انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چگونه steam را از داخل پروکسی رد کنیم تا سد تحریم ها را بشکنیم؟  (دفعات بازدید: 11708 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
سلام.
همانطور که اگه تاحالا سعی کرده باشید از steam خرید کنید میدونید، نمیشه سی دی کی هارو از داخل ایران فعال کرد

من برای رد شدن از تحریم ها تور ماهیگیری رو فعال کردم و از proxychains استفاده کردم ولی بازم تاثیری نداشت.باز هم این پیغام رو میگیرم که این آیتم در کشور شما قابل دسترسی نیست.

دقت کنید که cd key من region free هست. پس نیاز نیست تا کشور بخصوصی باشه. همین که ایران و کره شمالی و ... نباشه کافیه.

آیا proxychains نمیتونه استیم رو از پروکسی رد کنه؟چرا من هنوز این error رو میگیرم؟
« آخرین ویرایش: 02 تیر 1396، 12:56 ق‌ظ توسط aet »

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
خب مگه تور راه ننداختی ؟
خب با torsocks از تور رد کن استیم رو !‌ اگه تور رو درست راش انداخته باشی کار میکنه :)
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من هم یک سالیه این مشکل رو دارم. اگه کسی فهمید مشکل از چیه، بگه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
خب مگه تور راه ننداختی ؟
خب با torsocks از تور رد کن استیم رو !‌ اگه تور رو درست راش انداخته باشی کار میکنه :)

نمیشه! فقط یه راه داره! خود استیم کلا اجازه استفاده از پروکسی را نمیده یعنی شما نمیتونی از تور ساکس استفاده کنی ولی یه راه داره اونم اینه که از تور به صورت سیستم واید استفاده کنی!
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
  • Arch + KDE
دوست عزیز aet ...

نقل‌قول
من برای رد شدن از تحریم ها تور ماهیگیری رو فعال کردم و از proxychains استفاده کردم ولی بازم تاثیری نداشت.باز هم این پیغام رو میگیرم که این آیتم در کشور شما قابل دسترسی نیست.

شما طبق همین چیزی که گفتی با یک IP دیگه یک ایمیل بساز و با IP جدیدیت یک یوزر داخل steam بساز و تست کن ...

هرچند عوض کردن IP برای ساختن ایمیل غیرمنطقی به نظر میرسه اما به هرحال  ;D ...

تست نکردم اما فکر کنم جواب بده ...
اگر مشکلتون حل شده , [حل شد] رو به عنوان تاپیک اضافه کنید , اینطوری به کاربرای دیگه که مشکل شما رو دارن کمک میکنین ...

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
نقل‌قول
یه راه داره اونم اینه که از تور به صورت سیستم واید استفاده کنی!
میشه لطف کنید به ما هم یاد بدید چطوری ؟

دوست عزیز aet ...

نقل‌قول

شما طبق همین چیزی که گفتی با یک IP دیگه یک ایمیل بساز و با IP جدیدیت یک یوزر داخل steam بساز و تست کن ...

هرچند عوض کردن IP برای ساختن ایمیل غیرمنطقی به نظر میرسه اما به هرحال  ;D ...

تست نکردم اما فکر کنم جواب بده ...
ممنون. ولی من نمیام ۱۰۰ ساعت تجربه دوتام رو همینجوری به هدر بدم.و فکر نمیکنم ربطی به email داشته باشه.

چیزایی که تا اینجا کار نکردن : proxychains و torsocks و تنظیم پروکسی از طریق gnome control center

اینطور که من فهمیدم استیم تمام درخواست های پروکسی رو ignore میکنه و به همین دلیل ما نمیتونیم ip مون رو تغییر بدیم

دنبال یه راهی هستم تا از پروکسی ردش کنم بدون اینکه خودش بفهمه ....
« آخرین ویرایش: 02 تیر 1396، 03:17 ب‌ظ توسط aet »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من با shuttle هم موفهق نبودم. فکر نکنم ربطی به آی‌پی داشته باشه. مشکل از جای دیگه است.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
چیزی که تا الان فهمیدم: اول از همه این یه بخش از agreement ای هست که قبولش کردیم
نقل‌قول
    You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, we may terminate your access to your Account.
بعد اینکه استیم فقط برای اپدیت کلاینت از tcp استفاده میکنه.
و بقیه چیز ها از جمله خود گیم ها از udp استفاده میکنند.پس استفاده از یک پروکسی tcp بی معنی هستش و به سادگی ignore میشه.

فکر کنم باید به دنبال یک پروکسی udp باشم. ولی تا الان هرچی پیدا کردم مربوط بوده به iptables که ازش سر درنمیارم.
برای ویندوز ظاهرا proxy cap موجوده که برای این موضوع طراحی شده و برای مک هم موجوده  ](*,)

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
دوستان به 5 ژوئیه و پایان summer sale نزدیک میشویم.
یعنی از بین این همه متخصص توی این فروم کسی نمیتونه بفهمه مشکل از کجاست؟

ظاهرا توی ویندوز با استفاده از نرم افزار hide my ip مشکل حل شده ولی من نمیخوام برای این کار ویندوز نصب کنم

