انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل باز نشدن و شناسایی نشدن فلش در ابونتو  (دفعات بازدید: 646 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Naweedufo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
والاه چند تا سوال پرسیدم فعلا برا هیچکودوم جوابی نگرفتم که مشکلم رو حل کنه ولی امیدوارم برای این سوالم جوتبی بدید.
من ابونتو ۱۸.۰.۴ رو نصب کردم برعوس ابونتو ۱۷ که هر فلشی رو واردش میکردم سریع باز میکرد این اصلا انگار نه انگار همون فلشارو پیدا و بازشون نمیکنه وقنی فلش رو وصل میکنم خونده میشه اما فلشو و یو اس بی رو باز نمیکنه تورو خدا بگید چیکار کنم اصلا خسته شدم از بس گشتم توی اینترنت به هیچ جوابی نرسیدم لطفا لینک ندید اگه حل میشد با لینک حل میکردم.
ببنید من فلش رو وصل میکنم و اون بازش نمیکنه ایا درتیو خاصی نیازه نصبش کنم؟چیکار کنم؟ کسی جوابی نداره؟

آفلاین Silvio Dante

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1221
  • Arch Linux
    • وبلاگ شخصی
با fdisk پارتیشن فلش‌تون رو پیدا کنید:
sudo fdisk -l
 و بعدش توی یه شاخه سوارش کنید.
sudo mount /dev/sdXY /path/to/dir
اگه خطایی دریافت کردین اون رو اینجا بذارین.
به ما نگفته بودند ایران در زمان احمدشاه قاجار چگونه بوده است. همیشه به ما دادند، ما هم فکر کردیم باید می‌داده‌اند و تازه خیال می‌کردیم کم‌مان است باز هم می‌خواستیم!!
فریدون فرخزاد

آفلاین Naweedufo

• Newbie
  • *
sudo fdisk -l

نمیشه کاری کرد که راحت با وارد کردن فلش بخونه و بازش کنه؟ قبلا با وارد کردن فلش خودش میخوند و بازش میکرد

آفلاین Naweedufo

• Newbie
  • *
sudo fdisk -l

الان ی جوری شده که فقط ی فلش و usb رو میخونه میخوام کاری کنم که اسون باشه استفاده ازش و کاربر غیر حرفه ای هم بتونه ازش استفاده کنه فلشو وارد کنه بعد راحت اطلاعات ورداره یا روش بزنه