انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب دبیان (حل شد)  (دفعات بازدید: 836 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین risen47

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
نصب دبیان (حل شد)
« : 01 تیر 1398، 01:51 ب‌ظ »
سلام دوستان من یه چند وقتیه نسخه cd دبیانو نصب کردم حالا خوشم اومده می خوام نسخهdvdرو نصب کنم.
سه تا دیوی دی رو هم دانلود کردم فقط برا نصب نمی خوام با دی وی دی نصب کنم می خوام با فلش نصب کنم.
اگه من iso1رو نصب کنم بعد که دبیان بالا اومد می تونم از خود دبیان بقیه dvdهارو نصب کنم؟چجوری؟
« آخرین ویرایش: 02 تیر 1398، 12:09 ب‌ظ توسط risen47 »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
پاسخ : نصب دبیان
« پاسخ #1 : 01 تیر 1398، 03:49 ب‌ظ »
سلام
نصاب دبیان فقط یه DVD هست. بقیه، نرم‌افزارهاشن که بعدش باید مخزن‌شون رو اضافه کرد و نصب کرد. و حین نصب نیازی بهشون نیست. فقط شما DVD1 رو بوت کن روی کول‌دیسک و دبیان رو نصب کن. اگه هم اینترنت داری که دیگه DVDهای بعدی مهم نیستن.
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین risen47

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 02 تیر 1398، 12:08 ب‌ظ »
سلام
نصاب دبیان فقط یه DVD هست. بقیه، نرم‌افزارهاشن که بعدش باید مخزن‌شون رو اضافه کرد و نصب کرد. و حین نصب نیازی بهشون نیست. فقط شما DVD1 رو بوت کن روی کول‌دیسک و دبیان رو نصب کن. اگه هم اینترنت داری که دیگه DVDهای بعدی مهم نیستن.

سپاس

آفلاین rashedheydari1212

• Full Member
  • *
  • ارسال: 181
« پاسخ #3 : 03 تیر 1398، 01:07 ب‌ظ »
سلام
یعنی منظورت اینه میخوای بگی اون دو تا dvd دیگه در واقع نرم افزار هستن :) :) :)فک کنم شنیدم 1000 نرم افزار کامپایل شده به همراه داره :) :) :)

آفلاین risen47

• Newbie
  • *
پاسخ : نصب دبیان (حل شد)
« پاسخ #4 : 04 تیر 1398، 11:59 ب‌ظ »
اره دبیان ۹  ۵۱۰۰۰ بسته داره :D :D :D