آفلاین علی رزم دیده

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1244
  • ali76 سابق
یعنی از بین این همه متخصص توی این فروم کسی نمیتونه بفهمه مشکل از کجاست؟
مشکل رو که خودتون هم گفتید از اینجاس که steam برای آپدیت از tcp استفاده می کنه و تور به راحتی روی tcp قابل اجراس ...
ولی استیم برای بازی ها از UDP استفاده می کنه که این پروتکل توسط تور پشتیبانی نمی شه
و تنها راه حل مفیدی که من تو نت پیدا کردم این بود که بیایم پورت های استفاده شده توسط پروتکل UDP رو شنود کنیم و محتوی فرستاده شده روی این پورت ها رو رله کنیم روی پروکسی (البته راه حل های دیگه ای عینه قرار دادن VPN قبل تور و یا کمک گرفتن از SSH و استفاده از iptable بودن ولی خب بعضیاشون غلط بود بعضیاشون هم به کار شما نمیومد)
راه حل های مفیدی تو این لینک وجود داره مطالعه کنین ببینین نتیجه چی می شه :
https://stackoverflow.com/questions/1803329/simple-udp-proxy-solution
به خصوص اولین و دومین راه حل (اسکریپت های پایتونی) خیلی خوب بودن ...
تست کنین و نتیجه رو اعلام کنین
نکته ی جالب قضیه اینجاس که proxy cap هم از الگوریتم مشابه برای redirect کردن اطلاعات روی پروکسی استفاده می کنه پس اگه این اسکریپت ها کار کنه عملاً هیچ تفاوتی با proxy cap نخواهند داشت ...

نمیشه! فقط یه راه داره! خود استیم کلا اجازه استفاده از پروکسی را نمیده یعنی شما نمیتونی از تور ساکس استفاده کنی ولی یه راه داره اونم اینه که از تور به صورت سیستم واید استفاده کنی!
باز هم مفید نخواهد بود چون از گنوم-ستینگ یا هر چیز دیگه ای استفاده کنین به هر حال یا روی socks باید تور رو تنظیم کنین یا روی http که UDP به هیچ کدوم اینا کاری نداره و پروتکل اون از شیوه مجزا برای اتصال استفاده می کنه (البته socks5 پروتکل UDP رو ساپورت میکنه ولی تور نه)

من با shuttle هم موفهق نبودم. فکر نکنم ربطی به آی‌پی داشته باشه. مشکل از جای دیگه است.
مشکل از آی پی هستش منتهی ما نمی تونیم تو حالت عادی آی پی رو برای استیم عوض کنیم (و البته  موقع نصب هم این رو قبول کردید) دلیلش رو هم بالا گفتم چون هیچ کدوم از ابزارهای torify , torsocks , proxychain و هم چنین خود تور UDP رو پشتیبانی نمی کنن در نتیجه UDP بدون عبور از پروکسی و به طور مستقیم وصل میشه پس عملاً شما آی پی رو برای استیم عوض نکردین و همچنان با آی پی اصلی شما متصل میشه

هیچ ربطی به ایمیل نداره ...
در ضمن شرکت های ارائه دهنده ی خدمات ایمیل به هیچ عنوان اطلاعاتی عین آی پی و یا محل فرد مورد نظر رو با شرکت های دیگه به اشتراک نمی ذارن پس استیم نخواهد فهمید که شما این ایمیل رو با آی پی ایران باز کردین یا آمریکا ...
« آخرین ویرایش: 08 تیر 1396، 07:24 ب‌ظ توسط ali76 »

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
ali76
دوست عزیز ممنون. ولی انگار مشکلات تموم نشدنی هستند
الان وقتی که استیم باز میشه یه پورت رندوم udp رو انتخاب میکنه.و وقتی باز شد نمیشه با اسکریپت ها اون رو پورت رو از طریق پروکسی رد داد.

دارم خودم به دنبال اسکریپتی میگردم که بیاد کل پورت های udp رو از طریق tcp انتقال بده!
ولی فکر نکنم وجود داشته باشه.
برای فعال کردن یه بازی چه سختی ها که نمیکشیم.

آفلاین علی رزم دیده

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1244
  • ali76 سابق
ali76
دوست عزیز ممنون. ولی انگار مشکلات تموم نشدنی هستند
الان وقتی که استیم باز میشه یه پورت رندوم udp رو انتخاب میکنه.و وقتی باز شد نمیشه با اسکریپت ها اون رو پورت رو از طریق پروکسی رد داد.

دارم خودم به دنبال اسکریپتی میگردم که بیاد کل پورت های udp رو از طریق tcp انتقال بده!
ولی فکر نکنم وجود داشته باشه.
برای فعال کردن یه بازی چه سختی ها که نمیکشیم.
خواهش می کنم برای فعال کردن بازی که نیست در واقع برای دور زدن اونه چون موقع نصب بازی متعهد شدین که از پروکسی استفاده نکین
در ضمن می تونین با فایروال تمام پورت های UDP رو به جز یدونه ببندین (پورت های UDP تو رنج 0 تا 65535 قرار می گیره) و اون پورت رو با اسکریپت رو پروکسی اجراش کنین
البته می شه اسکریپت رو طوری دستکاری کرد که تمام پورت های 0 تا 65535 رو روی پروکسی رد کنه
« آخرین ویرایش: 08 تیر 1396، 09:12 ب‌ظ توسط ali76 »

آفلاین amirpointer

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
برو برنامه taklol رو دانلود کن حل میشه مشکلت

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
هوووم… یه نرم‌افزار ویندوزی مالکیتی که در جواب به یه موضوع چهار سال پیش معرّفی شده. خیلی جالبه!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
دوست عزیز قوانین انجمن رو خوندید؟
تاپیک قدیمی رو وقتی بخواهید پیام بدید یک هشدار بهتون میده اگر دیده باشید.
خداحافظ لینوکس!