انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: [پیشنهاد] تغییر «لینوکس» به «گنو/لینوکس» درعنوان انجمن‌ها  (دفعات بازدید: 3997 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
سلام
اساتید اگر صلاح میدونن و اگر فکر میکنن این سیستم عامل «گنو/لینوکس» هست، نه «لینوکس»، پس  شاید بخوان «سایر توزیعهای لینوکس» رو به «سایر توزیع های گنو/لینوکس» و «میزکار های لینوکس» رو به «میزکار های گنو/لینوکس» تغییر بدن!
+ شاید هم بخوان توضیح انجمن معرفی نرم افزار رو از «معرفی، بررسی امکانات و بحث و گفتگو در مورد نرم‌افزارهای متن‌باز» به «معرفی، بررسی امکانات و بحث و گفتگو در مورد نرم‌افزارهای آزاد» یا همچین چیزی تغییر بدن.
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
حتما انجام خواهد شد :)

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
سلام
اساتید اگر صلاح میدونن و اگر فکر میکنن این سیستم عامل «گنو/لینوکس» هست، نه «لینوکس»، پس  شاید بخوان «سایر توزیعهای لینوکس» رو به «سایر توزیع های گنو/لینوکس» و «میزکار های لینوکس» رو به «میزکار های گنو/لینوکس» تغییر بدن!
+ شاید هم بخوان توضیح انجمن معرفی نرم افزار رو از «معرفی، بررسی امکانات و بحث و گفتگو در مورد نرم‌افزارهای متن‌باز» به «معرفی، بررسی امکانات و بحث و گفتگو در مورد نرم‌افزارهای آزاد» یا همچین چیزی تغییر بدن.
چندین بار مطلب در همین موضوع باز کردیم فقط میگن انجام میشه ](*,)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
سلام
بله، قبلا هم گفتن و گفتن که همچین تغییراتی زمان‌بر و پردردسر هست. شاید کار های مهمتری با اولویت بالاتری دارن.
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو

آفلاین ahangarha

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 33
سلام
بله، قبلا هم گفتن و گفتن که همچین تغییراتی زمان‌بر و پردردسر هست. شاید کار های مهمتری با اولویت بالاتری دارن.
با کوئری زدن می‌شه در چند دقیقه حل کرد داستان رو. نه؟