انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: عدم نمایش ایکون های close و maximum (حل شد)  (دفعات بازدید: 1844 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین malmal2694

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 43
سلام من برنامه True studio نصب کردم که برای برنامه نویسی میکروکنترلر های arm به کار می رود ولی وقتی که نرم افزار باز می شود یک صفحه کوچک در نر افزار باز میشود، برای تبدیل نسخه ی رایگان به پولی ولی آن را نمیتوانم ببندم و دکمه ی maximum هم وجود ندارد و فقط دکمه ی minimum وجود دارد، اگر هم این پنجره را نبندم با نرم افزار نمی توانم کار کنم، الان باید چه کار کنم؟
سیستم عاملم هم kubuntu 17.04 هست و میز کارم هم kde هستدر ضمن در ویندوز می تونستم با این نرم افزار کار کنم
سیستمی هم که این نرم افزار برای ubuntu پیشنهاد می کنه اوبونتو 16.04 به همراه میز کار gnome 3 یا unity هست، ولی من می خوام روی میز کار kde نرم افزار اجرا کنم
لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه با تشکر
« آخرین ویرایش: 13 مهر 1396، 04:43 ب‌ظ توسط malmal2694 »

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
پاسخ : عدم نمایش ایکون های close و maximum
« پاسخ #1 : 10 مهر 1396، 08:07 ق‌ظ »
بهتره از همون سیستم پیشنهادی نرم افزار استفاده کنید، ممکنه با مشکلات دیگری هم مواجه بشید.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین blood

• Newbie
  • *
  • ارسال: 17
    • زرداب
« پاسخ #2 : 10 مهر 1396، 12:41 ب‌ظ »
سلام من برنامه True studio نصب کردم که برای برنامه نویسی میکروکنترلر های arm به کار می رود ولی وقتی که نرم افزار باز می شود یک صفحه کوچک در نر افزار باز میشود، برای تبدیل نسخه ی رایگان به پولی ولی آن را نمیتوانم ببندم و دکمه ی maximum هم وجود ندارد و فقط دکمه ی minimum وجود دارد، اگر هم این پنجره را نبندم با نرم افزار نمی توانم کار کنم، الان باید چه کار کنم؟
سیستم عاملم هم kubuntu 17.04 هست و میز کارم هم kde هستدر ضمن در ویندوز می تونستم با این نرم افزار کار کنم
سیستمی هم که این نرم افزار برای ubuntu پیشنهاد می کنه اوبونتو 16.04 به همراه میز کار gnome 3 یا unity هست، ولی من می خوام روی میز کار kde نرم افزار اجرا کنم
لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه با تشکر

یا طبق حرف Fedora-Red Hat از سیستم پیشنهادی خود نرم افزار استفاده کنید یا کرنل رو دانگرید کنید اگه اسرار به استفاده از همین ورژن اوبونتو دارین.

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
« پاسخ #3 : 11 مهر 1396، 08:09 ق‌ظ »
اون سیستم پیشنهادی نیست بلکه توصیه شده است، recommended یعنی توصیه شده، suggested یعنی پیشنهادی

در لینک زیر سیستم های توسعه شده را بیان کرده:

https://atollic.com/resources/download/linux/

بهتره از همونا استفاده کنید.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین malmal2694

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 11 مهر 1396، 03:30 ب‌ظ »
پس فکر کنم برم gnome با ubuntu بهتر باشه

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
« پاسخ #5 : 11 مهر 1396، 03:34 ب‌ظ »
پس فکر کنم برم gnome با ubuntu بهتر باشه
ubuntu gnome 17.10
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
« پاسخ #6 : 12 مهر 1396، 01:28 ق‌ظ »
ubuntu gnome 17.10
البته gnome اش اضافه اس و همون ubuntu کافیه ;)

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • Only Ubuntu <3
« پاسخ #7 : 12 مهر 1396، 02:07 ق‌ظ »
ubuntu gnome 17.10
البته gnome اش اضافه اس و همون ubuntu کافیه ;)
هنوز بعضیا در نسخه‌های پیشین موندن و زوده بگیم اوبونتو ۱۷.۱۰. از ۱۸.۰۴ اناشالله  ;D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین malmal2694

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #8 : 13 مهر 1396، 12:43 ب‌ظ »
شرمنده که اشتباه نوشتم دیگه دیشت رفتم اوبونتو با میز کار گنوم که واقعا از شخصی سازیش خوشم اومد و نرم افزار هم مشکل عدم نمایش ایکون های close و maximum حل شد
دست همه درد نکنه بابت راهنمایی

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • Only Ubuntu <3
« پاسخ #9 : 13 مهر 1396، 01:02 ب‌ظ »
عبارت [حل شد] رو به ارسال اولتون اضافه کنید :)