انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بالا نیامدن اوبونتو و گیر کردن در صفحه ورود  (دفعات بازدید: 696 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ImaniAm

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
سلام.
من بر روی سیستمم دو سیستم عامل ویندوز 10 و اوبونتو 19.04را دارم. امروز پس از خاموش کردن وقتی سیستم را دوباره روشن کردم، در صفحه ورود گیر کرد (همان صفحه‌ای که در وسط آن نوشته شده Ubuntu و پنج تا نقطه در زیر آن است که به ترتیب قرمز و سفید می‌شوند). نزدیک به یک ساعت هم ماند ولی تغییری حاصل نشد. فعالیت خاصی هم با آن نکرده بودم این دفعه آخر، تنها حدسی که می‌زنم این بود که از یک پارتیشن دیگرم فایل ویدئویی خواندم. پارتیشن‌های سیستمم یکی برای ویندوز است، یکی برای اوبونتو و یکی هم data.
به نظرتون مشکل چیه و چه جوری رفعش کنم؟!

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
سلام.
من بر روی سیستمم دو سیستم عامل ویندوز 10 و اوبونتو 19.04را دارم. امروز پس از خاموش کردن وقتی سیستم را دوباره روشن کردم، در صفحه ورود گیر کرد (همان صفحه‌ای که در وسط آن نوشته شده Ubuntu و پنج تا نقطه در زیر آن است که به ترتیب قرمز و سفید می‌شوند). نزدیک به یک ساعت هم ماند ولی تغییری حاصل نشد. فعالیت خاصی هم با آن نکرده بودم این دفعه آخر، تنها حدسی که می‌زنم این بود که از یک پارتیشن دیگرم فایل ویدئویی خواندم. پارتیشن‌های سیستمم یکی برای ویندوز است، یکی برای اوبونتو و یکی هم data.
به نظرتون مشکل چیه و چه جوری رفعش کنم؟!
چک کنید که fast startup ویندوز خاموشه با خیر.

آفلاین Issac

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 890
    • Mastodon
تو همون صفحه کافیه دکمه های جهت نمای کیبورد (بالا و پایین و ..) رو بزنید . با اینکار سیستم وارد محیط متنی میشه که بهتون میگه چه اتفاقی در حال رخ دادن هست . اونجا ببینین کدوم برنامه مشکل داره و اجرا نمیشه.اگه یه عکس باشه که بهتره.
خطاها با رنگ قرمز نشون داده میشن.
این پست رو فرستادم که تعداد ارسال‌هام زیاد بشه.