انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

ابتدا متن را با دقت بخوانید و بعد گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کنید!

از میزکار گنوم و  زبان فارسی در توزیعم استفاده می‌کنم.
3 (9.1%)
نه از میزکار گنوم و نه از زبان فارسی در توزیعم استفاده نمی‌کنم.
11 (33.3%)
از میزکار گنوم در توزیعم استفاده می‌کنم ولی فارسی نه.
15 (45.5%)
از زبان فارسی در توزیعم استفاده می‌کنم ولی از میزکار گنوم نه.
4 (12.1%)

مجموع آرای اعضا: 33

نویسنده موضوع: چه تعداد کاربر از گنوم و زبان فارسی در توزیعشان استفاده می‌کنند؟!  (دفعات بازدید: 1832 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
با درود،
امیدوارم خوب باشید...

قصد دارم با این نظرسنجی ببینم چه تعداد افراد از میزکار گنوم و همزمان از زبان فارسی در توزیعشون استفاده می‌کنن.
یعنی هم گنوم دارن و هم گنومشون فارسی هست و یا خیر. اصلا آیا گنوم استفاده می‌کنن؟ اگر نمی‌کنن در توزیع‌های دیگر از فارسی به عنوان زبان پیش‌فرض استفاده می کنند؟
منظور از استفاده‌ی زبان فارسی در توزیع:
زبان پیشفرض را بر روی فارسی گذاشته باشند و خود سیستم‌عامل و برنامه‌هایش از زبان فارسی استفاده کنند. مانند فهرست و سامانه تنظیمات و غیره.

اگر شما جزو دسته‌ای هستید که در میزکار گنوم خودشون از زبان فارسی استفاده می‌کنند، گزینه ۱ را انتخاب کنید.
اگر شما جزو دسته‌ای هستید که نه از گنوم . نه از زبان فارسی در توزیعتون استفاده نمی‌کنید، گزینه دوم را انتخاب کنید.
اگر شما جزو دسته‌ای هستید که فقط از گنوم استفاده می‌کند اما از زبان فارسی نه، گزینه سوم را انتخاب کنید.
اگر شما جزو دسته‌ای هستید که از فارسی در توزیعتون استفاده می‌کنید ولی در سایر میزکار‌های دیگه، گزینه آخر را انتخاب کنید.

موفق باشید...
« آخرین ویرایش: 06 مهر 1396، 01:57 ق‌ظ توسط Sosha »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین MR-Mostafa

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • Ubuntu Gnome
از میزکار گنوم در توزیعم استفاده می‌کنم ولی فارسی نه. (گزینه سوم)  8) ;D

محیط دسکتاپ با زبان فارسی به نظرم اصلا خوب نیست، خیلی ضایعه. همه چی جاش برعکسه.  ???
البته توی محیط گنو/لینوکس تست نکردم ولی توی ویندوز یه بار تست کردم که به چند دقیقه نکشید دوباره انگلیسی کردم. :D
زبان انگلیسیم هم تعریفی نیست ولی در حد کار راه انداز، تا حدودی مناسبه

پ.ن: صرفا بابت بالا اوردن تاپیک  :D

« آخرین ویرایش: 06 مهر 1396، 02:14 ق‌ظ توسط MR-Mostafa »
در یک گفتگوی آموزشی مهم نیست کسی اشتباه یا درست جواب دهد، چون در آخر مشخص خواهد شد. می‌نویسم تا همه بخوانند؛ شاید کسی چیزی یاد بگیرد و یا استادی اشتباه مرا بگیرد.
با ما تازه واردها مهربان باشید :D

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
خودم استفاده کردم
نظر خودت چیه ااصلا استفاده کردی نظر خودت رو بگو بدونیم تجربه خودت چیه؟

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • Only Ubuntu <3
من رو یونیتی کامل استفاده کردم.
نظر خودم اینه که خوبه بقیه هم اگر استفاده کنن، عادت می‌کنن.

ترجمه‌هاشم اتفاقا خیلی خوب و سادست. بنظرم فقط همون بحث عادت هست که بقیه از فارسی استفاده نمی‌کنن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین alipg

• Full Member
  • *
  • ارسال: 239
من فارسی استفاده نکردم تا حالا، اما تا جایی که دیدم ترجمه‌های کاملی و خوبی داشته و کمک کسانی که استفاده می‌کنن کمک می‌کنه بهتر هم بشه.

آفلاین james_m

• Newbie
  • *
  • ارسال: 19
  • برنامه نویس ، دوستدار گنو/لینوکس و آزادی !
من فارسی استفاده نکردم تا حالا، اما تا جایی که دیدم ترجمه‌های کاملی و خوبی داشته و کمک کسانی که استفاده می‌کنن کمک می‌کنه بهتر هم بشه.
ترجمه هاش روون و خوبه منتها یبار من تست کردم تمام پوشه های خانه اش اسماشون فارسیه و یکم سخته تو ترمینال...
گنو باید گنو باشد گنویی که گنو نباشد گنو نیست!

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
فارسی بودن شاید برای کاربرهای عادی و کسانی که از کامپیوتر انتظار زیادی ندارن خیلی هم خوب باشه (به‌خصوص پدر و مادرهایی که چندان با انگلیسی آشنا نیستن)، اما به‌نظرم برای یه کاربر حرفه‌ای دردسرزا هست. به‌خصوص اگر بخوای مشکلاتت رو توی سایت‌های انگلیسی زبان حل کنی ;D

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
ترجمه هاش روون و خوبه منتها یبار من تست کردم تمام پوشه های خانه اش اسماشون فارسیه و یکم سخته تو ترمینال...
اینجا یه مقدار این مشکل حل شده، اگه منظورتون ترمینال مجازی باشه.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • Only Ubuntu <3
اونو خودت میتونی تیک بزنی که اسم پوشه‌ها فارسی بشه یا نشه!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من فارسی استفاده می‌کنم،‌ولی روی یونیتی. پدر و مادرم اما روی لپ‌تاپ‌هاشون گنوم فارسی دارن و راضین.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن