انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سوالی درباره ی استارت آپ های بین المللی و اجتماعی  (دفعات بازدید: 1301 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • japdeveloper
    • japdeveloper

سلام . خسته نباشید به همه دوستای گلم

یه سوال چند روزه ذهن منو خیلی درگیر کرده یعنی کاملا باعث شده انگیزه خودمو در انجام پروژه ای که استارت زدم از دست بدم و خواهش میکنم دوستانی که اطلاعات دارن به این سوال پاسخ بدهند

سوال من اینه که آیا تو ایران نمیشه پروژه هایی مثل فیسبوک - گوگل - لینکداین - اینستاگرام و خلی از پروژه هایی که جنبه این چنینی دارن را اجرایی کرد؟

من قبلا از یه بنده خدایی شنیده بودم که تو ایران اگر بخوایم همچین پروژه های بزرگی رو اجرایی کنیم از طرف ( سپاه یا قدرت های دیگه در ایران ) به مشکل میخوریم - یا اینقدر بهمون گیر میدن که کلا به غلط کردن بیافتیم

یا اینکه از یه طرف میگن که باید اطلاعات کاربرا رو در اختیار ما بزارید تا بزرایم کار کنید

میشه یه مشاوره بدن دوستانی که از ای اتفاقات با خبرن

ممنون میشم از همتون
کد سالم در بدن سالم ** کد سالم در سیستم عامل سالم

آفلاین علیرضا.ج

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 616
  • گاهی سکوت همان دروغ است
من خودم در سالهای ۹۰ تا ۹۲ یک شبکه اجتماعی بزرگ داشتم در حالی که اون موقع خفقان و فیلتر کردن دیگه یک چیزیه عادی بود مشکلی برای من پیش نیامد اگر بتونی مجوز های لازم رو بگیری هیچ کسی باهات کار نداره تازه زمانی هم مطلبی نامربوط پیدا بشه از طرف اون ارگان برات ایمیل ارسال میشه و اگر تغییری در رویه ات انجام ندادی بعد فیلتر میشی

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • japdeveloper
    • japdeveloper
من خودم در سالهای ۹۰ تا ۹۲ یک شبکه اجتماعی بزرگ داشتم در حالی که اون موقع خفقان و فیلتر کردن دیگه یک چیزیه عادی بود مشکلی برای من پیش نیامد اگر بتونی مجوز های لازم رو بگیری هیچ کسی باهات کار نداره تازه زمانی هم مطلبی نامربوط پیدا بشه از طرف اون ارگان برات ایمیل ارسال میشه و اگر تغییری در رویه ات انجام ندادی بعد فیلتر میشی

یه دنیا ممنون از انرژی مثبتی که دادی - شما هنوز اون شبکه ای که زدید رو دارید؟

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
خیر هیچ مشکلی نداره !
الان شبکه اجتماعی هایی داریم که بدون نیاز به هیچ مجوزی دارن فعالیت می کنن !
مثل ویسگون
البته  مثلا یه شبکه ای مثل لنز فکر کنم مجوز داره !
یا  مثلا  اپارات وقتی شروع کرد هیچ مجوزی نداشت !
یا  خیلی  موارد دیگه !

مجوز معنی نداره این وسط منظور از مجوز گرفتن فقط یه ثبت سایت ئه که بگید اقا ما داریم این سایت رو اداره می کنیم !
و اگه محتوای خلاف قوانین باشه پاک می کنیم ! شما لطفا زرت و زرت  فیلتر نکنید ما رو
و صرفا یک جنبه نیمه رسمی به کار بده !
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • japdeveloper
    • japdeveloper
خیر هیچ مشکلی نداره !
مثل ویسگون
یا  خیلی  موارد دیگه !

