انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: openmailbox در دسترس نیست، ارتقا خدمات زیادی طول کشیده  (دفعات بازدید: 6966 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق
فکر کنم دیروز بود که رفتم و گفت داریم خدمتامون رو ارتقا میدیم و فقط چند ساعت دیگه دوباره میایم بالا.
یعدش هم گفتن قبل از نیم‌روز میایم بالا اما هنوز که هنوزه خبری نشده.
راستش میترسم کلا دیگه نیاد بالا!
محتمل هست همچنین سرویسی که با پول donate ها تغذیه میشه یک روز بره پایین و دیگه نیاد بالا.
کسی خبری چیزی نداره؟
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
اوپن‌میل‌باکس بعضی موقع‌ها همینجوری از دسترس خارج میشه. چیز جدیدی نیست. آره امکانش هست که دیگه بره و برنگرده!

توصیه من استفاده از riseup هست. https://riseup.net

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
اوپن‌میل‌باکس بعضی موقع‌ها همینجوری از دسترس خارج میشه. چیز جدیدی نیست. آره امکانش هست که دیگه بره و برنگرده!

توصیه من استفاده از riseup هست. https://riseup.net
منم طبق توصیه بزرگان،‌پیشنهادم riseup.net هست اما ثبت‌نام توش کار بسیار سختی هست و حتی اگر با کد دعوت هم بخوای کسی بیاری، اگر کار خلاف مقرراتشون انجام بده، با شما هم برخورد می‌کنن...!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
riseup خوبه اما نه برای هر کاری، از openmailbox میخوام برای کار های عمومی‌تر استفاده بکنم.
درسته که openmailbox میره پایین و به قول شما قبلا هم رفته، اما وقتی میگن We should be back in a few hours at most، توقع دارم همونطور که گفتن ظرف چند ساعت برگردند.
البته همونطور که خودشون گفتن، تضمینی ارائه نمیدن و اگر بره و دیگه برنگرده، من نمیتونم چیزی بگم.
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
حتی اگر با کد دعوت هم بخوای کسی بیاری، اگر کار خلاف مقرراتشون انجام بده، با شما هم برخورد می‌کنن...!
فکر میکردم وقتی یک نفر رو دعوت میکنید، طی مدت کوتاهی اطلاعات دعوت شونده و دعوت کننده حذف میشه.
کانال IRC

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
الآن اومد بالا سایتش.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
riseup خوبه اما نه برای هر کاری،
چرا برای هرکاری خوب نیست؟

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
الان که برای من خیلی خوب و شیک کار می کنه. یه ایمیل هم برای کارای عمومی و پیش پا افتاده گرفتم ازش.

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
یه هاست cpanle ماهی ۲ هزار تومن هم داریم !
دایرکت ادمین تا سالی 15 هزار تومن هم گمونم پیدا بکنید !
با هزینه خیلی پایین یه سرویس ایمیل شخصی برای خودتون با یا دامنه ساده راه بندازید !
این کارا چیه ؟
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • دبیان + xfce
این کارا چیه ؟
برای داشتن یه ایمیل امن استفاده از هاست اشتراکی توصیه نمیشه.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
این کارا چیه ؟
ایمیل امن نداریم، کلا ایمیل پروتکل نا‌امنیه، ولی اگه بتونید روش GPG/PGP پیاده‌سازی کنید تا حد زیادی میشه گفت امن شده...
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • دبیان + xfce
ایمیل امن نداریم، کلا ایمیل پروتکل نا‌امنیه، ولی اگه بتونید روش GPG/PGP پیاده‌سازی کنید تا حد زیادی میشه گفت امن شده...
درسته سوشا جان. منظورم نسبتا امن بود.

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
الان که برای من خیلی خوب و شیک کار می کنه. یه ایمیل هم برای کارای عمومی و پیش پا افتاده گرفتم ازش.
الآن اومد بالا سایتش.
بله، یک قسمت pricing هم اضافه کردن که امیدوارم کمک بکنه به مخارجشون و نرن پایین دیگه برنگردن...
+ از وب‌میل جدیدشون خوشم نیومد، فکر کنم بیشتر هم پردازش نیاز داره(جاوا اسکریپت و اینا)
riseup خوبه اما نه برای هر کاری،
چرا برای هرکاری خوب نیست؟
نظر شخصی منه، در حالی که openmailbox  پنج گیگابایت فضا میده، riseup اگر اشتباه نکنم تنها ۴۰۰ مگابایت میده(اونم برای همه چیز)و در نتیجه کارایی که اهمیت کمتری داره رو با openmailbox انجام میدم.
با هزینه خیلی پایین یه سرویس ایمیل شخصی برای خودتون با یا دامنه ساده راه بندازید !
این کارا چیه ؟
۱- یک هاست ۲۰۰۰ تومانی چقدر کیفیتش خوبه؟هرچند که هیچ وقت هاست و دامنه خریداری نکردم، اما حدس میزنم کیفیت و پایداری که از این طریق گیرم میاد بطور محسوسی کمتر از openmailbox هست.
۲- احیانا این کار ها دردسر فنی و مدیریت نمیخواد؟ یک بار فراموش کردم تمدیدش بکنم، همه چی میره تو هوا.
این کارا چیه ؟
چرا؟یک پیوند هم میتونه کافی باشه برای مطالعه بیشتر(لطفا)
کانال IRC

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
بعد از کمی بیشتر کار کردن باهاش متوجه شدم که هنوز یکسری قسمت هاش درست کار نمیکنه یا در حال کار روش هستند.
کانال IRC

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
  • Arch + KDE
این کارا چیه ؟
ایمیل خود شما ظاهرا این هست : wowkhanmoghol66@yahoo.com ...

صرفا خواستم ببینم چرا خودتون یک همچین چیزی راه نمیدازید ؟

:lolflag:
اگر مشکلتون حل شده , [حل شد] رو به عنوان تاپیک اضافه کنید , اینطوری به کاربرای دیگه که مشکل شما رو دارن کمک میکنین ...