انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: حیطه شغلی کاربران فروم اوبونتو فارسی  (دفعات بازدید: 395 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین lingirl

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 72
حیطه شغلی کاربران فروم اوبونتو فارسی
« : 25 فروردین 1398، 11:28 ب‌ظ »
شاید این حرف در نگاه اول جنبه فضولی داشته باشه و سریع بعضی دوستان گارد بگیرن اما اینطور نیس. اینجا فروم اوبونتو فارسیه و بی شک تقریبا همه کاربرانش سیستم عاملی که برای بحث کاریشون و شخصی شون استفاده میکنن اوبونتو یا یکی از توزیعهای لینوکسه.
لطفا هرکسی مایل بود در پایین این پست بیاد توضیحات کوتاهی درخصوص شغلی که الان داره و یا اینکه در چه حیطه ای کار میکنه ارائه بده. این نکته باعث میشه برخی کاربران به جواب سوالاشون برسن
 سوالایی نظیر اینکه آیا برم سراغ لینوکس و مثلا همین اوبونتو میتونم پیشرفت شغلی خوبی تو ایران داشته باشم؟ خب میدونین ک تو ایران سامانه ای که فراگیر تر هست ویندوزه. برای همین دوستان اگر عیبی در اینکار نمیبینن بیان بگن حیطه شغلشون الان چیه و به چه سیستم عاملی تو شغل خودشون مورد استفاده قرار میدن.

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
پاسخ : حیطه شغلی کاربران فروم اوبونتو فارسی
« پاسخ #1 : 26 فروردین 1398، 12:44 ب‌ظ »
درود ، خیلی هم خوب ،
بنده توی یه شرکت خصوصی مدیر پروژه (و برنامه نویس) هستم ، شرکت برنامه و وب سایت های خدماتی برای کار های خودش طراحی و پشتیبانی میکنه ، به محض ورودم به شرکت همه سیستم های شرکت رو به اوبونتو ارتقاع دادم و همچنین سرور داخلی شرکت رو و همچنین سرور های مجازی رو ، چند نفری رو هم با فلسفه متن باز و دلیل استفاده شرکت از ابزار متن باز آشنا کردم که خیلی هم استقبال شد ، برای توسعه برنامه های اندروید معمولا از اخرین نسخه اوبونتو با دسکتاپ پیشفرض و مقداری شخصی سازی و خود Android Studio و VSCode و SmartGit و GIMP و Dia و XMind و VirtualBox و .... استفاده میکنیم ، گیت ریپوزیتوری هم روی سرور داخلی که KDENeon هست با آی پی ثابت در دسترسه ، برای وب سایت ها هم سرورهای مجازی لینوکسی با ابزار متن باز شبیه ووردپرس و ووکامرس و .... ، برای پروژه بعدی هم که یه بازی ساده هست احتمالا از همین سیستم کاری و Blender و موتور UE4 استفاده کنیم که قبلا روی اوبونتو کامپایل و اجراش کردم .
اینم یه توضیح مختصر از یه محل کار ساده گنو/لینوکسی .
« آخرین ویرایش: 26 فروردین 1398، 12:46 ب‌ظ توسط enCODEr »

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #2 : 26 فروردین 1398، 07:19 ب‌ظ »
سلام.

کمی با نرم‌افزار ‌Audacity و eyed3 و ffmpeg و … (در زمینهٔ صدا و سخنرانی) در گنو پیشه‌وری کردم! نیازی به سیستم‌عامل دیگه‌ای نداشتم تاکنون.
« آخرین ویرایش: 26 فروردین 1398، 07:27 ب‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین lingirl

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 72
« پاسخ #3 : 26 فروردین 1398، 07:51 ب‌ظ »
دوستان ممنونم که شرکت کردین.مطمئنا برای بنده و خیلیا این حرفاتون نکته های زیادی دربر داشت.
دوستان دیگه اگه میتونن شرکت کنن