انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بررسی میز کار xfce در توضیع های دیگر(حل شد )  (دفعات بازدید: 1994 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 00025

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
با سلام آیا کسی در توضیع های دیگر با میز کار xfce کار کرده که گزینه ها و اپشن های متعدد داشته باشه مثل مانجرو یا اپن سوزه و آیا میشه ایا این اپشن های اضافی رو در زوبونتو وارد کرد...
« آخرین ویرایش: 16 بهمن 1396، 05:15 ب‌ظ توسط 00025 »

آفلاین 00025

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
پاسخ : بررسی میز کار xfce در توضیع های دیگر
« پاسخ #1 : 16 بهمن 1396، 03:00 ق‌ظ »
آیا کسی با mx-17  کار کرده؟ با مانجارو چی آخه طرف وقتی راست کلیک میکنه رو صفحه انگار ویندوز ده رو داره قورت میده
« آخرین ویرایش: 16 بهمن 1396، 03:13 ق‌ظ توسط 00025 »

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
« پاسخ #2 : 16 بهمن 1396، 05:25 ق‌ظ »
با سلام آیا کسی در توضیع های دیگر با میز کار xfce کار کرده که گزینه ها و اپشن های متعدد داشته باشه مثل مانجرو یا اپن سوزه و آیا میشه ایا این اپشن های اضافی رو در زوبونتو وارد کرد...

میشه بگید مثلا چه آپشن‌هایی؟ از اونجایی که همشون نرم‌افزار آزادن شما هر تغییری دلت بخواد می‌تونی ایجاد کنی!
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
« پاسخ #3 : 16 بهمن 1396، 08:51 ق‌ظ »
XFCE چی هست که آپشن داشته باشه ;D فقط یه میزکار ساده است.

اگر منظورتون را از "گزینه ها و اپشن های متعدد" توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند