انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: استفاده صحیح از چاپگر لیزری  (دفعات بازدید: 1433 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی
استفاده صحیح از چاپگر لیزری
« : 01 تیر 1396، 08:52 ق‌ظ »
چاپگرهای لیزری با توجه به ویژگیهای منحصربفرد خود طی سالیان اخیر با استقبال عموم کاربران کامپیوتر در سراسر جهان مواجه شده‌اند. شرکتهای تولیدکننده این نوع چاپگرها متناسب با خواسته‌های جدید و همزمان با پیشرفت تکنولوژی ، مدلهای متفاوتی از این نوع چاپگرها را به بازار عرضه نموده‌اند. در فایل PDF زیر شما با نحوه استفاده صحیح از چاپگرها لیزری  ، نگهداری و تعمیر چاپگرهای اداری برای کاهش هزینه های تعمیرات و با قطعات چاپگر مثل تونر و درام و روش های شناسایی انواع مختلف کارتریج های لیزری اورجینال HP و مزایا و معایب شارژ کارتریج پرینتر و علت تعویض چیپ ست کارتریج و نکاتی مهم درباره ی نگهداری و استفاده از پرینتر لیزری و چاپ افست آشنا میشوید.
« آخرین ویرایش: 03 تیر 1396، 12:01 ق‌ظ توسط milad.ir86 »
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
پاسخ : استفاده صحیح از چاپگر لیزری
« پاسخ #1 : 02 تیر 1396، 06:38 ق‌ظ »
چاپگرهای لیزری با توجه به ویژگیهای منحصربفرد خود طی سالیان اخیر با استقبال عموم کاربران کامپیوتر در سراسر جهان مواجه شده‌اند. شرکتهای تولیدکننده این نوع چاپگرها متناسب با خواسته‌های جدید و همزمان با پیشرفت تکنولوژی ، مدلهای متفاوتی از این نوع چاپگرها را به بازار عرضه نموده‌اند. در فایل PDF زیر شما با نحوه استفاده صحیح از چاپگرها لیزری  ، نگهداری و تعمیر چاپگرهای اداری برای کاهش هزینه های تعمیرات و با قطعات چاپگر مثل تونر و درام و روش های شناسایی انواع مختلف کارتریج های لیزری اورجینال HP و مزایا و معایب شارژ کارتریج پرینتر و علت تعویض چیپ ست کارتریج و نکاتی مهم درباره ی نگهداری و استفاده از پرینتر لیزری و چاپ افست آشنا میشوید.

بعد از چند بار تلاش، نتونستم از گوگل درایو دریافتش بکنم، نمیشد پیوست بکنیدش به همین پست؟
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • میلاد فشی
« پاسخ #2 : 02 تیر 1396، 03:12 ب‌ظ »

بعد از چند بار تلاش، نتونستم از گوگل درایو دریافتش بکنم، نمیشد پیوست بکنیدش به همین پست؟
اتفاقا میخواستم پیوست اش کنم ولی نشد.فروم محلی برای آپلود فایل نداره که !!!
دوباره رفتم از توی گوگل درایو Share اش کردم.تست کردم ، مشکلی نداره.
« آخرین ویرایش: 02 تیر 1396، 03:16 ب‌ظ توسط milad.ir86 »
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #3 : 02 تیر 1396، 08:50 ب‌ظ »
چرا. جایی که ارسال رو می‌نویسی، می‌تونی بهش پرونده هم پیوست کنی.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • میلاد فشی
« پاسخ #4 : 02 تیر 1396، 11:59 ب‌ظ »
چرا. جایی که ارسال رو می‌نویسی، می‌تونی بهش پرونده هم پیوست کنی.
عذر خواهی میکنم.شرمنده.من بعد از این همه مدت عضویت هنوز امکان آپلود و پیوست رو بلد نیستم :oops:
پیداش کردم.وقتی میخوای مطلبی رو ارسال کنی باید روی +انتخابهای اختیاری بیشتر... کلیک کنی!بعد پیوست کنی.