انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در باز کردن واتس اپ تحت وب  (دفعات بازدید: 1075 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
مشکل در باز کردن واتس اپ تحت وب
« : 17 بهمن 1398، 11:52 ق‌ظ »
روی سیستم عامل رزبین (Raspbian) وقتی به آدرس تحت وب واتس اپ میرم بهم خطا میده که با گوگل کروم ۴۹ به بالا کار میکنه. و باید از یکی از مرورگرهای کروم؛ فایرفاکس؛ سافاری؛ اج یا اپرا استفاده کنم. درصورتی که این کرومیوم که من دارم روی رزبیان پیشفرض نصب بوده و آپدیت هم هست.

نقل‌قول
Chromium
Version 74.0.3729.157 (Official Build) Built on Raspbian , running on Raspbian 10 (32-bit)

چکار کنم؟

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
پاسخ : مشکل در باز کردن واتس اپ تحت وب
« پاسخ #1 : 26 بهمن 1398، 12:24 ب‌ظ »
کسی راه حلی نداره؟

اومدم از فایرفاکس استفاده کنم، نسخه Mozilla Firefox ESR رو داشت، نصب کردم ولی همه سایتا رو حالت موبایلی باز میکنه و همه چیز ریز هست  :-|

آفلاین esmaeelE

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1247
« پاسخ #2 : 27 بهمن 1398، 12:51 ق‌ظ »

به جای نسخه‌ای که در مخازن هست آخرین نسخه Firefox (در لحظه نوشتن پاسخ 73.0) را نصب کنید.

احتمالاً مشکل حل بشه.

نسخه‌های ESR قدیمی‌تر هستند.

اینکه نسخه‌ای از برنامه Chromium روی توزیع نصب شده و از نظر توسعه دهندگان توزیع به روزرسانی برای آن ارائه نمی‌شود و کماکان آخرین نسخه همین است ارتباطی با اینکه برنامه WhatsApp از آن نسخه‌پشتیبانی می‌کند یا نه ندارد.

در توضیحات وبسایت برنامه نامی از Chromium برده نشده است.

نقل‌قول
Important: You must use the latest version of Chrome, Firefox, Opera, Safari or Edge as a web browser to use WhatsApp Web. Other browsers such as Internet Explorer are not supported
.

پی‌نوشت

این نرم افزار آزاد نیست.

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #3 : 28 بهمن 1398، 06:22 ب‌ظ »
ممنون از شما؛ تست میکنم. با خود سیستم که دانلود نشد، از یه سیستم دیگه باید تست کنم.

در توضیحات وبسایت برنامه نامی از Chromium برده نشده است.

نقل‌قول
Important: You must use the latest version of Chrome, Firefox, Opera, Safari or Edge as a web browser to use WhatsApp Web. Other browsers such as Internet Explorer are not supported
میدونم، آخه چون هسته Chrome همون Chromium هست (و حتی هسته Opera) بخاطر همین گفتم دیگه نباید مشکلی داشته باشه!