مجوز معنی نداره این وسط منظور از مجوز گرفتن فقط یه ثبت سایت ئه که بگید اقا ما داریم این سایت رو اداره می کنیم !
و اگه محتوای خلاف قوانین باشه پاک می کنیم ! شما لطفا زرت و زرت  فیلتر نکنید ما رو

این پروژه هایی که گفتید داخل ایرانه - پروژه های بین امللی هم مشکلی نداره؟

آفلاین علیرضا.ج

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 616
  • گاهی سکوت همان دروغ است

خیر فروختمش
چون وقتم رو خیلی میگرفت و هزینه نگه داری اش اون موقع خیلی زیاد بود
بلکه الان خیلی کمتر در میاد اون موقع یک سرور مجازی با رم ۱ گیگ و سی پی تک هسته ای ۱۰۰۰ مگاهرتز به شخصه ماهی ۱۲۰ هزار تومان پرداخت میکردم
حالا با احتساب تورم و مسايل دیگه یعنی من حدود ماهی ۵۰۰ تومان پرداختی داشتم تازه به کنار ترافیکش که باید اون رو هم میخریدم در کل اگر به قیمت بگم ماهی ۲۰۰ اون موقع برام آب میخورد که طبق تورم میشه حدود ۷۰۰ تومن
ولی الان یک سرور مجازی با امکانات خیلی بالاتر رو ماهی ۲۰۰ بگیری فکر کنم رم ۲ - و سی پی یو ۲ هسته ای ۲۰۰۰ مگاهرتز

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • japdeveloper
    • japdeveloper

خیر فروختمش
چون وقتم رو خیلی میگرفت و هزینه نگه داری اش اون موقع خیلی زیاد بود
بلکه الان خیلی کمتر در میاد اون موقع یک سرور مجازی با رم ۱ گیگ و سی پی تک هسته ای ۱۰۰۰ مگاهرتز به شخصه ماهی ۱۲۰ هزار تومان پرداخت میکردم
حالا با احتساب تورم و مسايل دیگه یعنی من حدود ماهی ۵۰۰ تومان پرداختی داشتم تازه به کنار ترافیکش که باید اون رو هم میخریدم در کل اگر به قیمت بگم ماهی ۲۰۰ اون موقع برام آب میخورد که طبق تورم میشه حدود ۷۰۰ تومن
ولی الان یک سرور مجازی با امکانات خیلی بالاتر رو ماهی ۲۰۰ بگیری فکر کنم رم ۲ - و سی پی یو ۲ هسته ای ۲۰۰۰ مگاهرتز

ممنونم برای وقتی که گذاشتی و جواب منو دادی رفیق - موفق باشی

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
خیر هیچ مشکلی نداره !
مثل ویسگون
یا  خیلی  موارد دیگه !

فرقی نداره !
ببینید یه سری قوانین داریم که اگه بتونید اون ها رو رعایت بکنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیایید
چه داخلی باشه چه بین المللی !
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • japdeveloper
    • japdeveloper
خیر هیچ مشکلی نداره !
مثل ویسگون
یا  خیلی  موارد دیگه !

فرقی نداره !
ببینید یه سری قوانین داریم که اگه بتونید اون ها رو رعایت بکنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیایید
چه داخلی باشه چه بین المللی !
مثلا چه جور قوانینی؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
بین سال‌های ۸۴ تا ۹۲ همین‌طور بود که شما می‌گید، ولی از زمان روی کار اومدن دولت یازدهم، جلوی این کارهای فراقانونی تا حد خیلی زیادی گرفته شده و حمایت‌های خوبی از کاروکسب‌های اینترنتی انجام می‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین JAP

• Full Member
  • *
  • japdeveloper
    • japdeveloper
بین سال‌های ۸۴ تا ۹۲ همین‌طور بود که شما می‌گید، ولی از زمان روی کار اومدن دولت یازدهم، جلوی این کارهای فراقانونی تا حد خیلی زیادی گرفته شده و حمایت‌های خوبی از کاروکسب‌های اینترنتی انجام می‌شه.

یعنی میگی به روحانی رای بدیم ؟ :)))))))))

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
چرا جبهه سیاسی میگیری عزیز من اینجا انجمن اوبونتو هست.
دنیای تکنولوژی پیشرفت کرده و ایران هم خواه نا خواه باید همسوی اون بشه درسته یکم دیر تر ولی خوب شده بالاخره .
بحث این پست سیاسی و مربوط به رای ما و جامعه امروزی نیست.
شما برای رای دادن خودتون نیاز های جامعه حدف های کاندید ها و یقین در عمل کرد و اعتماد خودتون رو ملاک قرار بدین.
دوست عزیز مام ازین حرفشون منظوری نداشتن.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یعنی میگی به روحانی رای بدیم ؟ :)))))))))
نه. می‌گم برنامه‌ها و سوابقشون رو مطالعه کنید و ببینید کدوم برنامه و سابقه براتون مفیدتره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن