انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

موافق هستید گروهی برای گفت و گوی مجازی داشته باشیم؟

بله
15 (44.1%)
نه!!!!
6 (17.6%)
بیکاری؟به جای این کارا برو هرد رو توسعه بده!
13 (38.2%)

مجموع آرای اعضا: 34

نویسنده موضوع: جایی به نام گفت‌و‌گو ی کاربران فارسی زبان اوبونتو!  (دفعات بازدید: 6550 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
معمولا گروه‌های تلگرامی به جای اینکه یه جو دوستانه داشته باشه و برای یه سری خبررسانی و ... باشه, تبدیل میشه به گروه‌های Q/A و به منابع فارسی صدمه میزنه، به طوری که همه سوالاتشون را در گروه‌ می‌پرسن در حالی که انجمن می‌تونه یه آرشیو خیلی خوب باشه اگر همه‌ی بحث‌ها منتقل بشه بهش!

به شخصه با این ایده مخالفم!
اون بالاتر ها باز هم گفتم که گروه برای چی نیاز داریم...پحث پرسش و پاسخ هم تا جایی که یادم میاد توی گروه نبود یا اینکه سوال های ابتدایی ای مثل مشکلات معمول apt داشتیم که توی همین انجمن و ویکی دربارش گفته شده و اونجا هم معمولن لینک داده میشد به انجمن...

برای نظم بیشتر هم میشه رباتی ساخت که پرسش و پاسخ هایی که نیازه توی انجمن قرار به طور خودکار به انجمن ارسال بشه...

مطمئنا من نوشته‌های شما را خوندم، شما هم حتما در جمع کاربران گنو در گروه‌های تلگرام بوده‌اید، همیشه افرادی خواهند بود که سوال‌های Help Vampireی بپرسند، همیشه افرادی خواهند بود که در مورد کالی بپرسند و همیشه افرادی خواهند بود که ناخودآگاه جواب بدن، معمولا همه‌ی گروه‌‌ها با این هدف ساخته میشه ولی خب ...
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
معمولا گروه‌های تلگرامی به جای اینکه یه جو دوستانه داشته باشه و برای یه سری خبررسانی و ... باشه, تبدیل میشه به گروه‌های Q/A و به منابع فارسی صدمه میزنه، به طوری که همه سوالاتشون را در گروه‌ می‌پرسن در حالی که انجمن می‌تونه یه آرشیو خیلی خوب باشه اگر همه‌ی بحث‌ها منتقل بشه بهش!

اون بالاتر ها باز هم گفتم که گروه برای چی نیاز داریم...پحث پرسش و پاسخ هم تا جایی که یادم میاد توی گروه نبود یا اینکه سوال های ابتدایی ای مثل مشکلات معمول apt داشتیم که توی همین انجمن و ویکی دربارش گفته شده و اونجا هم معمولن لینک داده میشد به انجمن...

برای نظم بیشتر هم میشه رباتی ساخت که پرسش و پاسخ هایی که نیازه توی انجمن قرار به طور خودکار به انجمن ارسال بشه...

مطمئنا من نوشته‌های شما را خوندم، شما هم حتما در جمع کاربران گنو در گروه‌های تلگرام بوده‌اید، همیشه افرادی خواهند بود که سوال‌های Help Vampireی بپرسند، همیشه افرادی خواهند بود که در مورد کالی بپرسند و همیشه افرادی خواهند بود که ناخودآگاه جواب بدن، معمولا همه‌ی گروه‌‌ها با این هدف ساخته میشه ولی خب ...
بله ولی من منظورم این نبود.
منظورم کانال گروه بود که سوال ها رو اونایی که جواب گرفتن رو بایگانی می کنه.
این یه حالت خوب برای گروه های تلگرامی یا کلا هرجای دیگری در مسنجر های مجازی هست که بایگانیی برای سوال و جواب ها بسازند.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Mehregaan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113

قرار هم نیست چنین افرادی وجود نداشته باشن...توی irc های زبان اصلی خیلی از گنو ها هم چنین افرادی هستند-درحالی که میزان افراد انلاین و درحال فعالیت چندین برابر گروه قبلی هست-هیچ کدومشون هم از کانال irc اخراج نشدن،معمولن یا به راه راست هدایت شدن  ;D و یا خودشون فرار کردن...

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
بله ولی من منظورم این نبود.
منظورم کانال گروه بود که سوال ها رو اونایی که جواب گرفتن رو بایگانی می کنه.
این یه حالت خوب برای گروه های تلگرامی یا کلا هرجای دیگری در مسنجر های مجازی هست که بایگانیی برای سوال و جواب ها بسازند.

خب کل حرف من اینه که چرا یه همچین آرشیو خوبی باید روی کانال باشه؟

وقتی می‌تونه روی وب باشه و تا ابد هم باقی بمونه :)
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس