انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رفع مشکل حذف میز کار ابونتو و بالا نیامدن ابونتو  (دفعات بازدید: 583 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین n.abasirad

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام و خسته نباشید خدمت شما
من بعد از نصب میز کار گنوم 3 با استفاده از دستور sudo add-apt-repository ppa:gnome3-team/gnome3-staging , sudo apt install gnome gnome-shell.
به دلایل خوب کار نکردن میزکار اصلی ابونتو 16.04(یونیتی) تصمیم به پاک کردن گنوم کردم با اجرای کد sudo apt-get remove ubuntu-gnome-desktop  فقط من در حین اجرای کد ، وقتی دیدم میز کار یونیتی هم داره پاک میشه متاسفانه هول شدم و همش کلید q و ctrl+c را چند با زدم و دیگه صفحه همینجوری متوقف شد  بعدا با کلید پاور که سیستم رو خاموش و روشن کردم سیستم توی همون صفحه ابونتو گیر میکنه
و هیچ کدوم از کلیدای ctrl+alt+f1 و alt+f1  کار نمیکنن. فقط ی صفحه مشکی باز میشه . لطفا کمک کنید
« آخرین ویرایش: 13 تیر 1397، 05:42 ب‌ظ توسط n.abasirad »

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
صفحه اوبونتو کجاست؟ یه عکس بگیر ...

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
احتمالا plymouth .
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین n.abasirad

• Newbie
  • *
همون صفحه plymouth

آفلاین n.abasirad

• Newbie
  • *
البته اینم بگم من خیلی سرچ کردم ولی ه کلید میانبری که هست برای رتن به صفحه log in  و boot کردن هیچ کدوم کار نمیکنه و همگی منو به ی صفحه میبرن که اخرین خطش نوشته شده:
a start job is running for hold until boot process finishing up
که زمان روبروش هم هرچی بیشتر بمونه تو این صفحه بیشتر میشه

آفلاین Hosseinifard

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
اگه میتونی دوباره اوبونتو رو نصب کن (اگه اطلاعات مهمی داری اول اوبونتو رو لایو اجرا کن اطلاعاتت رو بریز رو یه فلش یا هارد اکسترنال )