انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: داده‌کاوی لاگ  (دفعات بازدید: 966 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mehdimj

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
    • A State Of Code
داده‌کاوی لاگ
« : 06 آبان 1396، 12:47 ق‌ظ »
آقا هر چی دروده بر شما و کاربران شما
من ای دی آقا دانیال رو از ‌Ali EF ادمین لاگ اصفهان و لاگ اصفهان رو هم از لاگ شیراز گرفتم
من از شیرازم و مدتیه که از ویندوز سویچ کردم روی اوبونتو و گنو/لینوکسی شده ام، به لاگ های شیراز  می رم  و واقعا استفاده می کنم
من این ترم داده‌کاوی دارم و می خواستم اگر قابل بدونید و اجازه بدید لاگ تهران رو آنالیز کنم (حالا چرا تهران، همون طور که بالا هم عرض کردم، همین در خواست رو از ادمین شیراز و اصفهان لاگ کردم اما متاسفانه داده چندانی نداشتند و گفتند می تونم از دیگر لاگ های ایران استفاده کنم)
این یه بازی برد برده که به نفع جفت ماست، من کاربران و اتفاقات لاگ رو کاوش می کنم و هم شما به صورت کاملا رایگان میتونید نقشه راهی برای ادامه و توسعه بنیاد های نرم‌افزار، گنویی و کاربران گنو/لینوکسی داشته باشید
سوال هایی هم که دارم و داده هایی که می تونید در اختیارم قرار بدید میتونه :
میزان ترافیک هفتگی (چه کسانی هر هفته به لاگ می آیند و یا برای اولین بار هست که می آیند)
نحوه و میزان رسیدن کاربران به تهران لاگ چه قدر است (از طریق وب، کانال تلگرام و یا . . .)
در چه هفته ها یا فصل هایی تعداد کاربران افزایش پیدا کرده
بیشتر کاربران به دنبال چه مطلبی بوده اند
و در آخر هر چیزی که از منظر شما قابل کاوشه
البته داده هایی که امنیتی هستند و یا حریم خصوصی کاربران شما رو نقض می کنند رو می تونید ندید، فقط اطلاعاتی که منع انتشار نداشته باشه❗️ و در آخر همه اطلاعات کاوش شده به شما ارائه میشه😊