انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: وایمکس2  (دفعات بازدید: 1448 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Texas

• Newbie
  • *
  • ارسال: 18
وایمکس2
« : 15 امرداد 1389، 08:50 ب‌ظ »
من تو  انجمن که گشتی می زدم فهمیدم که خیلی ها از پایین بودن سرعت اینترنت تو ابونتو  می نالند که  ولی در ویندوز این جوری نیست در جواب نوشته بودند که این ربطی به اوبونتو ندارد و به خاطر ISP ویا نوی قطعات کامپیوتر یا  دستکاری تنظیمات اوبونتو   هست که سرعت اینترنت پایین  می اید من هم این  جوری باور دارم  چون با چشم خودم دیدم
می خواستم بدونم  همچین  مشکلی کسی با وایمکس ایرانسل داره یا نه ؟(که تو ویندوز خوب باشه اما در اوبونتو ...)
منظورم مودم  های وایمکس ایرانسل که با اوبونتو مچ   هست یا نه ؟ (که تو ویندوز خوب باشه اما در اوبونتو ...)
با تشکر :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

آفلاین مهدی...

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
  • http://Mearaji.ir
    • وبلاگم
پاسخ به: وایمکس2
« پاسخ #1 : 16 امرداد 1389، 08:16 ق‌ظ »
دوست عزیز!
من که اصلا چنین چیزی رو قبول ندارم!
اگه کمی اصول شبکه رو بدونید شما هم به چنین حرفی که تو ویندوز سرعت اینترنت بالاتره میخندید!
اصلا ربطی به سیستم عامل نداره... فقط در یک حالت خاص! اونم مربوط به درایور سخت افزار مورد نظره که گاهی اوقات درایور نسخه های لینوکسی محدودیت دانلود دارن!
راه حلش هم پیدا کردن درایوریه که این مشکل رو نداشته باشه که معمولا فروشیه و رایگان نیست...

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 758
  • گوگل دوست خوبیه، فقط باید ازش بپرسی
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
« پاسخ #2 : 16 امرداد 1389، 12:35 ب‌ظ »
مودم های دیال آپ اکثرا سافت مودم (یا وین مودم)هستن که یه قسمت از کارشون رو نرم افزار انجام میده تا بتونن از سخت افزار کم کنن،‌ اگه دیال آپ میخوای یه مودم واقعی بخر.
اما واسه ADSL (من وایمکس ندارم و حقیقت اینه که هنوز ندیدم) با کارت شبکه وصل بشه مطلقا هیچ تفاوتی نداره. با USB هم همینطور.

آفلاین Texas

• Newbie
  • *
  • ارسال: 18
« پاسخ #3 : 16 امرداد 1389، 01:06 ب‌ظ »
آقا مهدی و fzerorubigd تشکر.