انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: راه حلی برای مقابله با سیستم cloudflare وجود دارد؟  (دفعات بازدید: 1129 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
با عرض سلام.
همون طور که مطلع هستید، cloud flare زیادی و بیش از حد به شبکه tor گیر داده است. و واقعا هم سیستم پر استفاده ایه و اکثیر وبسایت ها ازش استفاده میکنند. سوالم اینه که: باید چی کار کنیم؟ ما ایرانی های لینوکسی که نمیتونیم استفاده از تور رو کنار بذاریم. آیا alternative ای برای شبکه tor وجود دارد؟

به تازگی هم وبسایت هایی رو مشاهده کردم که با حل کپچا هم به صورت کامل لود نمیشوند. و باید ۲ - ۳ تا کپچا رو برای جاهای مختلف وبسایت که به سرور های دیگه متصلند با استفاده از انالیز سورس کد پیدا کنیم و کپچای اون جاها رو هم حل کنیم.

مشتاقانه منتظر شنیدن پیشنهادات دوستان هستیم.
« آخرین ویرایش: 09 دی 1396، 12:19 ق‌ظ توسط aet »

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
فکر نکنم راه حلی باشه که بشه با تور از این سایتا استفاده کرد ولی تنها چاره‌ای که به‌نظرم میاد اینه که این سایت‌ها رو توی Ignore host ها بزاریم که از تور  استفاده نکنن و در نهایت مجبور نباشید با این مشکل دست و پنجه‌ نرم کنید.
ولی اگه بخواید برای اون سایتا هم از تور استفاده کنید فکر نمی‌کنم راه حلی برای این موضوع وجود داشته باشه که cloudflare بهش گیر نده مگر این‌که مدیر سایت تعیین کرده باشه که برای ورود به اون سایت cloudflare به تور گیر نده که چند وقت پیش یه مقاله تو این وبلاگ در موردش دیدم.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین aet

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
فکر نکنم راه حلی باشه که بشه با تور از این سایتا استفاده کرد ولی تنها چاره‌ای که به‌نظرم میاد اینه که این سایت‌ها رو توی Ignore host ها بزاریم که از تور  استفاده نکنن و در نهایت مجبور نباشید با این مشکل دست و پنجه‌ نرم کنید.
ولی اگه بخواید برای اون سایتا هم از تور استفاده کنید فکر نمی‌کنم راه حلی برای این موضوع وجود داشته باشه که cloudflare بهش گیر نده مگر این‌که مدیر سایت تعیین کرده باشه که برای ورود به اون سایت cloudflare به تور گیر نده که چند وقت پیش یه مقاله تو این وبلاگ در موردش دیدم.
منم یه جورایی این نتیجه گیری غم انگیز رو حدس زده بودم که راه حلی نباشه.
بیشتر به نظرم باید یه alternative ای برای شبکه تور پیدا کنیم. مخصوصا زمانی ناشناس ماندن زیاد اولیت مهمی نباشه انجام این کار ساده تر میشه.
کسی راه حل open source ای میشناسه؟ واقعا دیگه حالم از حل کپچا ها داره به هم میخوره.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
راه‌حل خیلی ساده‌ای داره. از پایگاه‌هایی که اجازهٔ ورود با تور رو نمی‌دن، استفاده نکنید. خودم هم مدّت‌هاست استفاده نمی‌کنم.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
https://zeronet.io/
جا داره برسی بشه.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).