انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: MyCroft  (دفعات بازدید: 386 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
MyCroft
« : 30 شهریور 1398، 02:40 ب‌ظ »
درودی دوباره ، امید دارم حالتون خوب باشه.

قصد معرفی یه سیستم AI توی دنیای بزرگ گنو/لینوکس رو برای شما دارم.

قطعاً همه شما تا به امروز از سرویس هایی مثل Google Assistant ، Siri ، Snips ، MS Cortana  و ... استفاده کردین سیستم های گفتار صوتی و هوش مصنوعی هایی که با هدف بهتر کردن رابطه انسان و ماشین در نهایت سیستم عامل ها به وجود اومدن  و روش کاری به این شکل داشتن که : (کافیه اسم تعریف شده من  رو بصورت صوتی صدا بزنید و درخواست خودتون رو بگید من برای شما انجامش میدم ) ، ولی خوب ما کاربر های گنو/لینوکس بخاطر احمیت زیادی که به حریم خصوصی خودمون میدیم و این که این نرم افزار ها همیشه در حال ضبط صدای ما هستن از استفاده از اون ها خود داری می کردیم ، اما نرم افزار MyCroft با روشی جدید و متنی باز به سوی دنیای نرم افزار آزاد اومده و کابر های اون رو حدف قرار داده ( این نرم افزار تغریبا روی هر چیزی که گنو/لینوکس رو اجرا کنه اجرا میشه و سعی کرده فرامین هوش مصنوعی رو براش راحت تر کنه ( که البته خودتون باید بیشتر برسیش کنید ) حدف اول این نرم افزار برد های رزبری پای بود و قصد داشت کمک کنه برای ساخت وسایلی که با شنیدن صدای انسان به درخواست های ما جواب بدن ( مثلا ربات ها یا سیستم های هوشمند سازی خونه ) ولی رفته رفته با پیشرفت کردنش پاش به اندروید هم باز شده ) امید وارم که پست مناسبی بوده باشه و از این نرم افزار نهایت لذت رو ببرید.

پ.ن: از اونجایی که تخصوص من نوشتن ارتباط بین بکند ها و سایت هستن نه هوش مصنوعی از رسوندن منظورم توی متن واقعا آجزم ولی قصد داشتم این سرویس یا نرم افزار رو هر چه بهتر معرفی کرده باشم ، امیدوارم که لذت برده باشید.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).