه گنو/لینوکس اینقدر ارور میده ؟؟

خودم پیدا کردم ، با دستور زیر میتونید درستش کنید :

sudo ntfsfix /dev/name
« آخرین ویرایش: 21 دی 1395، 02:27 ب‌ظ توسط Alireza_MM »