انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دوست داران unity  (دفعات بازدید: 2090 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
دوست داران unity
« : 24 امرداد 1397، 02:26 ب‌ظ »
به نام خدا
درود دوستان.
دوستان عزیز ( مخصوصا اونایی که عاشق یونیتی هستید. )
برا یتبدیل گنوم خودتون به یونیتی این تم خیلی به شما کمک خواهد کرد
https://www.gnome-look.org/p/1174889

https://unity8.io
و البته که unity 8 هم در خدمت شماست.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
پاسخ : دوست داران unity
« پاسخ #1 : 24 امرداد 1397، 02:47 ب‌ظ »
با تم نمیشه گنوم رو یونیتی کرد، یونیتی خیلی سبک‌تر و تا حدی راحت‌تر از گنوم بود.
اگر کسی یونیتی دوست داره بهتره از مخازن نصبش کنه و بعد گنوم شل رو پاک کنه. (من یه مدت 17.10 رو اینجوری استفاده کردم.)
در مورد یونیتی 8 هم که هنوز توی مخازن اوبونتو نیست و نصبش توصیه نمی‌شه، اما انتظار داشتم یونیتی 8 به صورت انحصاری برای اوبونتو نباشه و روی توزیع‌های دیگه مثل آرچ هم بتونیم ازش استفاده کنیم که ظاهرا اینجوری نیست.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین Al!R3Za

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
  • Arch + KDE
« پاسخ #2 : 24 امرداد 1397، 04:14 ب‌ظ »
نقل‌قول
اگر کسی یونیتی دوست داره بهتره از مخازن نصبش کنه و بعد گنوم شل رو پاک کنه. (من یه مدت 17.10 رو اینجوری استفاده کردم.)
نه دقیقا  :) ...

اگر یونیتی رو نصب کنه و بعد گنوم شل رو پاک کنه عملا یونیتی رو از دست میده ، در ضمن من اینطوری نصب کرده بودم هی کرش میکرد ...

در کل اگر میخواید تمیز و خوب کار کنید بهتره اوبونتو مینی نصب کنین یا اوبونتو رو با debootstrap نصب کنید و بعدش روش یونیتی بریزید ...
اگر مشکلتون حل شده , [حل شد] رو به عنوان تاپیک اضافه کنید , اینطوری به کاربرای دیگه که مشکل شما رو دارن کمک میکنین ...

آفلاین geeksesi | javad

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 685
  • GeekSesi.xyz
    • محمد جواد قاسمی
« پاسخ #3 : 24 امرداد 1397، 05:59 ب‌ظ »
نقل‌قول
نه دقیقا  :) ...

اگر یونیتی رو نصب کنه و بعد گنوم شل رو پاک کنه عملا یونیتی رو از دست میده ، در ضمن من اینطوری نصب کرده بودم هی کرش میکرد ...

در کل اگر میخواید تمیز و خوب کار کنید بهتره اوبونتو مینی نصب کنین یا اوبونتو رو با debootstrap نصب کنید و بعدش روش یونیتی بریزید ...

یا 16.04 نصب کنید :)
اگر اشتباه کردم راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
« پاسخ #4 : 24 امرداد 1397، 08:59 ب‌ظ »
البته منظورم از گنوم شل کل ابزاها و کتاب‌خونه‌های مربوط به گنوم نبود، صرفا منظورم خود شل گنوم بود که محیط میزکار رو تشکیل می‌ده.(بسته‌ی گنوم شامل کلی ابزار و کتابخونه و ... هست که گنوم شل هم جزئی از اون‌هاست برای اطلاعات بیشتر اینجا رو یه نگاهی بندازین.) البته بعد از نصب یونیتی منطقا چیزهایی که نیاز هست برای کار کردن یونیتی رو نمی‌تونین حذف کنین و گنوم شل رو می‌تونین که خب این خودش نشانه‌ی این هست که برای درست کار کردن یونیتی "گنوم شل" لازم نیست. اگر لازم بود تو همون نسخه‌های قبل مثل 16.04، گنوم شل رو هم نصب می‌کردن براتون و همچنین بعد از نصب یونیتی مدیربسته در حالت عادی بهتون اجازه نمی‌داد حذفش کنین :)
در واقع اینجوری میشه به قضیه نگاه کرد که گنوم، شل‌های مختلفی داره، مثلا همین یونیتی یا سینامون یک شل برای گنوم به حساب میان یا gnome flashback که همین الان من ازش استفاده می‌کنم هم یک شل برای گنوم به حساب میاد. حالا گنوم شل این وسط شل پیش‌فرض گنوم در حالت عادی هست.
در ضمن من از همین راه یونیتی رو نصب کردم و حدود سه چهار ماهی استفاده کردم و مشکل خاصی نداشتم واقعا.
« آخرین ویرایش: 24 امرداد 1397، 09:10 ب‌ظ توسط Silvio Dante »
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد